Více
  13.2 C
  Czech
  Pondělí, 26 září, 2022

  Jake Paul provokuje další hvězdu. Pojď do UFC a já ti zlomím čelist, vzkazuje Masvidal

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Rozjetý, nebojácný a kontroverzní. Nějak takhle se mluví o Youtuberovi Jakeu Paulovi, který přešel do světa boxu. Američan má za sebou celkem pět zápasů, z nichž všech pět ovládl. Naposledy porazil bývalého šampiona UFC a zuby si brousí i na další hvězdy. Třeba takový Jorge Masvidal je na jeho seznamu hodně vysoko.

  Poslední dobou se tenhle nešvar pořádně rozmohl, internetové hvězdy se mění v téměř profesionální zápasníky či boxery. Podobně je na tom také Jake Paul, který už má za sebou hned pětici vyhraných zápasů. O víkendu si vzal do parády už podruhé Tyrona Woodleyho.

  Prvotřídní rána, pravý hák na bradu a konec v šestém kole. Paul po utkání hýřil nadšením z vítězství, ihned ale představil světu své plány do budoucna. Fightů ještě zdaleka nemá dost a chystá se vyzvat další obří jméno.

  „Právě jsem vypnul UFC šampiona, čímž jsem zostudil celou tvoji společnost. Knokautoval jsem každého soupeře, kterému jsem čelil. Jorge Masvidal a Nate Diaz jsou děvky, že opustili tuhle arenu ještě předtím, než jsem je stihl vyzvat. Vím, že tenhle trapas nechtějí zažít,“ myslí si.

  Právě první jmenovaný by měl být na seznamu Jakea Paula hodně vysoko. Sám rekordman a majitel nejrychlejšího KO v historii UFC má ale jasno.

  Pojď raději do UFC, vzkazuje Masvidal

  Masvidal versus Paul? Jeden z nejlepších bojovníků posledních let versus tlučhuba, který zatím zmlátil jen veterány? O tom sní snad každý sportovní fanoušek. Masvidal se ale podle svých vlastních slov do zápasu nehrne a důvodů má hned několik.

  „Nemůžeš si mě dovolit. Vím, kolik platíš. Mluvíš o velkých penězích, že dáváš 50 milionů dolarů tam, 100 milionů sem. Ale to jsou kecy. ​Prozradím ti malé tajemství. Bojuji o velké peníze nebo bojuji s nejlepšími na světě. Ty ani jedno,“ vzkázal Masvidal.

  Zároveň má ale i vlastní nápad, jak souboj zrealizovat. Pravidla by ale musel udávat on sám. „Můžeme to udělat jinak. Pojď do UFC a podepiš jednozápasový kontrakt. Dana White ti zaplatí a já ti před celým světem zlomím čelist. Pokud to takhle chceš, tak pojďme na to,“ doplnil.

  Masvidal bojoval v kleci naposledy v březnu, kdy měl políčeno na pás veltrové váhy. Od toho ho ale bohužel pro něj oddělil Kamaru Usman. Ano, i on na listině potenciálních soupeřů pro Jakea Paula figuruje.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS