Více
  9.1 C
  Czech
  Pondělí, 26 září, 2022

  K vítězství s dírou v hlavě. Brazilský bojovník měl po šíleném kopu tři obočí

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  O tom, že může provozování bojových sportů občas bolet, už se přesvědčil nejeden bojovník. Pohled na brazilského fightera Gregoryho Rodriguese ale bolel také diváky. Během večera UFC v Las Vegas a bitvy s Američanem Chidim Njokuanim měl Rodrigues díru v hlavě. I s ní ale dokázal souboj ovládnout.

  Možná jste o něm nikdy neslyšeli, pravdou ale je, že po víkendovém galavečeru UFC se téměř nemluví o nikom jiném. Gregory Rodrigues se v Las Vegas vypravil do klece na zápas s Chidim Njokuanim a doufal, že se mu podaří navázat na slušnou formu. Ze čtyř předešlých zápasů v prestižní organizace prohrál jen jedinkrát.

  Proti Američanovi si věřil a do zápasu chtěl dát všechno. A to i za cenu zdraví. Hned v prvním kole dostal Rodrigues kolenem do hlavy, zavrávoral a vypadalo to s ním bledě. Z tvrdého direktu se ale nakonec dokázal oklepat a dotáhl zápas do vítězného konce. To všechno i s dírou v hlavě, která vypadala, jako by byla od sekyry.

  Slavil se třemi obočími

  Borec, který se o peníze a slávu rve ve střední váze UFC, se po zápase radoval. O to více, že měl podle svých slov tři obočí.

  „Zvítězil jsem i navzdory třem obočím. Cut byl opravdu strašlivý, ale ta výhra za to stála. Jsem vážně šťastný, přesně takový boj jsem ostatně očekával. V UFC bojují ti nejlepší zápasníci ze všech a já jsem jedním z nich. Jsem vděčný za všechno, co se v mém životě stalo,“ těšilo na tiskové konferenci Rodriguese.

  Třicetiletý zápasník zaujal. Nejen svým uměním a technickým knokautem ve třetím kole, ale také tím, že se vrhá střemhlav do boje i přes bolest. „Zatočila se mi hlava, bylo to fakt těžké. Upadl jsem a zprvu ani nechápal, co přesně se děje. Krev mi stékala do očí, pořádně jsem ani neviděl,“ rozpovídal se po zápase.

  Vedení UFC navíc jeho zápas ocenilo nálepkou „nejlepší fight celého večera“. Rodriguese teď čeká alespoň na nějakou dobu odpočinek a léčení poraněného obličeje. Je však více než pravděpodobné, že ho rána v pokračování kariéry limitovat nebude.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno