Více
  27.7 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Tipy na sázení: ANN LI vs. MARIE BOUZKOVÁ

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  29.6. se odehraje utkání 2. kola Wimbledonu v anglickém All England Clubu mezi Ann Li a Marií Bouzkovou. Obě hráčky dělí na světovém žebříčku jediná pozice. Bouzková je 66. a Li patří 67. příčka. V úvodním kole si Marie poradila s favorizovanou Američankou Danielle Collins. Ann přehrála Italku Bronzetti.

  V 1. kole Češka dokázala po setech 7:5, 4:6 a 4:6 vyřadit mírně favorizovanou Američanku Collins. Po celou dobu utkání uplatňovala svou trpělivou hru a za 32 gamů předvedla jen 6 nevynucených chyb a 24 vítězných úderů. Svou hrou přivedla soupeřku k 54 nevynuceným chybám.

  Bouzková to má letos s celkovou bilancí 23:9 a předvádí poměrně solidní a stabilní výkony. Na FO ji zastavilo zranění a na přípravném turnaji na Wimbledon vypadla těsně s Rogers. Úvodní kolo grandslamu ale odehrála daleko lépe a byla vidět její připravenost.

  Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

  Soupeřka z USA je zatím letos na stavu 10:11. Na trávě odehrála 6 duelů s bilancí 3:3. Výhru si připsala proti Samsonove, Bondar a jak už víme, zde s Bronzetti. Naopak padla s Flipkens, Gauff a Anisimovou.

  Rozhodujícím faktorem by měl být styl hry obou tenistek. Bouzková na Wimbledon přijela dobře připravená a hraje to, co umí.

  Svou trpělivostí a bojovností by měla tlačit mladou soupeřku k chybám. Je navíc o cca 20cm vyšší a i to by mohlo hrát vliv při podání. Jediný vzájemný duel vyhrála v roce 2018 Bouzková 2:0 na tvrdém povrchu. Věřím ve vítězství Marie Bouzkové.

  Tip na sázení | Vítězství Marie Bouzkové v kurzu 1.61 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS