Bojové sportyJake Paul si vyšlápl i na Woodleyho. Mega fight vyhrál na body,...

Jake Paul si vyšlápl i na Woodleyho. Mega fight vyhrál na body, odveta bude za tetování

Noc z neděle na pondělí, ring v Clevelandu, dvě těžké váhy proti sobě. Asi tak nějak to vypadalo, když se proti sobě postavili youtuber Jake Paul s veteránem UFC Tyronem Woodleym. Už několik týdnů se zmiňovaly přípravy, podle kterých mělo jít o parádní souboj. A to se nakonec také stoprocentně potvrdilo.

Jake Paul, internetová „star“, která má plnou pusu řečí. Mnozí tvrdí, že by si za ně zasloužil pořádnou pecku do obličeje, faktem ale je, že v ringu dominuje spíš kontroverzní persona. Před bojem s Woodleym ovládl celkem 3 zápasy, teď přidal číslo 4.

Cesta ke slávě ale vedla spíše po klikaté cestě. Paul vydržel nápor bývalého šampiona UFC ve veltrové váze celých 8 kol a schytal několik tvrdých direktů. Zejména ve čtvrtém kole měl po neskutečné ráně na mále, v pauze se ale dokázal sebrat.

„Nevím, co říct. Byl to těžký soupeř. Boxuje, nebo zápasí, říkejte tomu, jak chcete, přes 20 let. Já to dělám 3 roky. Byl to náročnější zápas, než jsem čekal. Necítil jsem pořádně nohy,“ postěžoval si Paul po konci duelu.

„Všechen respekt, patří do síně slávy, předvedl dobrý zápas. Omlouvám se jeho týmu, nechtěl jsem ho urazit, i když před duelem proběhlo hodně trashtalku,“ doplnil. Paul triumfoval na body, i když jeden z rozhodčích viděl jako vítěze jeho soka.

„Je to sr***a. Kde je ten rozhodčí?“ ptal se sudích. I Woodley ale věřil spíš sám sobě. „Cítím se jako vítěz. Jake je super zápasník, tvrdší než jsem myslel. Proto jsem přišel připravený, v dobré formě. Ale to, že mi nějaký rozhodčí dal jen dvě kola? Cože kur*a?“ zlobil se.

Odveta téměř než jistá!

Je jisté, že tihle dva nezměřili síly naposledy. Oba ví, co od toho druhého čekat, oba si to chtějí rozdat ještě jednou. „Pokud byla tohle druhá nejvýdělečnější akce roku, jak na tom asi bude naše druhé kolo. Pojďme to zopakovat,“ prohlásil Woodley.

Paul mu ale odvětil, že nejprve bude muset dodržet slib. „Nech si vytetovat ‚Miluju Jakea Paula‘ a můžeme si dát odvetu. Nemusíš nikam chodit, máme tady tatéra,“ pronesl youtuber. Někdejší úžasný bijec s nabídkou souhlasil. Slib se zkrátka slib.

Ať tak či onak, Paul dokázal, že to s rukavicemi celkem umí. Naopak Woodley to, že MMA a box jsou trochu jiné sporty. Technika z oktagonu mu v zápase příliš užitku nepřinesla.

Jaké má Paul plány?

Kromě toho, že se rýsuje odveta s Woodleym, plánuje Jake Paul posunout svou boxerskou kariéru na další level. Vyzvat chtěl Conora McGregora, pak ale otočil a zřejmě zvolí alternativu v podobě Nata Diaze.

 „Je to zatím jen idea, ale myslím si, že by to mohlo vyjít. Chtěl bych se utkat s Natem Diazem. Myslím si, že bitva Jake Paul vs. Nate Diaz je mnohem atraktivnější jak Jake Paul vs. opilec Conor McGregor,“ prozradila Paul pro MMA Junkies.

Tak se nechme překvapit.

Nejčtenější tento týden

Rada v Eugene ovládl 400 metrů překážek a získal světové zlato

Český atlet Michal Rada v neděli zazářil na juniorském mistrovství světa v Eugene. Devatenáctiletý překážkář vybojoval zlato na 400 metrů překážek a časem 48,59 sekundy vytvořil nový evropský juniorský rekord. Navázal tak na loňský evropský titul a zároveň vylepšil stříbro z předchozího světového šampionátu v Limě.

Menšík zvládl další překážku a v Montrealu vyzve Sheltona

Jakub Menšík pokračuje na Masters v Montrealu mezi nejlepší osmičkou. Dvacetiletý český tenista porazil ve čtvrtém kole zkušeného Nizozemce Botice van de Zandschulpa 6:4, 7:5. V boji o semifinále ho čeká Ben Shelton. Proti americké světové desítce má Menšík pozitivní vzájemnou bilanci.

Conor Benn slibuje tvrdou válku. Proti Ryanu Garciovi chce získat titul, který kdysi držel jeho otec

Conor Benn má před sebou největší zápas kariéry. Britský boxer se 12. září v Las Vegas utká s Ryanem Garciou o titul WBC ve welterové váze a před očekávaným soubojem neskrývá ambice. Chce Američana zastavit a odnést si pás, který v minulosti patřil jeho otci Nigelu Bennovi.

Vollering podruhé ovládla ženskou Tour de France, Nosková po pádu odstoupila

Demi Vollering završila Tour de France Femmes dominantním výkonem. Nizozemská cyklistka vyhrála závěrečnou etapu v Nice a podruhé v kariéře slaví celkový triumf. Jediná česká účastnice Nikola Nosková naopak závod nedokončila. Po sobotním pádu sice nastoupila do poslední etapy, krátce po startu ale odstoupila.

Salač slaví životní vítězství, v Británii poprvé ovládl Moto2

Filip Salač dosáhl největšího úspěchu své dosavadní kariéry. Čtyřiadvacetiletý český motocyklový jezdec ovládl závod Moto2 ve Velké ceně Velké Británie v Silverstonu. Na nejvyšší stupeň se v této kategorii postavil poprvé. Zároveň ukončil šestnáctileté čekání na české vítězství, naposledy se radoval Karel Abraham v roce 2010.

Kanada ve finále Hlinka Gretzky Cupu rozdrtila USA a slaví zlato

Kanadští hokejisté ovládli letošní Hlinka Gretzky Cup. Ve finále turnaje hráčů do 18 let v Edmontonu nedali šanci Spojeným státům a zvítězili vysoko 8:1. Kanada tak po loňském bronzu znovu vystoupala na vrchol. Hned tři její hráči vstřelili ve finále po dvou gólech.

Jaissle začal v Newcastlu výhrou nad Valencií

Matthias Jaissle má za sebou vítěznou premiéru na lavičce Newcastlu. Anglický celek v přípravném utkání otočil zápas na stadionu Mestalla a porazil Valencii 2:1. Nový trenér přesto výsledek nepřeceňoval a zdůraznil, že jeho mladé mužstvo čeká ještě hodně práce.

Tyčkařka Krutilová slaví světové zlato, desetibojař Juliš přidal bronz

Česká atletika slaví na juniorském mistrovství světa v Eugene další velké úspěchy. Tyčkařka Nicole Krutilová ovládla finále výkonem 445 centimetrů a získala zlato. Desetibojař Adam Juliš se během druhého dne výrazně posunul pořadím a nakonec vybojoval bronz. Osobní rekord vylepšil na 7877 bodů.

Sabalenka v Torontu skončila už v osmifinále

Aryna Sabalenka nezvládla osmifinále turnaje WTA 1000 v Torontu. Světová jednička podlehla Ekaterině Alexandrova po dvou a půl hodinách 6:7, 6:4, 4:6. Pro jednu z hlavních favoritek turnaje tak přišel konec podstatně dříve, než naznačovaly její výsledky z úvodu sezony.

Infantino čelí další aféře. FIFA tvrdí, že jde o koordinovaný útok

Krize kolem vedení světového fotbalu dál sílí. FIFA se ostře ohradila proti snahám oslabit pozici prezidenta Gianniho Infantina a tvrdí, že jeho odpůrci se snaží obejít standardní demokratické postupy organizace.

Salač odstartuje v Silverstonu ze šestého místa

Filip Salač zajel v kvalifikaci Moto2 na Velkou cenu Británie šestý čas. Český jezdec týmu OnlyFans American Racing tak v nedělním závodě odstartuje ze druhé řady. Na nejrychlejšího Izana Guevaru ztratil 0,795 sekundy.

Arsenal získal Bruna Guimarãese z Newcastlu

Arsenal dokončil přestup brazilského záložníka Bruna Guimarãese z Newcastlu United. Osmadvacetiletý kapitán Newcastlu přichází do týmu úřadujícího anglického mistra za částku, která podle obou zdrojů činí 75 milionů liber, tedy přibližně 2,1 miliardy korun. Na Emirates Stadium má pokračovat jako jedna z hlavních postav středu pole.

Čeští hokejisté na Hlinka Gretzky Cupu končí šestí

Česká hokejová osmnáctka zakončila Hlinka Gretzky Cup vysokou porážkou. Svěřenci Jaroslava Nedvěda podlehli Švýcarsku 1:5 a obsadili šesté místo. Na prestižním turnaji tak vyhráli jediný ze čtyř zápasů a vyrovnali nejhorší český výsledek v historii této akce.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama