-1.3 C
Czech
Čtvrtek 26. února 2026
ZajímavostiKandidát na otce roku. Fanoušek dokázal chytit míček s dítětem a láhví...

Kandidát na otce roku. Fanoušek dokázal chytit míček s dítětem a láhví v ruce

Na úterním zápase Cincinnati Reds se televizním kamerám podařilo zachytit dokonalý moment. Kamera mířila na odpal basebalového míčku, který letěl směrem k divákům. Ten se podařilo ukořistit Jacobu Kingsleyovi, fanouškovi, který v tu chvíli držel na klíně své dítě a krmil ho. Diváci i komentátoři byli z jeho výkonu u vytržení.

I přes to, že Cincinnati Reds zápas proti San Diegu Padres prohráli, získal souboj neskutečné ohlasy. O krásný moment se zasloužil divák jménem Jacob Kingsley, který si v poklidu seděl mezi diváky a krmil dítě. Profil MLB zveřejnil na svém účtu video, kde se muž jen trošku vykloní ze své sedící pozice a chytne míč, který zrovna na hřišti odpálili.

V klidu ho chytí a jakoby nic se vrátí zpátky ke krmení svého synka. „Dobrá práce. Chytil jste míč a ani jste nerozlil mléko, tomu říkám skvělý výkon. Dítě je v naprostém pořádku a vy si odnášíte suvenýr, tak to má být,“ smáli se komentátoři. Po zápase Jacob sdělil, že to dělal hlavně kvůli bezpečí svého dítěte, které je samozřejmě na prvním místě. Zároveň také uvedl, že to bylo velmi jednoduché a míček mu letěl přímo na ruku.

„Viděl jsem, jak ten míč letí a jen jsem si přál, ať nezraní mého syna. Udělal jsem, co jsem mohl. Jen jsem vystrčil ruku a měl jsem ho. Je tedy pravda, že lidi po něm šli jako piraně, ale já ho dokázal ulovit,“ smál se táta. „Syn si to teď nejspíš ještě neuvědomuje, zajímá ho jen jídlo. Je to ale skvělá vzpomínka a až vyroste, určitě mu jí ukážeme,“ dodal Jacob.

Pro manželku je superhrdina

„Pro mě je to teď takový superhrdina. Já ty míčky sledovala celou hru, bála jsem se, aby nedošlo ke zranění. Když to ale přijde, tak jen zíráte a pořád si říkáte: „Tak co, letí to sem nebo ne?“ smála se Jacobova manželka.

Takový kousek určitě není ojedinělý. Je vidět, že otcové se svými dětmi míček prostě přitahují. Příkladem toho je i následující video, které zachytilo odpálený míček, který otec opět se svým synem chytil. Lidé šíleli a dostalo se jim neskutečného ocenění. Klobouk dolů za oba výkony.

Reklama
Reklama

Nejčtenější tento týden

Conor Benn změnil promotéra. Jeho novým šéfem bude Dana White

Britský boxer Conor Benn udělal jedno z nejvýraznějších rozhodnutí své kariéry. Devětadvacetiletý bojovník po deseti letech ukončil spolupráci s promotérskou stájí Matchroom Boxing a podepsal smlouvu s novým projektem Zuffa Boxing, za kterým stojí šéf UFC Dana White. Benn uvedl, že jeho cílem jsou „zápasy pro odkaz“ a vystoupení na těch největších světových scénách.

Inter doma padl a v Lize mistrů končí, Bodö/Glimt slaví historický postup

Loňský finalista Ligy mistrů Inter Milán zažil tvrdý náraz. V play off nestačil ani v odvetě na Bodö/Glimt a do osmifinále nejde. Norský klub z města za polárním kruhem naopak píše mimořádný příběh. V úterý postup potvrdilo také Atlético Madrid, Bayer Leverkusen s Patrikem Schickem a Newcastle.

Násilí kartelů v Mexiku. Prezidentka ujišťuje, že fanoušci mistrovství světa 2026 jsou v bezpečí

Mexická prezidentka Claudia Sheinbaum odmítla obavy o bezpečnost fanoušků na fotbalovém mistrovství světa 2026. Učinila tak poté, co smrt šéfa drogového kartelu vyvolala vlnu násilí v několika státech. Podle vlády se situace rychle vrací k normálu.

Ross Smith si připsal cenné vítězství na Players Championship 5 v Leicesteru

Anglický šipkař Ross Smith potvrdil skvělou formu z úvodu sezony a suverénním výkonem ovládl pátý turnaj série Players Championship 2026 v Leicesteru. Ve finále nedal větší šanci krajanovi Chrisu Dobeymu, kterého porazil jednoznačně 8:2, a připsal si už sedmý titul na prestižním okruhu Players Championship. Turnaj přinesl nejen dominantní jízdu vítěze, ale také několik překvapivých výsledků.

Češi v Dubaji začali vítězně, Menšík i Lehečka jdou dál

Čeští tenisté Jakub Menšík a Jiří Lehečka vstoupili do turnaje v Dubaji vítězně a postoupili do druhého kola. Menšík přehrál Huberta Hurkacze 6:4 a 7:6, v tie breaku proměnil až pátý mečbol. Lehečka se naopak protrápil proti Lucovi Nardimu, nakonec však otočil zápas na 4:6, 6:4 a 6:2.

Emma Raducanu nového trenéra nehledá. Chce se vrátit k agresivnějšímu stylu a znovu najít svou herní identitu

Britská tenistka Emma Raducanu uvedla, že po ukončení spolupráce s trenérem Franciscem Roigem zatím neplánuje hledat nového kouče. Místo toho se chce soustředit na návrat k agresivnějšímu hernímu stylu, který jí v minulosti přinesl největší úspěchy.

Aston Martin v pasti nové éry F1. Ambiciózní projekt brzdí motorová krize

Tým Aston Martin vstupoval do nové éry Formule 1 s velkými ambicemi. Změna technických pravidel pro sezonu 2026 měla být ideální příležitostí, jak se definitivně zařadit mezi elitu a bojovat o vítězství. Místo toho však britská stáj prožila mimořádně nepovedené testy, během nichž najela nejméně kilometrů ze všech jedenácti týmů a pravidelně figurovala na konci časových tabulek.

Po 11 letech znovu tváří v tvář, Mayweather a Pacquiao mají odvetu

Odveta, o které se roky mluvilo jen potichu, má termín. Floyd Mayweather Jr. a Manny Pacquiao se mají znovu potkat 19. září v aréně Sphere v Las Vegas, jedenáct let po jejich prvním duelu. Zápas se má vysílat živě po celém světě na Netflixu a oba velikáni už si vyměnili první ostré vzkazy.

Vonn přiznala, že po olympijském pádu málem přišla o nohu

Lindsey Vonn promluvila o následcích děsivého pádu v olympijském sjezdu v Cortině d'Ampezzo. Uvedla, že zranění bylo vážnější, než se zpočátku zdálo, a že jí reálně hrozila amputace levé nohy. Záchranu podle ní přinesl rychlý zákrok a série operací, kterých už absolvovala pět, naposledy šestihodinovou minulý týden po převozu do USA.

Titul na obzoru, Procházka má narazit na Ulberga v Miami

Jiří Procházka má znovu stát na prahu titulového zápasu v UFC. V zákulisí se řeší duel s Carlosem Ulbergem z Nového Zélandu, protože Alex Pereira má zamířit do těžké váhy. Termín i místo už kolují mezi fanoušky, zatím ale chybí oficiální potvrzení organizace.

Claressa Shields znovu na vrcholu. V Detroitu předvedla senzační výkon 

Americká boxerská hvězda Claressa Shields potvrdila svou dominanci na domácí půdě v Detroitu, kde jednoznačně porazila Franchon Crews-Dezurn a obhájila status neohrožené absolutní mistryně světa těžké váhy. Všichni tři bodoví rozhodčí ohodnotili duel shodně 100:90, což podtrhlo její kontrolu nad průběhem zápasu.

Luke Littler ovládl premiérový Poland Darts Open. Devítka Van Veena ho nezastavila

Luke Littler potvrdil roli jedničky žebříčku a v Krakově získal titul na historicky prvním turnaji Poland Darts Open. V nedělním finále porazil nizozemského soupeře Giana van Veena 8:4, přestože jeho rival předvedl dokonalý leg, takzvanou „devítku“. Pro Littlera šlo o ideální naladění před dalším večerem Premier League v Belfastu.

Zimní olympiáda v Itálii skončila slavností v historické aréně ve Veroně

Zimní olympijské hry Milan-Cortina 2026 se v neděli uzavřely velkou show pod širým nebem v antické Aréně ve Veroně. Itálie se loučila v kulisách dvoutisíciletého amfiteátru, i když se ve městě žádné soutěže nekonaly. Pořadatelé vyzdvihli hladký průběh a domácí tým přidal historicky nejúspěšnější bilanci.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama