Více
  9.1 C
  Czech
  Pondělí, 26 září, 2022

  Překvapivá podívaná na US Open. Fanoušek se nechal ostříhat přímo během zápasu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V dnešním světě je možné naprosto vše. Jedním z příkladů je bizarní okamžik, který zachycuje kamera na US Open v zápase mezi Nickem Kyrgiosem a Karenem Chačanovem. Jeden z diváků se uprostřed hry rozhodl, že si nechá oholit svoje vlasy. V konečném výsledku se ukázalo, že se jedná o youtubera „JiDiona“, který je známý svými vtípky.

  Nikdy není špatný čas na to, abyste si nechali udělat účes podle svých představ. To je alespoň filozofie jednoho fanouška, který seděl ve druhé řadě úterního čtvrtfinálového zápasu US Open mezi Nickem Kyrgiosem a Karenem Chačanovem. Uprostřed hry si fanoušek oblékl pláštěnku Louis Vuitton a nechal se ostříhat od velmi soustředěného holiče. Tímto kouskem na sebe strhl velkou pozornost a nenechala ho být jediná kamera.

  Dotyčným fanouškem je youtuber Jidon „JiDion“ Adams, který seděl na Kyrgiosově straně kurtu. To přimělo hlasatele ESPN Johna McEnroea, aby suše poznamenal: „Tohle je opravdu zvláštní doba“. V JiDionových videích se opakovaně objevuje téma stříhání na veřejných sportovních akcích. V březnu 2022 se JiDion nechal ostříhat na zápase Minnesoty proti Dallasu. Tentokrát se JiDion rozhodl přitvrdit a nechat se ostříhat na na jednom z nejprestižnějším tenisovém turnaji, US Open. A úplně se mu to nevyplatilo.

  Vedení ho nechalo vyvést

  Komentátoři si všimli jeho přehnaného pláště Louise Vuittona s poznámkou, že zjevně hledá kameru nebo se snaží upoutat pozornost. A ono to zafungovalo. Poté, co si ho všimli zástupci USTA, byl JiDion vyveden ze svého místa a zcela vykázán z areálu. V současné době není známo, zda má JiDion trvalý zákaz účasti na US Open nebo na jiných tenisových turnajích. USTA k této záležitosti nevydala žádné oficiální prohlášení.

  Na svůj youtubový kanál přidává zážitky ze svého bouřlivého života. Jeho životní cestu sleduje téměř šest milionů diváků. Ani jeho instagramový profil není nijak pozadu, zde má JiDiona skoro dva miliony sledujících. JiDiona byl dříve známý z platformy Twitch, kde streamoval. Z komunity byl však za svoje chování vykázán a proto se se svými provokacemi přesunul na Youtube. Nejen, že je tedy youtuber vykázán ze streamovací platformy, nyní se nejspíše už nikdy nepodívá na žádný tenisový turnaj.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS