Bojové sportyNáhlá smrt ruského fightera. Osudným se mu zřejmě stal vodní meloun

Náhlá smrt ruského fightera. Osudným se mu zřejmě stal vodní meloun

Ruský fighter náhle zemřel po konzumaci vodního melounu. Vodní meloun měl jíst se svojí manželkou, ta je nyní hospitalizována v nemocnici. Zatím probíhá velké vyšetřování. Někteří se však domnívají, že by mohlo jít o smrt způsobenou velkým množstvím konzumace opioidů.

Pisarev zemřel už 30. října, příčiny jeho smrti se dostávají na povrch až nyní. Rodina tvrdí, že se měl zápasník MMA otrávit konzumací vodního melounu. Ten s ním konzumovala i jeho žena, která se nyní nachází v nemocnici. Bojovníka měl údajně najít jeho otec otec kolem čtvrté hodiny odpoledne. Bojovník se svojí ženou spali, když se však otec přiblížil, zjistil, že jeho syn nedýchá.

„Nahlédl jsem do pokoje – Alexander se ženou spali. Přišel jsem blíže a zjistil jsem, že můj syn nedýchá,“ okomentoval hrůzný zážitek otec Igor Vladimirovič.

Místní orgány činné v trestním řízení ve městě Balašicha, které leží přibližně 20 km východně od Moskvy, začaly vyšetřovat příčinu Pisarevovy smrti. Podle Vyšetřovacího výboru Moskevské oblasti vyšetřovatelé za účasti soudního znalce provádějí dodatečné ohledání místa činu, zabavují předměty důležité pro vyšetřování a plánují soudní chemickou expertizu. V současné chvíli probíhá také pitva těla, která určí přesný důvod smrti. Všichni domácí zaměstnanci v domě prý také projdou výslechem ohledně toho, jak se meloun dostal do Pisarevova domu.

„Alexandr Pisarev zemřel ve spánku a neměl žádné chronické zdravotní problémy. Podle předběžných údajů byla smrt důsledkem otravy jídlem,“ řekl ruské státní tiskové agentuře Tass člen Pisarevova týmu Tomahawk.

Někteří se domnívají, že mohlo jít opravdu o otravuju jídlem, tedy v tomto případě vodním melounem. Jiní zase tvrdí, že by mohlo jít o otravu opiody, neboli látkami, na kterých se ve velkém množství stává člověk závislý. Pisarev byl místním moskevským šampionem v boji a také šampionem ruského Centrálního federálního okruhu v MMA. Soutěžil v různých ruských bojových ligách, včetně RCC a Fight Nights. Fighter bojoval hlavně v v letech 2015 – 2020, kdy absolvoval pět zápasů s bilancí 3 – 2. Byl dokonce finalistou na evropském šampionátu.

Nejčtenější tento týden

Nosková ovládla Wimbledon díky servisu a pevné hlavě

Linda Nosková ve 21 letech získala první grandslamový titul kariéry. V českém finále Wimbledonu porazila Karolínu Muchovou 6:2, 5:7 a 6:3. Nezastavilo ji ani pět neproměněných mečbolů ve druhé sadě. V rozhodujícím setu se rychle vrátila ke své agresivní hře a dotáhla životní turnaj k vítězství.

České finále Wimbledonu ovládla Linda Nosková

Linda Nosková získala první grandslamový titul v kariéře. Ve finále Wimbledonu porazila Karolínu Muchovou 6:2, 5:7 a 6:3. Český tenis tak ovládl ženskou dvouhru v All England Clubu potřetí za poslední čtyři roky.

Linda Nosková hraje ve Wimbledonu svůj nejlepší tenis

Linda Nosková vstupuje do prvního grandslamového finále kariéry ve velké formě. Ve 21 letech se ve Wimbledonu utká s Karolínou Muchovou a už teď má jistý posun mezi osm nejlepších hráček světa. Na trávě přitom ještě nedávno hledala jistotu. Letos na ní ale vyhrála turnaj v Berlíně a v Londýně přidala další životní výsledek.

Chris Billam-Smith odmítá čekat na Opetaiu. Po brutální bitvě už vyhlíží další velký zápas

Chris Billam-Smith se po tvrdé výhře nad Ryanem Rozickim zotavil překvapivě rychle a chce se ještě letos vrátit mezi provazy. Jeho vysněným soupeřem zůstává šampion Jai Opetaia, britský boxer ale dává jasně najevo, že kvůli němu nebude odkládat další zápas.

Conor McGregor strhl Hollowayovi brýle. Návrat irské hvězdy provázely emoce i bouřlivé ovace

Conor McGregor je po dlouhé pauze zpět v UFC a ještě před samotným zápasem s Maxem Hollowayem rozvířil emoce. Na závěrečném staredownu strhl soupeři brýle, nechal se unášet ovacemi fanoušků a připomněl, proč stále patří mezi nejsledovanější bojovníky světa. Jeho návrat ale dál provázejí kontroverze i pochybnosti o tom, zda dokáže navázat na někdejší slávu.

Nejlepším hokejistou roku podle IIHF se stal Macklin Celebrini

Kanadský útočník Macklin Celebrini ovládl anketu Mezinárodní hokejové federace o nejlepšího hokejistu uplynulé sezony. Dvacetiletý talent zaujal výkony v NHL i na reprezentační scéně. Za sebou nechal amerického brankáře Connora Hellebuycka i finského útočníka Sebastiana Aho.

České finále ve Wimbledonu je skutečností! Nosková výhrou nad Kostyuk doplnila Muchovou

Český tenis čeká mimořádná událost. Linda Nosková zvládla své první grandslamové semifinále, když porazila Martu Kostyuk 6:4, 6:4, a zajistila si premiérovou účast ve finále Wimbledonu. V sobotu ji čeká souboj s Karolínou Muchovou, takže vítězkou slavného turnaje se po finále jistě stane česká tenistka. Takové finále se na grandslamu uskuteční vůbec poprvé.

Karolína Muchová si poprvé zahraje finále Wimbledonu

Karolína Muchová si poprvé v kariéře zahraje finále Wimbledonu. Česká tenistka po obrovské bitvě porazila Coco Gauff 6:2, 1:6, 7:6, když v rozhodujícím super tie breaku odvrátila mečbol a zvítězila 12:10. V sobotu tak zabojuje o svůj premiérový grandslamový titul.

Souboj Tyson Fury vs. Anthony Joshua může přepsat historii. Ve Wembley by se boxovalo až nad ránem

Očekávaný střet dvou největších britských boxerských hvězd se blíží. Tyson Fury a Anthony Joshua by se mohli utkat v londýnském Wembley, organizátoři ale zvažují netradiční začátek galavečera. Kvůli milionům televizních diváků v zámoří by hlavní zápas mohl odstartovat až v časných ranních hodinách.

UFC nesmí na své hvězdy zapomínat. Cody Garbrandt žádá větší podporu pro bojovníky po kariéře

Sláva, vyprodané arény a miliony fanoušků. Tak vypadá vrchol kariéry elitních zápasníků UFC. Jenže po posledním zápase často přichází nejistota. Bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt nyní vyzval vedení organizace, aby svým bojovníkům nabízelo lepší zdravotní i finanční zabezpečení po konci aktivní kariéry.

Pohádka pokračuje! Arthur Fery senzačně postoupil do semifinále Wimbledonu

Britský tenista Arthur Fery dál přepisuje historii Wimbledonu. Třiadvacetiletý držitel divoké karty vyřadil Itala Flavia Cobolliho a jako první britský hráč s divokou kartou v otevřené éře postoupil do semifinále grandslamového turnaje.

Linda Nosková sní o wimbledonském triumfu po vzoru Petry Kvitové

Linda Nosková prožívá životní turnaj. Po premiérovém postupu do semifinále Wimbledonu mluvila o inspiraci Petrou Kvitovou, o nečekaném ranním rituálu i o přání zahrát si historické české finále s Karolínou Muchovou. Už ve čtvrtek navíc poprvé nastoupí na slavném centrálním kurtu.

Tadej Pogačar přišel o žlutý trikot. Pekelné vedro zamíchalo pořadím na Tour de France

Čtvrtá etapa Tour de France nabídla nejen vítězství Madse Pedersena, ale také výrazný zvrat v celkovém pořadí. Obhájce titulu Tadej Pogačar přišel v extrémním vedru o žlutý trikot, který nově oblékne norský cyklista Torstein Træen. Závodníci se navíc museli vypořádat s teplotami atakujícími čtyřicet stupňů Celsia.

Djokovič po pětihodinové bitvě postoupil do semifinále Wimbledonu

Novak Djokovic zvládl jeden z nejtěžších zápasů své kariéry a po více než pěti hodinách porazil Felixe Augera Aliassimeho. Sedminásobný šampion Wimbledonu zvítězil 7:6, 3:6, 6:3, 6:7 a 7:6 a v semifinále vyzve obhájce titulu Jannika Sinnera.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama