Více
  28.8 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Ronaldův agent hází United klacky pod nohy. Portugalce nabídl třem velkoklubům

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Mnozí si mysleli, že spojení Cristiana Ronalda s Manchesterem United bude fungovat i v následujících letech. Vlastně o tom vůbec nepochybovali. Na povrch ale zejména v britských médiích vyplouvají zprávy o tom, že se pár věcí změnilo. Portugalcův agent měl dokonce svého svěřence nabídnout třem evropským gigantům.

  Nejlepší kanonýr Rudých ďáblů v uplynulé sezoně, hráč, bez kterého by sezona z pohledu United dopadla ještě hůře, než nakonec dopadla. Cristiano Ronaldo sehrál ústřední roli, táhl za sebou celý zbytek týmu a fanoušci doufají, že tomu tak bude také v nadcházejícím ročníku. Jenomže to tak stoprocentní není.

  Portugalský snajpr je v klubu podle britských médií nespokojený. Vadí mu, že se na Old Trafford nebude hrát Liga mistrů, klub zatím nepodepsal žádnou posilu a skomírající kádr se nijak nemění. Vedení Manchesteru United o jeho služby stále stojí, na prodej v žádném případě není, odejít by ale mohl z vlastní vůle.

  Svému zaměstnavateli Ronaldo prý dokonce předložil ultimátum. Pokud v příštích týdnech nepřivede žádnou posilu, bývalý hráč Juventusu nebo Realu Madrid odejde. Celé kauze nahrává vyjádření experta na přestupy Fabrizia Romana, který na Twitter napsal, že přestupové okno bude otevřené ještě dlouho, stát se tak může cokoliv.

  K tomu už se navíc vložil do hry Ronaldův agent Jorge Mendes. Ten podle dostupných zdrojů nabídl Cristiana třem klubům. Jednomu v Anglii, druhému v Německu a třetímu na Apeninském poloostrově, odkud na Ostrovy před rokem přišel.

  O Ronalda zatím nikdo velký zájem nejeví

  Za rok mu bude 38 let, stále však patří mezi nejlepší hráče světa. A bylo tomu tak i v posledních 20 letech. Cristiano Ronaldo na tempu neubírá, není tak divu, že poutá pozornost řady klubů. Třem, kterým měl Mendes svého svěřence nabídnout, se ale jeho služby zatím využít nechce.

  Prvním z nich byl Bayern Mnichov, který rovnou řekl, že o Ronalda zájem nemá. Druhým, za kterým Mendes byl, sídlí v Římě a nese název AS. Ten by možná zájem měl, brzdí ho ale finanční možnosti. Jak ostatně informuje italský deník Italia.net. A třetí? Asi nejpikantnější. Mendes už prý jednal o možném přesunu Cristiana s novým majitelem Chelsea Toddem Boehlym.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS