Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Tipy na sázení: ČESKO vs. DÁNSKO

  V sobotu odpoledne čeká na výběr trenéra Jaroslava Šilhavého veledůležitý zápas. Česká republika se totiž v boji o semifinále evropského šampionátu střetne s Dánskem. Jak utkání dopadne?

  V osmifinále, kam Česká republika postoupila ze třetího místa skupiny D, se reprezentační tým utkal s Nizozemskem. Ačkoliv byl tým kouče Šilhavého outsiderem, zápas zvládl na výbornou a vyhrál 2:0.

  Obrovskou zásluhu na tom měl Tomáš Holeš, který byl u obou gólů. Za zmínku ovšem stojí i další zásah Patrika Schicka, který je se čtyřmi brankami druhým nejlepším střelcem celého turnaje.

  Dánsko nevstoupilo na EURO úplně ideálně, neboť prohrálo s Finskem a následně i s Belgií. O postupu ze skupiny rozhodlo v duelu s Ruskem, jenž vyhrálo 4:1. V podobném duchu se nesl i osmifinálový duel s Walesem, který Dáni vyhráli 4:0.

  Postupně se tedy svěřenci kouče Kaspera Hjulmanda dostávají do optimální formy, ačkoliv jim schází největší hvězda týmu Christian Eriksen. Skvělými výkony se prezentuje Joachim Maehle, ale i Yussuf Poulsen.

  Na co si tedy vsadit? Ačkoliv nečeká Českou republiku nic jednoduchého, přívětivější los v této pokročilé fázi turnaje si mohla asi jen těžko přát. Pokud bychom nepostoupili do semifinále, byla by to obrovská škoda.

  Dá se očekávat vyrovnaný zápas, v němž oba aktéři budou spoléhat na pevnou obranu. Doporučuji tedy sázku na to, že v základní hrací době uvidíme maximálně dvě branky.

  Tip na sázení | Under 2.5 v kurzu 1.60 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích