Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Kouřit se nevyplácí. Ragbista si o poločase dopřál cigaretu, klub s ním vyrazil dveře

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Říká se, že do profesionálního sportu alkohol ani cigarety nepatří, jak ale známo, pravidla se občas porušují. Není ale zrovna vhodné, když si někdo z hráčů usmyslí, že onu neřest provede během zápasu. Novozélandského ragbistu Kevina Proctora stála poločasová cigareta místo v týmu. Jedná se o další z jeho mnoha prohřešků.

  Potížista a zlobivý kluk novozélandského ragby. Takhle nějak by se dalo mluvit o Kevinovi Proctorovi, který před několika hodinami skončil u týmu Gold Coast Titans. Proctor zdaleka nehleděl na jakákoliv pravidla a o poločasové pauze zápasu mezi jeho týmem a Cantenbury si na záchodech zapálil e-cigaretu.

  Nehleděl na přísná pravidla jeho týmu a ligy, ve které působí, což ho stálo smlouvu. „Jeho činy byly v rozporu s předpisy NRL i stadionu. Proctor byl propuštěn ze svých závazků vůči klubu a po zbytek sezony se nevrátí k tréninku ani zápasům,“ napsal na svůj web klub z australské ragbyové soutěže. Podle ní se nesmí nikde na stadionech kouřit.

  To se zdaleka není vše. Na nic by se zřejmě nepřišlo, pokud by Proctor svůj cigaretový dýchánek o samotě nesdílel prostřednictvím videa na svém Instagramu. Tím porušil další pravidlo, hráči nesmí mít během zápasu, a samozřejmě ani v poločase, v ruce telefon. To se rovná dvěma porušeným pravidlům v průběhu jednoho zápasu.

  Nebylo to poprvé

  Proctor jako by byl magnetem na problémy. Už v roce 2017 byl vyloučen z národního týmu Nového Zélandu za to, že byl zachycen na videu, jak v nočním klubu ve městě Canbera šňupe bílý prášek. Poučení z chyby? Ani náhodou, po národním týmu teď vypověděl smlouvu také jeho ligový zaměstnavatel.

  Aby toho nebylo málo, Proctor se dostal na přední strany australských a novozélandských novin také před dvěma lety. Tehdy během se zápasu zakousl do svého vlastního spoluhráče a dostal stopku na čtyři utkání. Opět se nepoučil a letos posunul svou „hloupost“ na další úroveň.

  Dost možná jeho působení v profi ragby skončilo, bohužel pro něj ho pro jeho pohavu zřejmě nikdo další nezaměstná. Odpověď ale přinese až budoucnost.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS