Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Fanouškovi Evertonu splnili sen. Díky pomoci Ukrajině si mohl zahrát s hvězdami

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Krásný příběh píše fanoušek anglického Evertonu Paul Stratton. Paul se rozhodl, že nenechá situaci na Ukrajině jen tak a bude pomáhat lidem, kteří utíkají. Proto místo svého osobního volna, které může trávit na dovolené u moře, odjel do Polska. Bývalého policistu klub odměnil doživotním zážitkem v podobě kopnuté penalty za svůj neoblíbenější tým.

  Dobro ze světa ještě nezmizelo a vždy bude odměněno. Přesně s tímto pocitem bude od včerejšího dne chodit spát bývalý policista a dnes radní, Paul. Úplně jiný rozměr dostal včerejší přátelský zápas mezi Evertonem a Dynamem Kyjev. Předtím, než anglický tým nastřílel krásné tři branky, se rozhodlo vedení klubu přivolat posilu. Na stadion za bouřlivého potlesku přišel buclatý chlapík jménem Paul Stratton. Celý tým se s ním v přátelském duchu přivítal a Paul mohl jít na to. Jeho jediným úkolem bylo otevřít zápas krásnou penaltou.

  Manažer Evertonu Frank Lampard, přivedl v poslední části zápasu na hrací pole nováčka. Oba se jako nejlepší kamarádi objali a Frank vypustil svoji posilu do boje. Příznivci odvážného fanouška vyjádřili souhlas s tím co dělá neskutečným zážitkem v podobě otevírací penalty. Paul se v nejhorších chvílích vydal k polským hranicím, aby zde čtyři dny vykonával dnem i nocí službu lidem. Spolu s ním jeli ještě další bývalý policisté a lidé z armády, kterým se Paulův nápad zalíbil.

  Bývalý policista opatrně zakroutil pokutový kop, vběhl za branku na Gwladys Street End a při oslavě padl na kolena a políbil klubový odznak. Spoluhráči se na něho vrhli s gratulacemi a hlavně poděkováním. Celý přátelský zápas dostal tímto zážitkem úplně jiný rozměr a Paul na svoji šanci nejspíš nikdy v životě nezapomene.

  Deník Liverpool Echo informoval o neskutečné odvaze, kterou Paul předvedl. Když v televize uviděl, co se na Ukrajině děje, neváhal a zrušil svoji dovolenou. Ta prý za normálních okolností spočívá ve sledování Netflixu a pojídání brambůrek. Dovolenou nahradil výletem za záchranu lidských životů. Sám Paul v rozhovoru uvedl, že situace je stále špatná a nesmíme na zlo zapomínat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS