BasketbalSlavný herec a jeho call s Kobem. O čem se při prvním...

Slavný herec a jeho call s Kobem. O čem se při prvním a posledním telefonátu bavili?

Americký herec O‘Shea Jackson Jr. se před pár týdny rozpovídal v americké show s názvem The Ellen DeGeneres Show. Třicetiletý herec prozradil kouzelný příběh spojený s basketbalovou zesnulou hvězdou. Jackson Jr. jednou omylem v opilosti poslal Kobemu Bryantovi zprávu na Twitteru, která započala jejich kamarádství.  

„Byl jsem jednou tahle doma, trochu jsem se opil a tak si říkám, co kdybych napsal Bryantovi zprávu. Jo jasně, napíšu mu, jdu do toho. Věděl jsem, že mě Kobe sleduje na Twitteru, takže jsem si říkal, že to bude lehká práce,“ začal vyprávění herec.

„Napsal jsem mu: Hele člověče, jen chci vědět, jak se máš? Jak můžeš být nespokojený? Můžeš mi napsat nějaké filmy nebo knihy které máš rád? Něco mi prosím pošli,“ vyprávěl se smíchem Jackson Jr., který si mimo jiné zahrál třeba ve filmu Straight Outta Compton.

Basketbalová legenda, která v lednu 2020 zemřela při havárii vrtulníku spolu se svou 13letou dcerou Giannou a sedmi dalšími lidmi, odpověděla na zprávu svým telefonním číslem. Po několika dnech nakonec Jackson zavolal Bryantovi, když se zrovna vezl v taxíku.

25 minut!

„Mluvil se mnou neskutečných 25 minut! Chápete to? Mluvili jsme o našich rodičích, měl tátu, který byl taky v lize a Kobe šel v jeho stopách. Měl tak trochu stejný svět jako já. Mluvil o pracovní morálce o tom, že mu přijde, že toho pro basket pořád neudělal dost,“ posmutněl herec.

Herec také přiznal, že je rád, že jeho první telefonát s jeho životní legendou byl pro něj taky ten poslední. „Je to něco, čeho si budu vždy vážit, že první telefonát s mým hrdinou byl zároveň tím posledním. To je něco, co si beru k srdci. Takže celý můj výkon ve Swaggeru, v který doufám všichni vidíte, je věnován Kobe Bryantovi,“ vzkázal Jackson.

Samotný herec v současné době vstřebává dokončení seriálu Swagger. Ten řeší vzestupy a pády mladých sportovců a sám Jackson Jr. si v něm zahrál basketbalového kouče. Navíc, natáčení začalo den po Kobeho smrti. Bylo tak hodně, hodně náročné.

Nejčtenější tento týden

Hamilton ovládl jediný trénink v Silverstonu

Lewis Hamilton zajel nejrychlejší čas jediného volného tréninku před Velkou cenou Británie formule 1. Na domácí trati porazil vedoucího muže šampionátu Kimiho Antonelliho a naznačil, že Ferrari může o víkendu bojovat o přední příčky.

Daniel Vladař má o budoucnosti ve Flyers jasno

Český brankář Daniel Vladař si prodloužení smlouvy s Philadelphií vysnil už po své první sezoně v klubu. Nový pětiletý kontrakt začne platit od ročníku 2027 až 2028 a podle gólmana byla dohoda otázkou okamžiku. Flyers mu navíc dali jasně najevo, že s ním počítají jako s jednou z klíčových postav budoucnosti.

Konec jedné cyklistické éry. Chris Froome po těžké nehodě ukončil slavnou kariéru

Jeden z nejúspěšnějších silničních cyklistů moderní historie oznámil konec profesionální kariéry. Brit Chris Froome, čtyřnásobný vítěz Tour de France, se rozhodl definitivně uzavřít svou sportovní cestu poté, co se už nedokázal vrátit po vážné nehodě z loňského roku. Za sebou zanechává kariéru plnou rekordů, nezapomenutelných momentů i několika kontroverzí.

Jakub Dobeš prodloužil smlouvu s Montrealem do roku 2030

Český brankář Jakub Dobeš si po výborné sezoně v NHL výrazně finančně polepší. Montreal s pětadvacetiletým gólmanem uzavřel novou tříletou smlouvu, která začne platit od sezony 2027 až 2028. Celková hodnota kontraktu dosahuje 16 milionů dolarů, což představuje téměř 340 milionů korun.

Táborsko odmítlo první ligu, šanci nyní zvažuje Artis Brno

Táborsko nevyužije mimořádnou možnost zahrát si v příští sezoně nejvyšší fotbalovou soutěž. Vedení klubu nabídku po důkladném zvážení odmítlo. Hlavními důvody byly nevyhovující stadion, nejistota kolem domácích zápasů v Českých Budějovicích i krátký čas na sestavení konkurenceschopného týmu. Dalším osloveným klubem je nyní Artis Brno.

Tottenham rozbil vlastní rekord. Za Tonaliho zaplatí až tři miliardy korun

Tottenham pokračuje v mimořádně ambiciózním přestupovém létě. Londýnský klub se podle britských médií dohodl s Newcastlem na příchodu italského záložníka Sandra Tonaliho. Celková hodnota transferu může dosáhnout až 100 milionů liber, což by z něj udělalo nejdražší posilu v historii Spurs.

Max Verstappen může odstartovat největší přestupovou rošádu ve Formuli 1. Jeho budoucnost zaměstnává celý paddock

Max Verstappen může být hlavním aktérem největší přestupové ságy posledních let. Přestože má s Red Bullem dlouhodobou smlouvu, zákulisní spekulace sílí a jeho případný odchod by mohl rozpoutat dominový efekt, který zasáhne téměř celé startovní pole Formule 1.

Muchová zvládla druhé kolo a ve Wimbledonu pokračuje dál

Karolína Muchová potvrdila roli favoritky a po přesvědčivém výkonu postoupila do třetího kola Wimbledonu. Česká tenistka si poradila s Číňankou Čang Šuaj ve dvou setech. Dál jde také Nikola Bartůňková, která v českém derby vyřadila Kateřinu Siniakovou. Předloňskou šampionku Barboru Krejčíkovou naopak čeká souboj s vítězkou letošního Roland Garros Mirra Andrejeva.

Oleksandr Usyk plánuje poslední zápas kariéry. Třetí duel s Furym podle jeho týmu nepřipadá v úvahu

Oleksandr Usyk se blíží závěru své mimořádné boxerské kariéry. Neporažený Ukrajinec už se vzdal všech titulů mistra světa v těžké váze a podle svého týmu absolvuje už jen jediný profesionální zápas. Přestože se dlouho spekulovalo o trilogii s Tysonem Furym, promotéři dávají jasně najevo, že tato kapitola je uzavřená.

Novak Djokovič se na úvod Wimbledonu pořádně nadřel. Po tříhodinové bitvě ale zůstává ve hře o historický rekord

Novak Djokovič vstoupil do letošního Wimbledonu vítězně, první kolo mu ale dalo pořádně zabrat. Čínského tenistu Wu I-pinga porazil po více než třech hodinách boje 6:4, 5:7, 6:4 a 6:4. Sedminásobný šampion londýnského grandslamu tak pokračuje v honbě za rekordním pětadvacátým grandslamovým titulem.

Gudas se vrací na Floridu, Anaheim ho vyměnil

Radko Gudas mění působiště v NHL. Anaheim vyměnil zkušeného českého obránce na Floridu výměnou za útočníka A. J. Greera. Oběma hráčům po sezoně skončila smlouva, proto nyní Panthers získali především přednostní právo jednat s Gudasem o novém kontraktu ještě před otevřením trhu s volnými hráči.

Tenisté na Wimbledonu ukončí protest, obnoví kontakt s médii

Nejlepší světoví tenisté po víkendových jednáních s pořadateli Wimbledonu ukončí protest proti médiím. Sporné otázky kolem rozdělování peněz a postavení hráčů ale zůstávají otevřené a jednání budou pokračovat i po skončení turnaje.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama