Tipy na sázeníTipy na sázení: FERENCVÁROS vs. SLAVIA PRAHA

Tipy na sázení: FERENCVÁROS vs. SLAVIA PRAHA

Slavia ve středu vstoupí do tohoto ročníku Ligy mistrů, v rámci třetího předkola ji čeká Ferencváros Budapešť. Jak svěřenci Jindřicha Trpišovského vstoupí do milionářské soutěže?

Ferencváros se do třetího předkola prokousal přes dva dvojzápasy. Nejprve vyřadil kosovskou Prištinu, následně si poradil s litevským Žalgirisem Vilnius. Oba týmy jsou však kvalitativně na úrovni českých klubů z druhé poloviny tabulky.

Pro Slavii bude středeční zápas prvním v letošní sezóně evropských pohárů. Ve Fortuna lize si zatím vede na jedničku, i přes šetření opor vyhrála oba úvodní zápasy, nejprve ve Zlíně 1:0 a následně v Teplicích 3:1.

V kádru maďarského mistra najdeme krom několika tamějších reprezentantů třeba slovenského technika Roberta Maka, nebo bývalého hráče Sparty Eldara Civiče, jenž ve čtyřech zápasech kvalifikace asistoval na dva góly.

Slavii v úvodu ročníku bezpochyby táhne Oscar Dorley, šikovný univerzál má na svém kontě již tři gólové přihrávky. Sympatické výkony podává i Ivan Schranz nebo Nicolae Stanciu, s formou nahoru šel i Taras Kačaraba.

Slavia na soupisku nedostala řadu zajímavých hráčů. Do utkání nezasáhne zraněný Bořil, dále třeba van Buren, Madsen nebo Ekpai.

Ferencváros zatím všechny své pohárové zápasy vyhrál minimálně o dva góly a drží si průměr 2,75 branek na zápas.

To Slavia je specialistou na defenzivu, zatím v lize inkasovala pouze jednou a loni i předloni její brankář Ondřej Kolář udržel nejvíce čistých kont.

Vzhledem k tradičně opatrným vstupům Slavie do pohárů si myslím, že o poločase bude skóre nerozhodné.

Tip na sázení l Výsledek o poločase – remíza v kurzu 2,03 u Tipsportu

Nejčtenější tento týden

Maňasová překonala rekord Kratochvílové a vede evropské tabulky

Česká atletika zažila mimořádně povedený večer. Karolína Maňasová v rakouském St. Pöltenu dvakrát překonala 45 let starý český rekord Jarmily Kratochvílové na 100 metrů. Ve finále navíc zaběhla čas 11,01 sekundy, kterým se dostala do čela letošních evropských tabulek. Výrazný posun zaznamenaly také Lurdes Gloria Manuel, Nikol Tabačková a Tereza Elena Šínová.

Lewis Hamilton si chválí Ferrari. Před Monakem věří, že Scuderia konečně míří správným směrem

Lewis Hamilton začíná po turbulentním přestupu do Ferrari znovu připomínat jezdce, který roky dominoval formuli 1. Sedminásobný mistr světa po povedeném závodě v Kanadě otevřeně promluvil o změnách uvnitř týmu, novém závodním inženýrovi i rostoucí důvěře ve Ferrari. A před Velkou cenou Monaka naznačil, že slavná italská stáj může patřit mezi hlavní favority víkendu.

České volejbalistky slaví v Lize národů druhou výhru, Belgii nedaly šanci

České volejbalistky zvládly na úvodním turnaji Ligy národů v čínském Nankingu další důležitý zápas. Belgii porazily jednoznačně 3:0 na sety a připsaly si druhé vítězství během tří utkání. Cenný triumf je navíc posunul na 14. místo světového žebříčku právě před jejich soupeřky.

Carolina po obratu srovnala finále, Hertlův faul rozhodl prodloužení

Hokejisté Caroliny zvládli ve druhém finále Stanley Cupu dramatický obrat a po výhře 4:3 v prodloužení vyrovnali sérii s Vegas na 1:1. Ještě deset minut před koncem přitom prohrávali o dvě branky. Smutným hrdinou večera se stal český útočník Tomáš Hertl, po jehož vyloučení rozhodl v nastavení Seth Jarvis.

Ruska Mirra Andreeva přehrála Ukrajinku Kostyuk a je poprvé ve finále French Open

Devatenáctiletá Mirra Andreeva si na Roland Garros zahraje své první grandslamové finále. Ruská tenistka v semifinále přehrála Ukrajinku Martu Kostyuk 6:1 a 6:3. V Paříži tak ukončila její letošní neporazitelnost na antuce a oplatila jí předchozí porážky z této sezony.

Návrat domů i tlak tisíců fanoušků. Chris Billam-Smith jde v Bournemouthu znovu do boje

Chris Billam-Smith se po více než roce vrací do domácího Bournemouthu, kde ho čeká nebezpečný knockoutér Ryan Rozicki. Bývalý mistr světa přiznal, že tentokrát cítí větší tlak než kdy dřív. Zároveň si ale užívá něco, co většina boxerů během zápasového týdne nezažije, a to čas s rodinou.

Aryna Sabalenka se po kolapsu v Paříži psychicky sesypala. „Chci skončit s tenisem,“ přiznala

Aryna Sabalenka byla po vyřazení z Roland Garros na pokraji zhroucení. Světová jednička přitom vedla ve čtvrtfinále nad Dianou Shnaider už o set a dva brejky, než přišel nepochopitelný kolaps. Po porážce přiznala, že momentálně nemá chuť pokračovat v tenise.

Pirát opustil Oktagon, podepsal smlouvu s RFA a nově je i spolumajitelem projektu pro talenty

Slovenský bojovník Samuel „Pirát“ Krištofič po letech opustil Oktagon a zamířil do konkurenční organizace RFA. Zkušený zápasník se navíc zapojí i mimo klec. Stal se spolumajitelem projektu Future Fighter Generation, který má vyhledávat a rozvíjet nové talenty pro profesionální MMA.

Češky vstoupily do Ligy národů výhrou nad domácí Čínou

České volejbalistky se na úvod nového ročníku Ligy národů postaraly o velké překvapení. V čínském Nankingu porazily domácí reprezentaci 3:0 na sety a vůbec poprvé v historii si poradily s aktuálně šestým týmem světového žebříčku. O cenný triumf se opřely především díky disciplinované hře, kvalitnímu servisu a minimu chyb.

Ferrari si pojistilo svou hvězdu. Charles Leclerc zůstane v Maranellu i v dalších letech

Ferrari vyslalo před domácí Velkou cenou Monaka jasný signál: Charles Leclerc zůstává v rudých barvách i na další sezóny. Monacký pilot podepsal novou dlouhodobou smlouvu, která má potvrdit jeho klíčovou roli v ambiciózním projektu slavné italské značky.

Tomáš Hertl rozhodl o výhře Vegas v prvním finále NHL

Tomáš Hertl se stal hlavní českou postavou úvodního finále Stanley Cupu. Útočník Vegas vstřelil v 57. minutě vítězný gól a zařídil svému týmu výhru 5:4 na ledě Caroliny. Golden Knights se tak ujali vedení 1:0 na zápasy a úspěšně vstoupili do boje o slavnou trofej.

Zverev je znovu v semifinále Roland Garros. Čeká ho Menšík

Alexander Zverev dál živí naději na první grandslamový titul kariéry. Německý tenista ve čtvrtfinále Roland Garros otočil nepříznivý vývoj proti talentovanému Rafaelu Jodarovi a po vítězství ve třech setech postoupil mezi nejlepší čtyřku turnaje.

Siniaková s Townsend jsou v semifinále Roland Garros

Kateřina Siniaková pokračuje na Roland Garros v boji o další grandslamový titul. Společně s Taylor Townsend zvládla čtvrtfinále ženské čtyřhry proti outsiderkám Magali Kempen a Andreja Klepač. Nasazené jedničky zvítězily 6:1, 6:3 a postoupily mezi nejlepší čtyři páry turnaje. Navázaly tak na výborné výsledky z posledních měsíců a dál potvrzují roli favoritek.

Anthony Joshua hlásí návrat. Cesta k bitvě s Furym začne v Saúdské Arábii

Anthony Joshua se po mnoha osobních tragédiích vrací do ringu s novou motivací a psychickou odolností. Bývalý šampion těžké váhy věří, že nikdy nebyl silnější a duel s Albanem Kristianem Prengou má být prvním krokem k dlouho očekávanému střetu s Tysonem Furym.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama