Bojové sportyPaul se toho nebojí. Před „fightem“ uzavřel s Woodleym zvláštní sázku

Paul se toho nebojí. Před „fightem“ uzavřel s Woodleym zvláštní sázku

Už na konci srpna bude youtuber Jake Paul opět středem boxerského dění. K souboji vyzval veterána UFC Tyrona Woodleyho, se kterým se, jak u něj bývá zvykem, špičkuje už dlouho před vzájemným soubojem. Ve hře bude čest, sláva i peníze, kromě toho ale také ostudné tetování.

Paulova kariéra se v posledních měsících po představeních na YouTube a dětském kanálu od Disney otočila o 360 stupňů. 24letý rodák z Ohio si začal vydělávat také boxem a pod jeho údery už skončilo několik bývalých bojovníků i celebrit.

Jeho řádění už odnesl KSIův bratr a AnEsonGib z prostředí streamovací platformy YouTube, někdejší basketbalista Robinson a Askren, jediný bojovník, který v dobách své největší formy zápasil v UFC i Bellatoru. Ani jeden Paula nedokázal porazit.

Woodley si ale věří. I proto kývl mladíkovi na při nejmenším zajímavou sázku. Nejdříve se mluvilo o financích, to ale nakonec oba bijci vzdali. A tak se dostalo do hry tetování. „Mám pro tebe jinou nabídku,“ začal Paul.

„Když tě porazím, tak si budeš muset vytetovat, že miluješ Jakea Paula. Pokud vyhraješ ty, tak si vytetuju, že miluju Woodleyho. Ten, kdo prohraje, si pak musí dát fotku na svůj instagram,” doplnil. Zápas tohle jednoznačně okoření.

Komu se věří?

Z pohledu vsazených peněz si bookmakeři mnuli ruce. Když Paul porazit Askrena, vydělaly kanceláře ohromné peníze, jen málokdo totiž věřil, že by youtuber bývalého šampiona dokázal porazit. Opak se ale nakonec stal pravdou.

Teď bude před Paulem stát Woodley. A o šancích obou stran se rozpovídal šéf UFC Dana White. „Tyron má v úderu opravdu strašnou sílu. Je zřejmé, že ve své kariéře uspal spoustu chlápků. Problém je ten, že to není ten stejný bojovník, jako když dominoval v UFC. Za tři roky nevyhrál jediný zápas a připsal si drsné porážky,“ ví White.

Zároveň dodal, že Woodleymu už je 39 let, takže se mu obecně moc nevěří. On sám je trochu více nakloněn právě jeho vítězství, na druhou stranu by ale proti Paulovi nevsadil. „Fight“ je na programu 28. srpna v Clevelandu.

A ještě jedna věc, která nahrává ve prospěch Woodleyho. Tréninky mu řídí samotný Floyd Mayweather.

Nejčtenější tento týden

Krejčíková kvůli nemoci nenastoupila do finále

Barbora Krejčíková si v Hertogenboschi o titul nezahrála. Česká tenistka měla ve finále turnaje WTA 250 nastoupit proti Robin Montgomery, jenže krátce před zápasem odstoupila kvůli nemoci. Američanka tak získala premiérový titul na okruhu WTA bez boje.

Jesse „Bam“ Rodriguez ovládl třetí váhovou kategorii. Další zastávkou může být megasouboj s Inouem

Jesse „Bam“ Rodriguez znovu potvrdil, že patří mezi absolutní elitu světového boxu. V arizonském Glendale dominantně zastavil Antonia Vargase v šestém kole a získal titul mistra světa už ve třetí váhové kategorii. Neporažený Američan navíc okamžitě rozvířil debaty o možném supersouboji s japonskou ikonou Naoyou Inouem.

Knicks po 53 letech ovládli NBA a New York propadl euforii

Basketbalisté New York Knicks získali svůj první titul NBA od roku 1973. V pátém finále porazili na palubovce San Antonio Spurs 94:90 a celou sérii vyhráli 4:1 na zápasy. Hlavní postavou rozhodujícího utkání se stal Jalen Brunson, který nasázel 45 bodů a převzal také ocenění pro nejužitečnějšího hráče finále.

Martin Fuksa získal na ME druhé zlato a zopakoval úspěch z roku 2013

Martin Fuksa ovládl na mistrovství Evropy v portugalském Montemoru o Velho také závod na 500 metrů. Po triumfu na kilometrové trati přidal druhé individuální zlato a získal už patnáctý evropský titul. Český kanoista navíc zopakoval mimořádný výkon z roku 2013, kdy na evropském šampionátu rovněž vyhrál obě individuální disciplíny.

Infantino rýpl do Itálie kvůli rozšíření mistrovství světa

Itálie znovu sleduje mistrovství světa jen z dálky a Gianni Infantino si neodpustil poznámku, která na Apeninském poloostrově nejspíš příliš nepobaví. Prezident FIFA v rozhovoru pro brazilskou CazéTV mluvil o možnosti rozšířit světový šampionát až na 64 týmů a u toho si rýpl do čtyřnásobných mistrů světa.

Lehečka ve Stuttgartu nevyužil dva mečboly a finále mu uniklo

Jiří Lehečka byl ve Stuttgartu dva míče od finále, nakonec ale z trávnatého turnaje odchází po jedné z nejtvrdších porážek sezony. V semifinále podlehl nejvýše nasazenému Benu Sheltonovi 7:6, 6:7 a 6:7, přestože ve druhém setu měl dva mečboly. Téměř tříhodinový souboj nerozhodl jediný brejk, ale tři zkrácené hry.

Carolina je jednu výhru od Stanley Cupu

Hokejisté Caroliny zvládli pátý zápas finálové série NHL a po domácí výhře 4:2 nad Vegas vedou 3:2 na utkání. Golden Knights sice poslal do vedení Pavel Dorofejev po asistenci Tomáše Hertla, Hurricanes ale skóre otočili a od druhého Stanley Cupu v klubové historii je dělí jediné vítězství.

Wales znovu sní o triumfu. Jonny Clayton s novým parťákem ukázali, že mohou dojít daleko

Absence Gerwyna Price vyvolala mezi fanoušky pochybnosti, Wales ale hned v úvodu World Cup of Darts ukázal svou sílu. Zkušený Jonny Clayton a debutant Nick Kenny zvládli první společný zápas přesvědčivě a dali jasně najevo, že i v pozměněné sestavě chtějí bojovat o titul.

Mourinho se vrací do Realu Madrid. Zachrání potápějící se klub?

Real Madrid znovu vsadil na známou tvář. Novým trenérem se stal José Mourinho, který se na Santiago Bernabéu vrací po více než deseti letech. Vedení klubu od něj očekává, že ukončí dvouleté čekání na velkou trofej a přinese týmu větší stabilitu.

Světová šachová federace suspendovala Rusko

Mezinárodní šachová federace FIDE dočasně pozastavila členství Ruska. Reagovala tak na rozhodnutí sportovní arbitráže i na nesplnění podmínek, které Moskva dostala kvůli aktivitám v okupovaných částech Ukrajiny. Pro zemi s mimořádně silnou šachovou tradicí jde o citelný symbolický zásah.

Šipky dobývají New York. Luke Littler a Luke Humphries povedou hvězdnou show v Madison Square Garden

Dva největší fenomény současných šipek míří do legendární Madison Square Garden. Luke Littler a Luke Humphries budou hlavními taháky letošního US Darts Masters, kde se představí elitní hráči PDC i nejlepší zástupci Severní Ameriky. Ve hře přitom nebude jen prestižní titul, ale také přímá vstupenka na mistrovství světa v Alexandra Palace.

Deset milionů za zápas proti pěti soupeřům? Novotný označil Muradovův plán za hloupost

Makhmud Muradov se stal jednou z hlavních tváří nové organizace GMMA. Největší pozornost však nevzbuzuje jeho angažmá samotné, ale plánovaný souboj proti pěti soupeřům najednou. Právě ten vyvolal ostrou reakci spolumajitele Oktagonu Ondřeje Novotného, který podobný formát považuje za velmi nebezpečný a nesmyslný.

Lewis Hamilton znovu ožívá. Ferrari je blízko prvnímu triumfu a legenda Formule 1 znovu útočí

Lewis Hamilton po náročném prvním roce ve Ferrari konečně nachází formu, kterou od něj fanoušci očekávali. Sedminásobný mistr světa vybojoval druhé místo v Kanadě i Monaku a v průběžném pořadí šampionátu se posunul na druhou příčku. Britská legenda věří, že premiérové vítězství v červených barvách je už velmi blízko.

Serena Williams je zpět. Legendární šampionka po čtyřech letech znovu okouzlila tenisový svět

Když Serena Williams vstoupila na travnatý kurt londýnského Queen’s Clubu, publikum okamžitě povstalo. Čtyřiačtyřicetiletá tenisová legenda odehrála svůj první profesionální zápas od US Open 2022 a návrat proměnila ve stylové vítězství. Po boku talentované Kanaďanky Victorie Mboko ukázala, že ani po letech mimo okruh neztratila nic ze své pověstné síly.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama