FotbalHráči Leicesteru promarnili jedinečnou šanci. Fanynka chtěla za výhru poslat nahé fotky

Hráči Leicesteru promarnili jedinečnou šanci. Fanynka chtěla za výhru poslat nahé fotky

Super fanynka Bonnie Brownová dala týmu Leicester City neodolatelnou nabídku. Pokud vyhrají zápas proti Tottenhemu, dá jim doživotní předplatné na její stránky pro dospělé. Bonnie Brownová je totiž známá tím, že se nebojí svléct a ukázat svou chloubu. Hráči si však tuto nabídku nechali proklouznout mezi prsty, se Spurs prohráli vysoko 2:6.

Na jejich výkony už se začínal zlobit i ten nejvěrnější fanoušek. Proto se do hry musela vložit Bonnie, aby hráče motivovala k lepšímu výsledku. A jak na muže jít jinak než přes nahé fotky? Bonnie sdělila deníku The Sun, že ji sleduje velké množství hráčů z týmu Leicester City a je tak lehké, aby se k jejímu sdělení dostali. Odměna by byla opravdu sladká. Stačila jedna výhra a hráči by se radovali z doživotního předplatného k jejím erotickým stránkám.

„Myslela jsem si, že by je moje drzá nabídka mohla nakopnout. Bohužel to tak nedopadlo.“, sdělila Bonnie. K jejímu zděšení však Tottenhem porazili Leicester 6:2. V průběhu zápasu Bonnie nahodila na Instagram obrázek vypité sklenice vína před televizí a napsala k němu: „Schovávám skóre.“ Poté sdílela klip, na němž je v naprostém zoufalství, a napsala: „Vždyť je to taky taková hloupost. Dopadli ještě hůř než v minulém zápase v Brightonu.“

Její hořkost se však ještě prohlubovala. Po zápase se jí ve zprávách začaly objevovat výsměšné zprávy od fanoušků Tottenhemu. Fanoušci se jí začali vysmívat za její chování a také za to, že fandí takovému týmu. Bonnie si však takovéto zprávy nenechala líbit a opřela se do fanoušků ostrými slovy. Zároveň dodala, že doufá, že už se tým zvedne ze dna a ukáže všem, že na to má.

Svěřenci Brendana Rodgerse se nacházejí na dně Premier League, ze sedmi zápasů získali pouhý jeden bod. Bývalý šéf lavičky Liverpoolu a Celticu je nyní pod velkým tlakem, protože jeho tým čeká reprezentační přestávka. Příští zápas Leicesteru se odehraje 3. října proti nelítostnému Nottinghamu Forest. Je pouze ve hvězdách, jestli hráčům přistane ještě takhle dokonalá nabídka k oslavě vítězství.

Nejčtenější tento týden

Souboj Tyson Fury vs. Anthony Joshua může přepsat historii. Ve Wembley by se boxovalo až nad ránem

Očekávaný střet dvou největších britských boxerských hvězd se blíží. Tyson Fury a Anthony Joshua by se mohli utkat v londýnském Wembley, organizátoři ale zvažují netradiční začátek galavečera. Kvůli milionům televizních diváků v zámoří by hlavní zápas mohl odstartovat až v časných ranních hodinách.

UFC nesmí na své hvězdy zapomínat. Cody Garbrandt žádá větší podporu pro bojovníky po kariéře

Sláva, vyprodané arény a miliony fanoušků. Tak vypadá vrchol kariéry elitních zápasníků UFC. Jenže po posledním zápase často přichází nejistota. Bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt nyní vyzval vedení organizace, aby svým bojovníkům nabízelo lepší zdravotní i finanční zabezpečení po konci aktivní kariéry.

Pohádka pokračuje! Arthur Fery senzačně postoupil do semifinále Wimbledonu

Britský tenista Arthur Fery dál přepisuje historii Wimbledonu. Třiadvacetiletý držitel divoké karty vyřadil Itala Flavia Cobolliho a jako první britský hráč s divokou kartou v otevřené éře postoupil do semifinále grandslamového turnaje.

Linda Nosková sní o wimbledonském triumfu po vzoru Petry Kvitové

Linda Nosková prožívá životní turnaj. Po premiérovém postupu do semifinále Wimbledonu mluvila o inspiraci Petrou Kvitovou, o nečekaném ranním rituálu i o přání zahrát si historické české finále s Karolínou Muchovou. Už ve čtvrtek navíc poprvé nastoupí na slavném centrálním kurtu.

Tadej Pogačar přišel o žlutý trikot. Pekelné vedro zamíchalo pořadím na Tour de France

Čtvrtá etapa Tour de France nabídla nejen vítězství Madse Pedersena, ale také výrazný zvrat v celkovém pořadí. Obhájce titulu Tadej Pogačar přišel v extrémním vedru o žlutý trikot, který nově oblékne norský cyklista Torstein Træen. Závodníci se navíc museli vypořádat s teplotami atakujícími čtyřicet stupňů Celsia.

Djokovič po pětihodinové bitvě postoupil do semifinále Wimbledonu

Novak Djokovic zvládl jeden z nejtěžších zápasů své kariéry a po více než pěti hodinách porazil Felixe Augera Aliassimeho. Sedminásobný šampion Wimbledonu zvítězil 7:6, 3:6, 6:3, 6:7 a 7:6 a v semifinále vyzve obhájce titulu Jannika Sinnera.

Pogačar ovládl třetí etapu Tour de France a oblékl žlutý trikot

Obhájce loňského triumfu Tadej Pogačar vyhrál třetí etapu Tour de France a poprvé v letošním ročníku se dostal do čela průběžného pořadí. Ve stoupání do cíle soupeřům ujel krátkým, ale drtivým nástupem. Závod navíc výrazně ovlivnily extrémní vedra a rozsáhlé lesní požáry na jihu Francie.

„Mám toho dost.“ Max Verstappen po dalším selhání ostře kritizoval Red Bull

Max Verstappen po Velké ceně Velké Británie nešetřil kritikou vlastního týmu. Čtyřnásobný mistr světa označil technickou závadu svého monopostu za nebezpečnou a přiznal, že už má opakujících se problémů plné zuby. Podle něj může podobná porucha v rychlých zatáčkách skončit vážnou nehodou.

Leclerc v Silverstonu ukončil téměř dvouleté čekání na vítězství

Charles Leclerc ovládl Velkou cenu Británie a připsal si první triumf ve formuli 1 od října 2024. Jezdec Ferrari využil skvělý start, udržel vedení po většinu závodu a v cíli slavil před Georgem Russellem a týmovým kolegou Lewisem Hamiltonem. Dramatický průběh ovlivnily technické potíže Kimiho Antonelliho i závěr za safety carem.

Lesní požáry změní Tour de France. Třetí etapa se pojede bez diváků

Pořadatelé Tour de France museli kvůli rozsáhlému lesnímu požáru na jihu Francie přijmout bezprecedentní opatření. Třetí etapa se sice pojede podle plánu, diváci ale nedostanou povolení postavit se podél trati ani fandit v cíli.

Muchová zvládla české derby a ve Wimbledonu je ve čtvrtfinále

Karolína Muchová vyhrála jedno z největších českých derby letošního Wimbledonu. V osmifinále porazila Barboru Krejčíkovou 7:5, 5:7, 6:3 a po bitvě dlouhé dvě hodiny a 45 minut postoupila do čtvrtfinále. Předloňská šampionka turnaje sice ve druhém setu předvedla velký návrat, ale Muchová se z nepříjemného výpadku rychle oklepala.

Čeští volejbalisté do 22 let vyhráli mistrovství Evropy

Čeští mladí volejbalisté dosáhli na největší úspěch své generace. Ve finále evropského šampionátu v portugalské Albufeiře porazili Polsko 3:1 na sety a poprvé v historii ovládli mistrovství Evropy do 22 let. Po vyrovnaném průběhu rozhodli ve svůj prospěch především skvělým závěrem zápasu.

Antonelli odstartuje do Velké ceny Británie z pole position

Andrea Kimi Antonelli má za sebou mimořádně povedený víkend v Silverstonu. Devatenáctiletý pilot Mercedesu nejprve ovládl sobotní sprint a následně vyhrál i kvalifikaci na dnešní Velkou cenu Británie. Do první řady se vedle něj postaví Charles Leclerc, hned za nimi odstartují Lewis Hamilton a George Russell.

Bartůňková bere Wimbledon jako velký krok dopředu

Nikola Bartůňková opustila Wimbledon ve třetím kole, ale z Londýna neodjíždí se sklopenou hlavou. Dvacetiletá česká tenistka podlehla Barboře Krejčíkové 3:6, 5:7, přesto svůj první start v hlavní soutěži dospělých na travnatém grandslamu hodnotila velmi pozitivně.

Wimbledon nabídne ostré osmifinále. Aryna Sabalenka vyzve rozjetou Osaku

Centrální kurt ve Wimbledonu se může těšit na jeden z nejatraktivnějších zápasů letošního turnaje. Světová jednička Aryna Sabalenka zvládla souboj s Lotyškou Jelenou Ostapenko a v osmifinále narazí na čtyřnásobnou grandslamovou šampionku Naomi Osaku, která zatím na travnatých dvorcích září.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama