5.6 C
Czech
Pátek 27. března 2026
Komerční sděleníTipy na podzimní sportovní události v ČR

Tipy na podzimní sportovní události v ČR

Podzim 2024 přináší do České republiky řadu významných sportovních událostí, které potěší všechny fanoušky sportu. Ať už jste nadšenec do fotbalu, milovník dostihů nebo obdivovatel extrémních sportů, letošní podzim vám nabídne něco speciálního. Navíc máte možnost využít služeb sázkové kanceláře Kingsbet, kde můžete vsadit na své oblíbené týmy a sportovní akce.

Jednou z hlavních sportovních událostí podzimu je pokračování České fotbalové ligy, která vstupuje do své podzimní části. Fanoušci se mohou těšit na řadu napínavých zápasů, kde se utkají nejlepší české týmy. Mezi favority soutěže patří tradičně kluby jako Slavia Praha, Sparta Praha a Viktoria Plzeň, které budou bojovat o titul mistra. Očekávané jsou zejména jejich vzájemné souboje, které vždy přitáhnou velkou pozornost fanoušků i médií. Pokud máte zájem sledovat tyto zápasy, doporučujeme navštívit stránku fotbalová liga na Kingsbet.

Další významnou událostí, kterou by si žádný sportovní fanoušek neměl nechat ujít, je Velká Pardubická. Tento legendární dostihový závod v Pardubicích je jedním z nejstarších a nejtěžších dostihů na světě. S tradicí sahající až do roku 1874, má tento závod obrovský význam nejen v České republice, ale i na mezinárodní scéně. Letos se očekává silná účast českých i zahraničních jezdců, mezi nimiž budou i klíčoví favorité, kteří se pokusí dosáhnout vítězství. Závod slibuje strhující podívanou plnou adrenalinu a napětí.

Sportovní podzim v České republice bude doplněn také o akci pro milovníky extrémních sportů – Světový pohár v boulderingu, který se uskuteční v Praze. Tento menšinový sport získává v posledních letech na popularitě a přitahuje čím dál více fanoušků. V Praze se utkají nejlepší světoví boulderingoví závodníci, kteří předvedou své schopnosti a odhodlání v jedné z nejvýznamnějších akcí této sezóny.

A pokud vás zajímají i další sportovní události, jako například hokejová extraliga, užijete si i vy. Tento podzim bude bohatý na sportovní zážitky a příležitosti, jak si užít napětí a vzrušení z oblíbených sportů.

Nejčtenější tento týden

Letná se plní, finále baráže s Dánskem táhne fanoušky

Úterní zápas českých fotbalistů proti Dánsku se blíží vyprodání. Na Letné už zbývají jen desítky vstupenek, hlavně v rohových sektorech. Reprezentace tak může v klíčovém duelu o mistrovství světa čekat mimořádně silnou kulisu.

Dvakrát 170. Luke Littler v Berlíně ohromil drtivou nominací 

Angličan Luke Littler v Berlíně předvedl výkon na hranici dokonalosti, když ve finále Premier League dvakrát zavřel maximální 170 a zlomil odpor Michaela van Gerwena. Devatenáctiletý mladík tak potvrdil, že patří k největším hvězdám současných šipek.

Sabalenka porazila Rybakinu a zahraje si finále Miami Open

Aryna Sabalenka postoupila podruhé za sebou do finále turnaje v Miami a dál útočí na mimořádný double. Světová jednička v semifinále přehrála Elenu Rybakinu 6:4, 6:3 a po triumfu v Indian Wells zůstává jediný krok od takzvaného Sunshine Double. Ve finále ji čeká domácí Coco Gauff.

Dobeš dovedl Montreal k další výhře, Nečas bodoval a Ovečkin nasázel hattrick

Český brankář Jakub Dobeš znovu zaujal v NHL. Montreal i díky jeho 25 zákrokům porazil Columbus 2:1. Martin Nečas pomohl asistencí k výhře Colorada nad Winnipegem a bodoval ve čtvrtém utkání za sebou. Velký večer prožil také Alexandr Ovečkin, který proti Utahu nastřílel hattrick.

Češi po dramatu s Irskem dál živí sen o mistrovství světa

Česká reprezentace zvládla v Edenu divoké semifinále baráže a po remíze 2:2 slavila postup až po penaltách. Hrdinou večera se stal brankář Matěj Kovář, který v rozstřelu zneškodnil dva irské pokusy. Tým trenéra Miroslava Koubka tak zůstává ve hře o první účast na světovém šampionátu po dvaceti letech. O všechno rozhodne úterní duel s Dánskem na Letné.

Reshtenko i přes pád zvládl postup do volných jízd na MS v Praze

Georgii Reshtenko si na mistrovství světa v Praze poprvé v kariéře zajistil účast ve volných jízdách. Český krasobruslař sice v krátkém programu chyboval při čtverném toeloopu, přesto mu výkon před domácím publikem stačil na místo mezi nejlepší čtyřiadvacítkou.

George Russell se ostře ozval. Zákulisní válka se rozjela naplno 

Lídr šampionátu George Russell se před Velkou cenou Japonska pustil do soupeřů. Podle britského pilota není v pořádku, že rivalové zpochybňují technická řešení Mercedesu, který vstoupil do sezony ve skvělé formě.

Sabalenka zvládla těžký test, v Miami jde na Rybakinu

Aryna Sabalenka postoupila na turnaji v Miami do semifinále po výhře 6:4 a 6:4 nad Hailey Baptiste. Světová jednička neměla duel pod plnou kontrolou, v klíčových chvílích ale zabrala a teď ji čeká další souboj s Elenou Rybakinou.

Conor Benn míří za titulem. Jako dalšího chce vyzvat Garcíu

Britský boxer Conor Benn stojí na prahu klíčového momentu kariéry. Pokud 11. dubna uspěje proti zkušenému Američanovi Regisi Prograisovi, chce okamžitě zaútočit na světový titul. A to ideálně v domácím prostředí velkého fotbalového stadionu proti hvězdnému šampionovi Ryanu Garcíovi.

Lehečka je v Miami v semifinále a čeká ho Fils

Jiří Lehečka zvládl v Miami další těžký test a po výhře 7:6, 7:5 nad Martínem Landalucem postoupil do semifinále. Český tenista si na turnaji Masters zahraje mezi nejlepší čtyřkou teprve podruhé v kariéře. O finále se utká s Arthurem Filsem, který otočil dramatický zápas s Tommym Paulem.

Pastrňák a Zacha zařídili Bostonu výhru v prodloužení na ledě Buffala

David Pastrňák znovu táhl Boston. Český útočník dal gól, přidal dvě asistence a výrazně se podepsal pod výhru 4:3 po prodloužení v Buffalu. Rozhodující akci navíc připravil pro Pavla Zachu, který v nastavení vystřelil Bruins druhý bod.

Zápas, který změní vše. Moses Itauma jde do největší zkoušky

Moses Itauma je považován za budoucnost těžké váhy, jenže právě takové příběhy se často lámou v okamžicích, kdy se to nejméně čeká. Zápas s Jermaineem Franklinem má potvrdit jeho výjimečnost, nebo ukázat, že cesta na vrchol je mnohem složitější.

Mohamed Salah končí na Anfieldu. Nic už nebude jako dřív

Mohamed Salah odchází z Liverpoolu jako legenda, která přepisovala rekordy i dějiny klubu. Jeho rozloučení však nepřichází v ideální moment ani ideálním způsobem. Přesto jde o konec, který byl při pohledu na vývoj posledních měsíců téměř nevyhnutelný.

Muchová je v Miami v semifinále, Lehečka zvládl velký skalp

Karolína Muchová pokračuje na turnaji v Miami ve výborné formě a po výhře nad Victorií Mboko si zahraje semifinále. Jiří Lehečka na stejném podniku vyřadil světovou sedmičku Taylora Fritze a poprvé v kariéře prošel na Floridě mezi nejlepší osmičku. Český tenis tak na prestižním turnaji dál drží velmi silnou stopu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama