Více
  2.4 C
  Czech
  Úterý, 30 listopadu, 2021

  Mladý fotbalista se řítil rychlostí 251 km/h. Usmrtil člověka, hrozí mu až 20 let v chládku

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Vycházející hvězda amerického fotbalu má po legraci. V noci z úterý na středu byl zadržen z důvodu podezření na řízení pod vlivem alkoholu a zavinění dopravní nehody. Ta bohužel skončila tragicky. V autě uhořela mladá žena.

  Henry Ruggs je známý jako jeden z nejrychlejších hráčů a hvězda vysokoškolské ligy, která zářila za tým Crimson Tide. Mladého fotbalistu svědci nehody viděli v nočních hodinách, jak utíká od místa činu. Podle žalobců měl Ruggs narazit do zadní části vozidla, které se vzápětí vznítilo a usmrtilo 23letou ženu a jejího psa.

  „Záznamy airbagů ukázaly, že Corvette zpomalila ze 156 m/h na 127 m/h, než v úterý kolem 3:40 ráno narazila do Toyoty, protrhla palivovou nádrž vozidla a zapálila ohnivou kouli,“ zní z policejního spisu.

  Ruggs vyvázl bez větší újmy, jediné viditelné zranění má na noze. Tina O. Tintor, která podlehla následkům nehody, bydlela pár bloků od místa nehody v residenční čtvrti několik kilometrů západně od města Las Vegas.

  Ruggs za volantem bláznil

  Během svého prvního soudního vystoupení se Ruggs objevil na vozíku s pěnovou ortézou a želízky na rukou. Je obviněný ze zločinu řízení pod vlivem alkoholu s následkem smrti a bezohledného řízení.  Soudce z Las Vegas Joe. M. Bonaventure sdělil, že za celých 16 let nezažil nehodu, kterou by způsobilo vozidlo v takové vysoké rychlosti.

  Kauce byla stanovena na 150 000 dolarů s přísnými podmínkami, které zahrnují i domácí vězení, elektronické monitorování, zákaz alkoholu, zákaz řízení a odevzdání pasu. „Soudní záznamy ukázaly, že Ruggs krátce poté složil dluhopis ve výši 150 000 dolarů. Jeho právník řekl, že byl propuštěn z vězení ve středu večer,“ doplňuje spis.

  Las Vegas Raides, klub za který Ruggs hrál se vyjádřil na sociálních sítích. „Jsme si vědomi nehody, která se stala dnes ráno kvůli Henrymu Ruggovi. Jsme zničeni ztrátou života, naše modlitby a myšlenky putují za rodinou oběti. Probíhá proces shromažďování informací a zbytek zatím nebudeme komentovat,“ napsal klub na své sítě.

  Krátce poté vydal klub prohlášení, ve kterém stanovuje, že Henry Ruggs v klubu skončil.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Tom Brady

  Komická scénka v NFL. Legendární Tom Brady musel prosit fanouška, aby mu vrátil míč

  K naprosto ikonickému momentu došlo v americké soutěži NFL. Tom Brady přihrál na jubilejní šestistý touchdown, a balon, s nímž se mu to povedlo, měl stát obrovské peníze. Nedopatřením se však šišatý míč zatoulal do hlediště a fenomenální fotbalista Brady šel žádat šťastlivce o navrácení.
  D'Ernest Johnson

  Před 3 lety makal na lodi, teď táhne Browns. D’Ernest Johnson je top bekem celé NFL

  Jméno D’Ernest Johnson zřejmě moc lidem, kteří sledují světový sport, moc nenapoví. Pravdou ale je, že jeho nositelem je jeden z nejlepších running beků celé zámořské NFL. Příběh, který se s ním pojí, je ale zřejmě ještě zajímavější. Ještě 3 roky dozadu totiž Johnson pracoval na rybářské lodi.
  NFL

  Dr. Dre, Eminem či Snoop Dogg. Kdo se ujme show při Super Bowlu?

  Jen málokterý sportovní pojem má ve Spojených státech amerických takový zvuk jako Super Bowl. Bezkonkurenčně největší sportovní událost za Atlantský oceánem přitahuje pozornost sportovců, fanoušků, médií i osobností, které mají za úkol vyplňovat program během přestávek. A stejně tomu bude i letos, respektive příští rok.
  Justin Tucker

  NFL žasne nad šíleným kopem. Tucker vytvořil rekord, navíc i rozhodl

  Nejvyšší liga amerického fotbalu byla svědkem rekordního zápisu. Justin Tucker z týmu Baltimore Ravens měl na svědomí zázračný kop z 60 metrů, kterým v poslední sekundě rozhodl důležitý zápas. Jasně tak potvrdil, že NFL se nevyhrává jen díky touchdownům.
  Tom Brady

  NFL můžu hrát do 50, šokuje Tom Brady. Legendární quarterback prý ještě nemá dost

  Tom Brady je hráčem amerického fotbalu „par excellence“. Má na kontě nespočet úspěchů, vyhraných zápasů a vloni dotáhl Tampu Bay k zisku mistrovského titulu NFL. Už ale není nejmladší a v srpnu oslavil své 44. narozeniny. Kdo si ale říká, že už má to nejlepší za sebou, mílí se. Brady to ještě nebalí.
  Maia Chakaová

  První kolo NFL a hned přepis dějin. Jeden ze zápasů řídila černoška

  Čekání je u konce. Za Atlantským oceánem se konečně rozjela sezona nejoblíbenějšího sportu na tamním kontinentu. Motory zažehla NFL, tedy nejvyšší soutěž v americkém fotbale. K vidění byly první zápasy, diváci ale také konečně zažili emoce a zážitek přímo na stadionu. Na pořadu dne byl ale i přepis dějin, o který se postarala sudí Maia Chakaová.
  Reklama
  Reklama
  Reklama