Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Pobláznil Štvanici, oženil se, pak skončil na lůžku. Karlos Vémola odkládá svatební cestu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Milovaný i nenáviděný fenomén Karlos Vémola získal pás šampiona polotěžké váhy, pět dní po svém triumfu se oženil, nyní však musel odložit plánovanou svatební cestu. V titulovém zápase před vyprodanou Štvanicí se totiž zranil a po velkolepé party byl nucen jít na operaci. „Držte mi palce,“ vzkázal Terminátor fanouškům.

  Jeden z nejznámějších MMA zápasníků v České republice má za sebou hektický týden. Nejprve na pražské Štvanici vybojoval v náročném zápase s Aleksandrem Iličem titul polotěžké váhy organizace Oktagon MMA. Pro pás si došel už v prvním kole, po několika minutách svého srbského soka uškrtil. Ikonický stadion ležící na Vltavě byl na nohou, diváci Karlose za dominantní výkon patřičně odměnili.

  Bezprostředně po zápase mluvil šampion o tom, že konečně bude moci na pražské Občanské plovárně proběhnout dlouho plánovaná svatba. A také, že proběhla. Hned pět dní po turnaji se Karlos se svou dlouholetou přítelkyní Lelou Ceterovou vzali, oddal je známý herec a bavič Jiří Krampol. Na svatbě nechybělo mnoho známých jmen, mezi hosty byste našli například lobbistu Iva Rittiga nebo moderátora a promotéra Ondřeje Novotného.

  Avšak nyní musí Karlos oslavy na určitou dobu pozastavit, v nemocnici podstoupil během prvního srpnového dne operaci lokte. Proč? Duel s Iličem totiž známý fighter provázel neobvykle vysokým množstvím úderů lokty na Aleksanderovu hlavu, o niž si část ruky pochroumal, některé kůstky polámal.

  Fanoušci, držte mi palce, hlásal Vémola

  Jak on sám říká, je to Terminátor, takže pouze vymění součástky a pokračuje dále. I tak je ale pro něj každá operace nepříjemná a po všech zdravotních potížích z minulosti ne úplně snadná.

  Karlos ale posílal před zákrokem hezký vzkaz svým příznivcům: „Nechávám si tu spravit loket, který jsem si rozbil o Iličovu havu. Držte mi palce, ať je Karlito co nejdříve zpátky,“ myslel čerstvý manžel Lely na fanoušky.

  Oktagon MMA nezastavuje. Organizace již plánuje turnaj s pořadovým číslem 35, ten se uskuteční v Brně, bude následovat druhý letošní výjezd do Frankfurtu, kde bude zápasit, mino jiné, veliký oblíbenec fanoušků Miloš „Meloun“ Petrášek a na samotném konci roku proběhne v O2 Areně Oktagon 38, na němž by rád Vémola pás obhajoval. Uvidíme, jak to tým promotérů vymyslí, každopádně rozhodně se schyluje k atraktivním bitvám.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno