Více
  9.1 C
  Czech
  Pondělí, 26 září, 2022

  Hráči Leicesteru promarnili jedinečnou šanci. Fanynka chtěla za výhru poslat nahé fotky

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Super fanynka Bonnie Brownová dala týmu Leicester City neodolatelnou nabídku. Pokud vyhrají zápas proti Tottenhemu, dá jim doživotní předplatné na její stránky pro dospělé. Bonnie Brownová je totiž známá tím, že se nebojí svléct a ukázat svou chloubu. Hráči si však tuto nabídku nechali proklouznout mezi prsty, se Spurs prohráli vysoko 2:6.

  Na jejich výkony už se začínal zlobit i ten nejvěrnější fanoušek. Proto se do hry musela vložit Bonnie, aby hráče motivovala k lepšímu výsledku. A jak na muže jít jinak než přes nahé fotky? Bonnie sdělila deníku The Sun, že ji sleduje velké množství hráčů z týmu Leicester City a je tak lehké, aby se k jejímu sdělení dostali. Odměna by byla opravdu sladká. Stačila jedna výhra a hráči by se radovali z doživotního předplatného k jejím erotickým stránkám.

  „Myslela jsem si, že by je moje drzá nabídka mohla nakopnout. Bohužel to tak nedopadlo.“, sdělila Bonnie. K jejímu zděšení však Tottenhem porazili Leicester 6:2. V průběhu zápasu Bonnie nahodila na Instagram obrázek vypité sklenice vína před televizí a napsala k němu: „Schovávám skóre.“ Poté sdílela klip, na němž je v naprostém zoufalství, a napsala: „Vždyť je to taky taková hloupost. Dopadli ještě hůř než v minulém zápase v Brightonu.“

  Její hořkost se však ještě prohlubovala. Po zápase se jí ve zprávách začaly objevovat výsměšné zprávy od fanoušků Tottenhemu. Fanoušci se jí začali vysmívat za její chování a také za to, že fandí takovému týmu. Bonnie si však takovéto zprávy nenechala líbit a opřela se do fanoušků ostrými slovy. Zároveň dodala, že doufá, že už se tým zvedne ze dna a ukáže všem, že na to má.

  Svěřenci Brendana Rodgerse se nacházejí na dně Premier League, ze sedmi zápasů získali pouhý jeden bod. Bývalý šéf lavičky Liverpoolu a Celticu je nyní pod velkým tlakem, protože jeho tým čeká reprezentační přestávka. Příští zápas Leicesteru se odehraje 3. října proti nelítostnému Nottinghamu Forest. Je pouze ve hvězdách, jestli hráčům přistane ještě takhle dokonalá nabídka k oslavě vítězství.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno