Bojové sportyJake Paul vs. Tommy Fury. Brita nepustili do USA, jeho otec zveřejnil...

Jake Paul vs. Tommy Fury. Brita nepustili do USA, jeho otec zveřejnil tajné informace

Hvězda reality show a bratr slavného Tysona Furyho je v problémech. Poté, co kývnul na ostře sledovaný zápas s youtuberem Jakem Paulem, se nedokázal dostavit do Spojených států amerických. Nyní vyplývají na povrch další informace, které zveřejnil Tommyho otec. Jeho syn prý netrénuje, má nadváhu a jen se vymlouvá.

Další vyhrocený zápas, který světu připravila hvězda internetu Jake Paul, se zatím točí jen kolem problémů. Star reality show Love Island Tommy Fury dává najevo, že na zápas nejspíš není připravená. Jen pro doplnění informace, Tommy trávil v roce 2019 pár měsíců na ostrově lásky, kde dokázal, že to s holkami opravdu umí. Sice nevyhrál, ale odvezl si odtud jednu z nejkrásnějších ostrovanek, se kterou je dodnes.

Zápas Tommy vs. Jake se měl konat 6. srpna, jelikož se ale Tommy nedostavil na tiskovou konferenci, zápas se přesunul. Tommy okomentoval svůj čin slovy, že se nemohl dostat do USA, a proto se na tiskové konferenci neukázal. Jenže pravda je nejspíš jinde. Otec Tommyho Furyho uvedl v rozhovoru, že jeho syn vůbec netrénuje a místo přípravy na zápas si raději vybral dovolenou. Má prý nadváhu a nedělá nic pro to, aby se dostal zpět do kondice. Jake Paul dal svému rivalovi týden na to, aby dokázal, že je schopen dostavit se na zápas. Jinak ho bude brát jako „sraba“, který se schovává.

Fury přispěchal s odpovědí na sociální sítě. „V poslední době jsem na sociálních sítích viděl víc s****k než kdy jindy. Chci uvést jednu věc na pravou míru. Důvod, proč se tento boj neuskutečnil, je, že jsem se nemohl dostat do země, ne proto, že bych netrénoval a nebyl fit. Byl jsem připraven, ale nemohl jsem jet. V pondělí ráno jsem byl na letišti s celým svým týmem, připraven odletět a dostat se na show.“

„Nemohl jsem se dostat do země, a proto se ten boj nekonal. Takže všechny ty hlouposti o tom, že nejsem připravený a netrénuji zapomeňte. Pokud to nepochází ode mě, tak tomu nevěřte, protože to není pravda,“ vzkázal Tommy Jakeovi.

Jake boxovat bude

Konečné rozhodnutí nepadlo a zápas se dál odkládá. Nyní bude 6. srpna zápasit pouze Jake, který vyzval Hasima Rahmana Jr. a ten přijal.

Kdy se Tommy ukáže a najde se další bojové datum? To je zatím ve hvězdách.

Nejčtenější tento týden

Play off NHL začíná, Faksa jde na Minnesotu a Vladař čeká derby s Pittsburghem

Základní část NHL skončila a začíná nejdůležitější část sezony. O Stanleyův pohár si zahraje 16 týmů, mezi nimi i několik českých hokejistů. Hned úvodní hrací den nabídne zápas Dallasu s Minnesotou, do akce půjde i Radek Faksa. Velkou pozornost ale poutá také série Philadelphie s Pittsburghem, v níž může sehrát výraznou roli brankář Daniel Vladař.

Attila Végh chce zpět do Oktagonu, Novotný mu velké šance nedává

Attila Végh znovu rozvířil debatu o návratu do Oktagonu. Po speciálním zápase Michala Materly s Christianem Jungwirthem si řekl o duel s polskou legendou. Myšlenka zaujala, protože by šlo o atraktivní střet dvou známých jmen. Šéf organizace Ondřej Novotný ale přidal spíš studenou sprchu než jasný příslib.

Krejčí se zranil při prohře Wolves, Bournemouth dál neprohrává

Leeds doma přehrál Wolves 3:0 a hostům se navíc zranil Ladislav Krejčí. Bournemouth vyhrál na hřišti Newcastlu 2:1 a protáhl svou skvělou sérii bez porážky už na 13 zápasů. Bez branek skončil duel Brentfordu s Fulhamem.

Baník znovu padl, Dukla zůstává poslední a Zlín zabral

Sobotní program 30. kola Chance Ligy znovu zamíchal bojem ve spodní i střední části tabulky. Baník doma nestačil na Bohemians a jeho trápení pokračuje, Dukla prohrála s Karvinou a zůstala poslední. Liberec se s Mladou Boleslaví rozešel bez branek, Zlín v přestřelce přetlačil Teplice. Večer pak čeká Spartu duel s Jabloncem.

Muchová si ve Stuttgartu zahraje o titul

Karolína Muchová prožívá ve Stuttgartu výborný týden. Po první výhře nad Coco Gauff přidala i cenný skalp Elina Svitolina a na antuce si zahraje o třetí titul kariéry. Ve finále může narazit na Jelena Rybakina nebo Mirra Andrejeva.

Lionel Messi investuje do budoucnosti. Stal se majitelem katalánského Cornelly

Fotbalová legenda Lionel Messi rozšiřuje svůj vliv mimo hřiště. Osmnáct let po debutu za Barcelonu se vrací ke svým katalánským kořenům, tentokrát jako majitel klubu. Převzetí Cornelly naznačuje, že jeho ambice sahají daleko za aktivní kariéru.

Jonny Clayton v Rotterdamu přehrál Littlera a míří za triumfem v Premier League

Jonny Clayton potvrdil roli lídra letošní Premier League. Na večeru číslo jedenáct v Rotterdamu zvládl finále proti Luku Littlerovi a výrazně se přiblížil účasti na květnovém finále v londýnské O2 areně. Mladý Angličan znovu zaujal, na zkušeného Velšana ale tentokrát nestačil.

Vejmelkovi závěr základní části nevyšel, Colorado šetřilo Nečase

Český brankář Karel Vejmelka na poslední výhru v základní části NHL nedosáhl. Utah v závěrečném utkání prohrál na ledě St. Louis 3:5 a český gólman po dvou třetinách střídal. Colorado naopak završilo dlouhodobou část vítězně, Seattle porazilo 2:0, jenže Martin Nečas tentokrát zůstal mimo sestavu.

Beau Greaves bourá stereotypy. Šipky nejsou o pohlaví, ale o talentu

Její vítězství nad světovou jedničkou mělo být oslavou výjimečného výkonu. Místo toho se část pozornosti stočila k otázce pohlaví. Příběh Beau Greaves ale ukazuje, že moderní šipky stojí především na schopnostech a že staré narativy už do nich nepatří.

Alscher a Hovorka zazářili, Florida rozebrala Detroit osmi góly

Marek Alscher zapsal dvě asistence, Mikuláš Hovorka přidal první bod v NHL a Florida rozstřílela Detroit 8:1. Obhájce Stanleyova poháru sice sezonu zakončil drtivou výhrou, do play off se ale tentokrát nepodívá.

Red Bull na rozcestí. Odliv expertů nutí stáj hledat velké jméno

Stáj Red Bull Racing, ještě nedávno dominantní síla Formule 1, čelí nečekané výzvě. Série odchodů klíčových osobností otřásá její strukturou a otevírá otázku, zdali dokáže tým z Milton Keynes zastavit odliv talentů a znovu přilákat ty nejlepší.

Sparta padla v sedmém zápase, do finále jdou Pardubice

Pardubice zvládly rozhodující sedmé semifinále a po domácí výhře 1:0 nad Spartou si zahrají o extraligový titul. O postupu rozhodl ve 14. minutě Jan Mandát. Dynamo tak potřetí za sebou prošlo do finále a od soboty narazí na Třinec. Sparta naopak zůstala těsně pod vrcholem a po vyřazení potvrdila i změnu na trenérském postu.

Arsenal a Bayern doplnily semifinálovou čtyřku Ligy mistrů

Liga mistrů zná kompletní složení semifinále. Bayern Mnichov po dramatické odvetě vyřadil Real Madrid a Arsenal doma udržel postup proti Sportingu. Německý celek čeká Paris Saint Germain, londýnský klub narazí na Atlético Madrid. Finále se odehraje 30. května v Budapešti.

Bayern s Arsenalem jsou krok od semifinále Ligy mistrů

Liga mistrů jde do rozhodující fáze a středeční večer nabídne dvě velké odvety. Bayern Mnichov doma hájí výhru 2:1 z Madridu, Arsenal si do Londýna přivezl těsný náskok 1:0 ze hřiště Sportingu. Ve hře už jsou také semifinalisté PSG a Atlético, kteří čekají na své soupeře.

Kontroverze na Anfieldu. Liverpool končí po zásahu VAR, Slot zuří nad verdiktem rozhodčích

Velký večer, velká očekávání a nakonec velké zklamání. Liverpool se rozloučil s Ligou mistrů po jasné porážce od Paris Saint-Germain, ale více než výsledek rezonuje sporný moment s neuznanou penaltou. Trenér Arne Slot po zápase nešetřil kritikou a naznačil, že jeho tým letos doplácí na rozhodčí častěji, než je zdrávo.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama