Bojové sportyJake Paul se při zápase NBA pustil do maskota. Za knokaut si...

Jake Paul se při zápase NBA pustil do maskota. Za knokaut si vysloužil pískot

Kontroverze, problémy a zase kontroverze. Slavný Youtuber, internetová celebrita a v současné době také boxer Jake Paul o sobě zase dal pořádně vědět. Během utkání NBA seděl v poklidu na svém místě v hledišti, když se k němu ale přiblížil maskot Houstonu, probudil se. Medvěda Clutche jednou ranou uzemnil.

Pokud se staly hitem vzájemné souboje celebrit, bývalých sportovních hvězd a internetových person, tenhle Američan v tom má zabořené prsty více než kdokoliv jiný. Dříve Youtuber, teď internetová hvězda a borec, který pro ránu nejde daleko. Jake Paul se nebojí ničeho a nikoho, okolí ale spíše drásá.

Současný exhibiční boxer se v noci z pondělí na úterý rozhodl, že vyrazí na zápas NBA mezi Houstonem a Minnesotou. Jake Paul sledoval nijak zvláštní zápas a prohru domácích Rockets, o zábavu se ale dokázal postarat i sám. Místa měl koupená blízko palubovky, aby měl co nejlepší výhled, právě tam si ho ale vyhmátl medvěd Clutch.

Maskot Houstonu přišel za Paulem s nasazenými rukavicemi a vypadal, jako by se dožadoval souboje. Ten nakonec proběhl, byl ale jiný, než jaký si představoval. Paul se zvedl, ušel pár kroků a pak pravým hákem složil Clutche k zemi. Ať už mělo jít o show, či ne, fanoušci na Paula bučeli a vypískali ho.

Pět zápasů, pět vítězství

Jak už bylo řečeno, Jake Paul se v současnosti snaží udělat díru do světa jako boxer. A celkem se mu daří, na kontě má pět vítězství v pěti zápasech a skolit už dokázal několik velkých jmen. Bývalého basketbalistu Nata Robinsona nebo někdejší hvězdy bojových umění Bena Askrena nebo Tyrona Woodleyho.

Zejména o poslední jméně se mluví až, až. Woodley během dob své největší slávy vlastnil titul welterové váhy UFC a dokázal ho také čtyřikrát uhájil. Ring mu ale příliš nesedí a s Paulem už dvakrát prohrál. Naposledy v prosinci loňského roku 2021. Jaké má Jake Paul další plány? Mluví se hlavně o UFC.

Šéfovi organizace už se nabízel několikrát, ten ale na jeho volání nereaguje. A tak se Paul snaží spíše o práci komentátora, který zásobuje sociální sítě kontroverzními řečmi na adresy vynikajících bojovníků. Kdy půjde do ringu nebo klece on sám? To ví asi jen on.

Nejčtenější tento týden

Česká osmnáctka podlehla Finsku a na Hlinka Gretzky Cupu si o medaile nezahraje

Čeští hokejisté do 18 let na Hlinka Gretzky Cupu do semifinále nepostoupí. V rozhodujícím utkání skupiny podlehli Finsku 4:5. Přestože ve třetí třetině stáhli tříbrankové manko na jediný gól, vyrovnat už nedokázali. Turnaj tak zakončí zápasem o páté místo proti Švýcarsku.

Nosková po wimbledonském triumfu v Torontu neuspěla, končí i Krejčíková

Lindě Noskové návrat na soutěžní kurty po životním úspěchu nevyšel. Česká tenistka v Torontu nezvládla duel s Caty McNally, přestože v úvodu vedla 5:1. Ve druhém kole skončily také Barbora Krejčíková, Marie Bouzková a Karolína Plíšková. Z českých hráček pokračuje pouze Nikola Bartůňková. Naopak Jakub Menšík vstoupil do turnaje Masters v Montrealu vítězně.

Gianni Infantino zůstává prezidentem FIFA i po zasedání výkonného výboru

Gianni Infantino ustál další krizi ve vedení světového fotbalu. Po mimořádném jednání v Maroku získal podporu nejvyšších představitelů FIFA a ve funkci zatím pokračuje. Kritika kvůli neúspěšnému plánu na prodej části komerčních práv ale neutichá.

Definitivní verdikt! Lyžařská královna Lara Gut Behrami už se na svahy nevrátí

Jedna z největších osobností alpského lyžování se už na závodní svahy nevrátí. Švýcarka Lara Gut Behrami ve 35 letech definitivně ukončila mimořádně úspěšnou kariéru. Původně zvažovala možnost návratu po těžkém zranění kolena, nakonec se však rozhodla uzavřít svou sportovní cestu.

Slzy na kurtu. Jack Draper po návratu znovu narazil na zdravotní problémy a jeho start na US Open je v ohrožení

Jack Draper se po zdravotní pauze vrátil na okruh ATP, místo vysněného comebacku však přišlo další zklamání. Po porážce s Terencem Atmanem v Montrealu nezvládl emoce, rozplakal se přímo na kurtu a znovu se objevily obavy o stav jeho dlouhodobě zraněné paže.

Závodnice na Tour de France čelí kontrolám kvůli vycpávkám podprsenek

Pořadatelé Tour de France Femmes zpřísnili kontroly závodnic před časovkou. Reagují na podezření, že některé cyklistky používaly vycpávky nebo jiné předměty pod dresem ke zlepšení aerodynamiky a získání výhody v závodě.

Joseph Parker se vrací. Po zrušení suspendace hlásí návrat do ringu

Boxerská kariéra Josepha Parkera bude pokračovat. Bývalý mistr světa v těžké váze oznámil, že se po zrušení dočasné suspendace brzy vrátí mezi provazy. Případ pozitivního testu na kokain, který následoval po loňské porážce s Fabiem Wardleym, se tak posunul do další fáze.

Lehečka po výhře nad Kopřivou postoupil do třetího kola v Montrealu

Jiří Lehečka zvládl české derby na turnaji Masters v Montrealu a po výhře 6:4, 6:2 nad Vítem Kopřivou postoupil do třetího kola. Česká jednička se opírala o kvalitní servis i aktivní hru od základní čáry. Dalším soupeřem bude belgický talent Alexander Blockx, který zatím do turnaje ještě nezasáhl.

Kozmu čeká životní výzva! Před 60 tisíci fanoušky vyzve německého krále Eckerlina

David Kozma si po vítězství nad Davidem Zawadou splnil první část svého plánu. Na konci září ho čeká jeden z největších zápasů kariéry. Ve Frankfurtu nastoupí proti domácí hvězdě Christianu Eckerlinovi. Duel se uskuteční na stadionu Deutsche Bank Park před zhruba 60 tisíci diváky.

Smuteční hosté lemují ulice Milána. Loučí se s legendou Francem Baresim

Tisíce lidí zaplnily ulice Milána, aby se rozloučily s Francem Baresim. Legendární obránce AC Milán a bývalý kapitán italské reprezentace zemřel minulý týden ve věku 66 let. Na pohřeb dorazili fanoušci, někdejší spoluhráči i slavní soupeři.

Tragédie v UFC. Ve 34 letech zemřel brazilský zápasník Allan Nascimento

Svět smíšených bojových umění zasáhla smutná zpráva. Ve věku pouhých 34 let zemřel brazilský zápasník UFC Allan Nascimento. Podle prvních informací měl během spánku utrpět infarkt, lékařům se ho už nepodařilo zachránit.

Konec nadějí. Emma Raducanu kvůli další zlomenině přijde i o US Open

Emma Raducanu dál doplácí na zdravotní problémy. Britská tenistka kvůli únavové zlomenině pravé nohy vynechá US Open, turnaj, na němž v roce 2021 senzačně získala svůj premiérový grandslamový titul. Její návrat na kurty navíc zůstává nejistý.

Kopřiva zvládl deštivou premiéru v Montrealu a vyzve Lehečku

Vít Kopřiva vstoupil do turnaje Masters v Montrealu úspěšně. V náročných podmínkách si poradil s domácím Alexisem Galarneauem ve dvou setech 6:4 a 6:4. Ve druhém kole ho čeká české derby s Jiřím Lehečkou, proti kterému se na okruhu ATP Tour představí vůbec poprvé.

Kladno poprvé trénovalo pod Rulíkem. Jaká bude Jágrova role?

Hokejisté Kladna zahájili další fázi přípravy na novou extraligovou sezonu. Pod vedením nového trenéra Radima Rulíka poprvé společně vyjeli na led, zatím ale bez Jaromíra Jágra. Zkušený útočník svou hráčskou kariéru oficiálně neukončil, jeho role pro nadcházející sezonu však zůstává nejasná. Součástí přípravy jsou navíc také dvě známé tváře z NHL, brankář Daniel Vladař a obránce Radko Gudas.

Sára Bejlek po téměř třech hodinách postoupila do druhého kola v Torontu

Sára Bejlek zvládla na turnaji kategorie WTA 1000 v Torontu mimořádně náročný vstup do soutěže. Česká tenistka po téměř tříhodinové bitvě porazila Wang Sin jü 6:3, 4:6, 7:5. Ve druhém kole ji čeká bývalá světová jednička Iga Świątek.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama