Více
  0.2 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Jake Paul provokuje další hvězdu. Pojď do UFC a já ti zlomím čelist, vzkazuje Masvidal

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Rozjetý, nebojácný a kontroverzní. Nějak takhle se mluví o Youtuberovi Jakeu Paulovi, který přešel do světa boxu. Američan má za sebou celkem pět zápasů, z nichž všech pět ovládl. Naposledy porazil bývalého šampiona UFC a zuby si brousí i na další hvězdy. Třeba takový Jorge Masvidal je na jeho seznamu hodně vysoko.

  Poslední dobou se tenhle nešvar pořádně rozmohl, internetové hvězdy se mění v téměř profesionální zápasníky či boxery. Podobně je na tom také Jake Paul, který už má za sebou hned pětici vyhraných zápasů. O víkendu si vzal do parády už podruhé Tyrona Woodleyho.

  Prvotřídní rána, pravý hák na bradu a konec v šestém kole. Paul po utkání hýřil nadšením z vítězství, ihned ale představil světu své plány do budoucna. Fightů ještě zdaleka nemá dost a chystá se vyzvat další obří jméno.

  „Právě jsem vypnul UFC šampiona, čímž jsem zostudil celou tvoji společnost. Knokautoval jsem každého soupeře, kterému jsem čelil. Jorge Masvidal a Nate Diaz jsou děvky, že opustili tuhle arenu ještě předtím, než jsem je stihl vyzvat. Vím, že tenhle trapas nechtějí zažít,“ myslí si.

  Právě první jmenovaný by měl být na seznamu Jakea Paula hodně vysoko. Sám rekordman a majitel nejrychlejšího KO v historii UFC má ale jasno.

  Pojď raději do UFC, vzkazuje Masvidal

  Masvidal versus Paul? Jeden z nejlepších bojovníků posledních let versus tlučhuba, který zatím zmlátil jen veterány? O tom sní snad každý sportovní fanoušek. Masvidal se ale podle svých vlastních slov do zápasu nehrne a důvodů má hned několik.

  „Nemůžeš si mě dovolit. Vím, kolik platíš. Mluvíš o velkých penězích, že dáváš 50 milionů dolarů tam, 100 milionů sem. Ale to jsou kecy. ​Prozradím ti malé tajemství. Bojuji o velké peníze nebo bojuji s nejlepšími na světě. Ty ani jedno,“ vzkázal Masvidal.

  Zároveň má ale i vlastní nápad, jak souboj zrealizovat. Pravidla by ale musel udávat on sám. „Můžeme to udělat jinak. Pojď do UFC a podepiš jednozápasový kontrakt. Dana White ti zaplatí a já ti před celým světem zlomím čelist. Pokud to takhle chceš, tak pojďme na to,“ doplnil.

  Masvidal bojoval v kleci naposledy v březnu, kdy měl políčeno na pás veltrové váhy. Od toho ho ale bohužel pro něj oddělil Kamaru Usman. Ano, i on na listině potenciálních soupeřů pro Jakea Paula figuruje.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jiří Procházka

  Na českou MMA scénu padá bomba. Procházka může přepsat historii, v UFC zabojuje o titul

  Může se stát šampionem. Může se stát šampionem UFC. A může se stát vůbec prvním Čechem, kterému se povede získat pás šampiona v této prestižní organizaci. Řeč je o Jiřím Procházkovi, českém MMA bojovníkovi, jemuž se doposud v Japonsku, USA i Spojených arabských emirátech dařilo při zápasení vlastně vše, co si zamanul. A nyní může svým výkonům nasadit královskou korunu. Dle zahraničních médií jej totiž čeká titulový zápas s Gloverem Teixeirou.
  UFC: Dvořák vs. Ronderos

  Jiný měsíc, jiný kalibr. Brazilec je zajímavější, říká po změně plánu UFC bijec Dvořák

  Jiří Procházka na verdikt stále čeká, jeho krajan David Dvořák už si ale může do diáře napsat, kdy ho čeká další fight. Český zástupce v organizace UFC měl původně bojovat v únoru s Číňanem Su Mutaer-ťinem, plány se ale změnili. Do klece půjde až v březnu, navíc proti šestce žebříčku.
  UFC 268

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.
  Francis Ngannou

  Další soupeř pro Furyho. Král těžké váhy tlačí vedení UFC, chce si splnit sen v ringu

  Boxerské souboje celebrit, bývalých sportovců, ale také borců, kteří už udělali kariéry jinde. Ve sportovním světě se v posledních měsících rozmohl trend a chytit by se ho chtěl i další zápasník prestižní organizace UFC. Šampion těžké váhy Francis Ngannou odmítá podepsat novou smlouvu a hlásí, že chce naskočit do ringu.
  Jake Paul vs. Tyron Woodley

  Jake Paul chce přestoupit z ringu do UFC. Na rozhodnutí máš 5 dní, vzkazuje Paul šéfovi Whiteovi

  Youtuber a boxer Jake Paul říká, že by odešel z boxerského světa, pokud by Dan White souhlasil s jeho podmínkami pro vstup do UFC. Podle Fox News White nikdy zápas mimo smlouvu UFC nepovolil. Proto se mladý boxer rozhodl, že přestoupí, aby mohl zápasit se sportovci z UFC. Podle White je Jake příliš hloupý na to, aby takový seznam vymyslel sám.
  Conor McGregor

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.
  Reklama
  Reklama
  Reklama