Více
  0.2 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Loňští vítězové NFL řeší ostudu. Jejich hráč během zápasu zahodil dres a utekl do kabiny

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ostuda, trapas nebo šílenství. Takovými slovy se označuje situace, kterou měl při zápase NFL na svědomí Antonio Brown. Hvězdný hráč úřadujících šampionů ligy z Tampy Bay se rozhodl přímo během utkání, že odejde do šatny. Vysvlékl se, zahodil dres a zmizel. Čímž si vlastně asi v nejlepší lize amerického fotbalu na planetě zpečetil osud.

  To, co bylo k vidění na zápase NFL v New Yorku, nemá obdoby. Jindy poklidný souboj mezi domácími Jets a loňskými mistry ligy z Tampy Bay narušilo chování jednoho z hostujících hráčů. Problémový Antonio Brown opět dokázal, že ne všichni sportovci to mají v hlavě v pořádku.

  Kolem hvězdného wide receivera je rušno už nějaký pátek. Soudy, nařčení ze sexuálních napadení, k tomu se může přidat třeba Brownův malér, při kterém v roce 2018 vyhazoval nábytek ze 14. patra svého bytu. Nebo případ s názvem očkování. Není tomu tak dávno, co fotbalista zfalšoval svůj průkaz.

  Tehdy dostal stopku na tři zápasy, k Bukanýrům se ale nakonec, i po přemlouvání trenéra Tomem Bradym, vrátil. Za svůj poslední exces už ale zřejmě má kariéru v NFL sečtenou. Co se vlastně přihodilo?

  Brown měl být poslán na hřiště. Trenérovi dal však košem, navíc hned dvakrát. Kouč mu tedy po odmítnuté výzvě jít na plac odvětil, ať se sbalí a jde. A to přesně Brown udělal. Odhodil dres, část výstroje hodil do hlediště a odkráčel zpět do šatny.

  Kouč běsní, Brady ho brání

  Brownovo chování rozhodně bude mít dohru, i s přihlédnutím k tomu, že toho má v rejstříku víc než dost. Pro trenéra Bruce Arianse byla tohle poslední kapka. „Už není Bukanýr. To je konec příběhu. Pojďme mluvit o chlapech, kteří tam přišli a vyhráli zápas,“ prohlásil.

  Podle dostupných zdrojů dokonce Brown ani neodletěl s týmem zpět do Tampy a musel se domů dostat po vlastní ose. Frustrovaného hráče, který rozhodně důvod k teatrálnímu odchodu měl, se ale zastává třeba hvězdný týmový kolega Tom Brady.

  „Musíme mu pomoct. Všichni ho máme rádi, staráme se o něj. Chci ho znovu vidět v tom nejlepším,“ řekl po zápase Brady. Faktem ale je, že u toho má Brown na triku až, až, takže mu hrozí konec. Navíc už mu je 33 let, což z potížisty tak žhavé zboží určitě nedělá.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Tom Brady

  Smutek stranou. Mladík po smrti své matky zářil, dojemný příběh uhranul i Toma Bradyho

  Středoškolský quarterback Alex Brown ztratil po čtrnáctiletém boji s rakovinou prsu svoji matku. Smutek se ale nekonal, nadějný sportovec se hned další den ukázal v zápase svého týmu a skóroval osmi touchdowny. Jeho příběh zasáhl Daniela Jonese, ale i hvězdu amerického fotbalu Toma Bradyho.
  Henry Ruggs

  Mladý fotbalista se řítil rychlostí 251 km/h. Usmrtil člověka, hrozí mu až 20 let v chládku

  Vycházející hvězda amerického fotbalu má po legraci. V noci z úterý na středu byl zadržen z důvodu podezření na řízení pod vlivem alkoholu a zavinění dopravní nehody. Ta bohužel skončila tragicky. V autě uhořela mladá žena.
  Tom Brady

  Komická scénka v NFL. Legendární Tom Brady musel prosit fanouška, aby mu vrátil míč

  K naprosto ikonickému momentu došlo v americké soutěži NFL. Tom Brady přihrál na jubilejní šestistý touchdown, a balon, s nímž se mu to povedlo, měl stát obrovské peníze. Nedopatřením se však šišatý míč zatoulal do hlediště a fenomenální fotbalista Brady šel žádat šťastlivce o navrácení.
  D'Ernest Johnson

  Před 3 lety makal na lodi, teď táhne Browns. D’Ernest Johnson je top bekem celé NFL

  Jméno D’Ernest Johnson zřejmě moc lidem, kteří sledují světový sport, moc nenapoví. Pravdou ale je, že jeho nositelem je jeden z nejlepších running beků celé zámořské NFL. Příběh, který se s ním pojí, je ale zřejmě ještě zajímavější. Ještě 3 roky dozadu totiž Johnson pracoval na rybářské lodi.
  NFL

  Dr. Dre, Eminem či Snoop Dogg. Kdo se ujme show při Super Bowlu?

  Jen málokterý sportovní pojem má ve Spojených státech amerických takový zvuk jako Super Bowl. Bezkonkurenčně největší sportovní událost za Atlantský oceánem přitahuje pozornost sportovců, fanoušků, médií i osobností, které mají za úkol vyplňovat program během přestávek. A stejně tomu bude i letos, respektive příští rok.
  Justin Tucker

  NFL žasne nad šíleným kopem. Tucker vytvořil rekord, navíc i rozhodl

  Nejvyšší liga amerického fotbalu byla svědkem rekordního zápisu. Justin Tucker z týmu Baltimore Ravens měl na svědomí zázračný kop z 60 metrů, kterým v poslední sekundě rozhodl důležitý zápas. Jasně tak potvrdil, že NFL se nevyhrává jen díky touchdownům.
  Reklama
  Reklama
  Reklama