Více
  10.5 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Letos ne, příští rok ano. McGregor si musí podle manažera na návrat do klece počkat

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Legenda scény bojových umění a jedna z hlavních tváří slavné organizace UFC střádá po zotavení se ze zranění plány na návrat. Irský bojovník Conor McGregor doufal, že všechno stihne ještě letos, podle slov jeho manažera ale comeback do konce roku reálný základ nemá. Uskutečnit by se ale mohl už v lednu či únoru.

  Jen málokterý bijec má tak známé a zvučné jméno jako Conor McGregor. Bývalý majitel mistrovského pásu UFC, jeden z nejlépe vydělávajících sportovců na světě, ale také potížista, který nejde pro ránu daleko ani mimo klec. Ir se naposledy rval před více než rokem v červenci roku 2021, kdy prohrál.

  A to s Dustinem Poirierem, kterého v Las Vegas vyzval k dokončení trilogie. Výsledek byl pro něj zničující, McGregor si po špatném došlápnutí ošklivě zlomil nohu a věděl, že ho čeká dlouhá rekonvalescence. To se potvrdilo, Conor od osudné bitvy nefiguroval ani v jednom profi zápase, odpočíval a trénoval. Je připravený na návrat? Podle jeho manažera Tima Simpsona se k němu McGregor blíží.

  „Noha se stále hojí. Ještě to chvíli potrvá, ale trénuje jako šílenec. Jede dvakrát denně každý den. Trénuje velmi tvrdě, je v úžasné formě, teď už jen zbývají poslední úpravy, aby se noha dostala tam, kde má být,“ prozradil Simpson pro web MMA Junkie. Zároveň popřel spekulace o tom, že by se Ir vracel kvůli filmu.

  Místo zápasníkem hercem?

  Světová média v předešlých týdnech a měsících spekulovala o tom, že se McGregor v letošním roce nechce vracet kvůli natáčení filmu. Irský bojovník přijal roli ve snímku Road House, kde bude hrát třeba po boku slavného Jakea Gyllenhaala. To však Simpson jednoznačně popřel.

  „Myslím si, že herectví u něj není na prvním místě. Stále je prvotřídním sportovcem a soustředí se na to, aby byl nejlepším bojovníkem na světě. Ale vzhledem k tomu, že se ze zranění stále léčí a připravuje se na návrat, tak se načasování povedlo,“ doplnil manažer Conora McGregora. Ke comebacku by podle něj mělo dojít na začátku příštího roku.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS