Tipy na sázeníTipy na sázení: CHELSEA vs. LILLE

Tipy na sázení: CHELSEA vs. LILLE

Osmifinále Ligy Mistrů proti sobě přivedlo obhájce trofeje Chelsea z anglické Premier League a současného mistra francouzské Ligue 1 LOSC Lille. V prvním zápase bude domácím týmem londýnský klub, odveta se odehraje příští měsíc.

Chelsea v sobotu prodloužila sérii bez porážky na šest zápasů, když si poradila s Crystal Palace 1:0. V posledních šesti zápasech hned pětkrát vyhrála a jednou remizovala. Avšak některé zápasy nejsou příliš přesvědčivé.

Chelsea v nedávné době zvítězila na Mistrovství světa klubů, kam se kvalifikovala právě díky vítězství v Lize Mistrů. Od tohoto triumfu však Chelsea nepodává nejlepší výkony. V zápase s Crystal Palace vstřelila branku až na konci zápasu.

Chelsea má proti francouzským týmům na evropské scéně skvělou bilanci. Z deseti utkání na domácí půdě proti celkům z Francie dokázali hráči Chelsea hned šestkrát vyhrát, třikrát remizovali a pouze jednou prohráli. Hned pět z těchto šesti výher bylo s čistým kontem. Proti Lille se střetli v roce 2019, v obou zápasech zvítězila Chelsea 2:1.

Lille se zatím v domácí lize trápí. Rozhodně nevypadá jako tým, který loni slavil mistrovský titul. V současné době se nachází na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů zaznamenali dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

Lille se soupeři z Anglie nemá dobré zkušenosti. Z dvanácti dosavadních zápasů proti anglickému celku Lille vyhrálo jen dvakrát, remizovali třikrát a hned sedmkrát prohrálo. Navíc obě výhry přišly ještě před rokem 2010.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Sezona ovšem ztracená není. Případný úspěch v milionářské soutěži by ji zcela jistě dodal potřebný lesk. Lille bude chtít navázat na tři výhry v základní skupině LM v řadě, které ho katapultovaly do vyřazovacích bojů. Dvě výhry přišly na hřištích těžkých soupeřů v Seville a Wolfsburgu.

Lille má však problém v defenzivní části. V posledních sedmi venkovních zápasech v rámci Ligy Mistrů tento celek nedokázal udržet nulu. Navíc nyní přijíždí do Londýna proti silné Chelsea, tak boj o čisté konto bude velmi těžký.

Chelsea je jasným favoritem úvodního zápasu v osmifinále Ligy Mistrů. Lille by měli snadno porazit a dojít si tak pro výhry a nakročit k postupu. Nesmíme však zapomínat, že Bayern Mnichov jako velký favorit zaváhal v prvním zápase proti Salcburku. Chelsea si však pohlídá, aby se další překvapení neodehrálo.

Tip na sázení | Handicap Chelsea -1,5 v kurzu 1,99 u Tipsportu

Nejčtenější tento týden

Disciplinárka tvrdě potrestala Slavii za nedohrané derby

Pražské derby má tvrdou dohru. Slavia přišla o výhru na hřišti, zápas se Spartou prohrála kontumačně 0:3, zaplatí pokutu deset milionů korun a čtyři domácí soutěžní utkání odehraje bez diváků. Trest dostala i Sparta, za chování svých fanoušků zaplatí 600 tisíc korun.

Tvrdý pád internetové hvězdy. Jake Paul připustil konec kariéry po brutálním KO

Ještě před několika měsíci mluvil Jake Paul o titulových ambicích a cestě mezi boxerskou elitu. Dnes řeší úplně jinou otázku, a to zda vůbec ještě někdy vstoupí do ringu. Po těžké porážce od Anthonyho Joshuy se kontroverzní influencer a boxer stále zotavuje z vážných zranění a poprvé otevřeně připustil, že jeho kariéra může být u konce.

Siniaková s Townsend ovládly vstup do turnaje v Římě

Kateřina Siniaková a Taylor Townsend pokračují ve skvělé sérii. Na turnaji WTA 1000 v Římě zvládly první zápas bez potíží a pár Hailey Baptiste, Alexandra Eala porazily jasně 6:2 a 6:1. Připsaly si už šestnácté vítězství v řadě.

Konec jedné éry? Lakers padli, LeBron James uvažuje o odchodu 

Oklahoma City ovládlo sérii s Los Angeles jednoznačně 4:0 a poslalo slavné Lakers na dovolenou. Po posledním zápase se ale nemluvilo jen o dominantním výkonu Thunder. Hlavním tématem večera byl znovu LeBron James a otázka, zda právě neodehrál poslední utkání své mimořádné kariéry.

Colorado je krok od finále konference, Nečas přidal dvě asistence

Colorado zvládlo čtvrtý zápas série na ledě Minnesoty a po výhře 5:2 vede už 3:1. Martin Nečas pomohl dvěma asistencemi, Avalanche rozhodli čtyřmi góly ve třetí třetině a Wild teď musí vyhrát třikrát za sebou.

Kladno ulovilo reprezentačního brankáře Pavláta

Kladno pokračuje ve výrazném posilování kádru pro příští sezonu. Rytíři získali reprezentačního brankáře Dominika Pavláta, který se vrací do extraligy po dvou letech ve finském Ilvesu Tampere. Šestadvacetiletý gólman navíc figuruje v nominaci na mistrovství světa ve Švýcarsku.

Kimi Antonelli definitivně přebral kontrolu nad šampionátem. Russell ale ještě neřekl poslední slovo

Ve stáji Mercedes začíná nabírat na obrátkách nečekaný souboj o titul mistra světa Formule 1. Devatenáctiletý talent Kimi Antonelli vyhrál třetí Velkou cenu za sebou a dostal se do čela šampionátu před zkušenějšího George Russella. Šéf týmu Toto Wolff však věří, že britský pilot dokáže odpovědět už při nadcházejícím závodě v Montrealu.

Shane Mosley zaskočil favorita. V Las Vegas Bohačuk padl po tvrdé přestřelce už v šestém kole

Boxerský večer organizace Zuffa Boxing v Las Vegas nabídl překvapení, které čekal málokdo. Američan Shane Mosley Jr., jenž se v posledních letech spíše hledal, šokoval favorizovaného Serhije Bohačuka a po dominantním výkonu si připsal vítězství technickým knockoutem v šestém kole. Syn slavného šampiona tak vyslal jasný vzkaz střední váze: s Mosleym je znovu třeba počítat.

Barcelona porazila Real a slaví mistrovský titul

Barcelona si v El Clásicu došla pro sladkou tečku za ligovou sezonou. Real Madrid porazila 2:0 a tři kola před koncem má v čele tabulky náskok 14 bodů. Katalánský klub získal 29. španělský titul, večer však poznamenala osobní tragédie trenéra Hansiho Flicka, kterému krátce před zápasem zemřel otec.

Dobeš a Dostál vychytali výhry, Hertl se po dlouhém čekání trefil

Nedělní program play off NHL patřil českým brankářům. Jakub Dobeš pomohl Montrealu k výhře 6:2 nad Buffalem a Canadiens vedou v sérii 2:1. Lukáš Dostál dovedl Anaheim k triumfu 4:3 nad Vegas, čímž Ducks srovnali stav série na 2:2. Gólovou radost si užil také Tomáš Hertl, který skóroval poprvé v letošním play off.

Magnier na Giru znovu vyhrál a Silva udržel růžový dres

Paul Magnier vstoupil do Gira d’Italia výborně. Francouzský sprinter ze stáje Soudal Quick-Step vyhrál během tří dnů už druhou etapu a po triumfu v úvodním dojezdu v Burgasu ovládl také hromadný finiš třetí etapy do Sofie. Tentokrát se obešel bez pádu, což byla po předchozích dvou dnech skoro stejně dobrá zpráva jako samotný výsledek.

Češi padli se Švýcary historickým debaklem

Českým hokejistům generálka na mistrovství světa vůbec nevyšla. V závěrečném utkání Švédských her podlehli Švýcarsku 1:6 a utrpěli s tímto soupeřem nejvyšší porážku v samostatné historii. Tým Radima Rulíka zakončil přípravu čtvrtou prohrou z posledních pěti zápasů.

Nosková s Valentovou v Římě smetly elitní pár

Linda Nosková a Tereza Valentová vstoupily do čtyřhry na turnaji WTA 1000 v Římě ve velkém stylu. České duo v prvním kole porazilo Hao-Ching Chan a Fanny Stollár 6:1, 6:1. Zápas trval jen 57 minut a měl jasný směr skoro od začátku.

Krvavá válka v Manchesteru. Daniel Dubois přežil dva knockdowny a po brutální bitvě sesadil Wardleyho

Daniel Dubois je novým šampionem těžké váhy organizace WBO. V Manchesteru předvedl strhující obrat proti Fabiu Wardleymu, když po dvou knockdownech dokázal převzít kontrolu nad zápasem a v jedenáctém kole soupeře doslova umlátit k předčasnému ukončení. Fanoušci sledovali jeden z nejdivočejších duelů posledních let.

Vladař s Philadelphií končí, Colorado poprvé v play off padlo

Philadelphia se s play off NHL loučí už po druhém kole. Flyers doma podlehli Carolině 2:3 v prodloužení a sérii ztratili 0:4 na zápasy. Daniel Vladař držel svůj tým ve hře 37 zákroky, ale ani jeho výkon nestačil. Poprvé ve vyřazovací části naopak padlo Colorado, které schytalo porážku 1:5 na ledě Minnesoty.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama