EURO 2024Ed Sheeran překvapil fotbalovou reprezentaci Anglie soukromým koncertem

Ed Sheeran překvapil fotbalovou reprezentaci Anglie soukromým koncertem

Angličtí fotbalisté dostali na svém kempu v Blankenhainu speciální dárek. Po vítězství na Euru 2024 nad Slovenskem jim soukromě vystoupil zpěvák a skladatel Ed Sheeran.

Angličtí fotbalisté se dočkali nevšedního zážitku po svém vítězství nad Slovenskem, když si mohli vychutnat soukromý koncert od renomovaného zpěváka a skladatele Eda Sheerana. Sheeran dorazil do jejich tréninkového kempu v Blankenhainu, aby je potěšil svým talentem a hudbou.

Jeho vystoupení bylo pro hráče nejenom příjemnou odchylkou od tempa fotbalových zápasů, ale také úžasnou příležitostí spojit se a vytvořit jedinečnou atmosféru oslav. Video Sheeranova vystoupení s písní „The A-Team“ rychle obíhalo sociální média a fanoušci měli možnost nahlédnout do tohoto intimního okamžiku mezi zpěvákem a týmem.

Vytržení z rutiny

Pro hráče to byla nejenom zábava, ale i moment relaxace a oddychu po náročném zápase. Sheeranův talent a energie naplnily prostor tábora a hráči si tuto nezapomenutelnou chvíli užili do sytosti. Jeden ze hráčů anglického týmu se podělil o své dojmy z koncertu. Zdůraznil, že Sheeranova návštěva přinesla do týmu nejenom radost, ale také pocit sounáležitosti a kamarádství.

„Bylo skvělé, že pro nás Ed Sheeran vystoupil. Bylo to příjemné vytržení z naší obvyklé rutiny a vneslo to do týmu pocit kamarádství,“ podělil se o své dojmy jeden z anglických hráčů. Sheeranova návštěva dodala týmu v přípravě na nadcházející zápas se Švýcarskem trochu energie.

Mnozí hráči si vychutnali tento okamžik spojení s populárním hudebníkem, který dokázal prostřednictvím své hudby posílit týmovou atmosféru.

Navzdory vzrušení ze soukromého koncertu se Angličané nadále soustředí na nadcházející zápas se Švýcarskem. Manažer Gareth Southgate se zamyslel nad minulými výkony týmu a vyvodil paralely s předchozími turnaji. „Víme, že bychom měli být lepší než doposud, ale říkám, že… to všechno patří k zážitkům z turnaje,“ komentoval Southgate. Tým je odhodlán se zlepšit a v příštím zápase podat dobrý výkon.

Nečekané gesto od Sheerana ukazuje jeho podporu pro anglický tým a zároveň přináší hráčům motivaci a nadšení pro pokračování v soutěži. Jeho krátké, avšak silné vystoupení zanechalo dlouhotrvající dojem na hráčích i fanoušcích, kteří se těší na další kolo soutěže a jaká další překvapení může Euro 2024 přinést.

Nejčtenější tento týden

Kanada letos vynechá Spenglerův pohár po více než 40 letech

Tradiční vánoční turnaj v Davosu přijde o jednu ze svých největších značek. Kanada se letos Spenglerova poháru nezúčastní poprvé od roku 1984. Důvodem je konec dlouhodobé dohody mezi kanadským svazem a pořadateli, kteří nový kontrakt nestihli uzavřít včas.

Vendula Valdmannová dál vítězí. Po singlu slaví v Gruzii i deblový titul

Osmnáctiletá Vendula Valdmannová potvrzuje výbornou formu. Po nedávném triumfu ve dvouhře na turnaji ITF W50 v Roehamptonu přidala další trofej, tentokrát ve čtyřhře na podniku ITF W75 v gruzínské Lopotě, kde zvítězila po boku Polky Martyny Kubka.

Kladno představilo první posilu pro novou sezonu

Rytíři začali odhalovat nové tváře pro další extraligový ročník. První posilou se stal útočník Filip Přikryl, který přichází z Českých Budějovic. Pětadvacetiletý forvard má za sebou výrazné období v Motoru a na Kladně chce udělat další krok.

Zemřel Alex Zanardi, legenda motorsportu a paralympijský šampion

Sportovní svět zasáhla smutná zpráva. Ve věku 59 let zemřel bývalý pilot formule 1 Alex Zanardi. Ital patřil k největším bojovníkům moderního sportu. Po těžké nehodě přišel o obě nohy, přesto se vrátil k závodění a později získal čtyři zlaté paralympijské medaile v paracyklistice.

Buffalo a Vegas slaví postup, Tampa si vynutila sedmý zápas

Play off NHL poznalo další dva postupující. Buffalo vyřadilo Boston po výhře 4:1, u které nechyběl gól Davida Pastrňáka po přihrávce Pavla Zachy. Vegas zvládlo šestý duel v Utahu jasně 5:1 a jde dál i s Tomášem Hertlem. Tampa Bay naopak přežila v Montrealu, kde rozhodla až v prodloužení a vynutila si sedmý zápas.

Čeští mladíci ztratili semifinále se Švédskem v prodloužení

Česká osmnáctka sahala na mistrovství světa po finále. V Trenčíně vedla nad Švédskem 3:1, jenže soupeř ve třetí třetině srovnal a v prodloužení rozhodl kapitán Bosse Meijer. Tým trenéra Jana Tomajka tak čeká zápas o bronz proti Lotyšsku.

Anaheim slaví postup, Dostál zastavil Edmonton

Lukáš Dostál si po nepovedeném pátém duelu spravil chuť ve velkém stylu. Český brankář pochytal 25 střel, pomohl Anaheimu k výhře 5:2 nad Edmontonem a Ducks poslal do druhého kola play off NHL. Spolu s nimi slaví také Minnesota, která stejným výsledkem vyřadila Dallas.

Aberdeen rozhodne. Michael Van Gerwen nastoupí proti Humphriesovi v klíčové bitvě o play-off

Premier League Darts vstupuje do závěrečné fáze a tlak stoupá. V Aberdeenu se na Night 13 střetnou dvě velká jména, Michael van Gerwen a Luke Humphries, v zápase, který může zásadně zamíchat pořadím v boji o elitní čtyřku.

Mohamed Salah se vrátí na Anfield. Liverpoolská legenda chce stihnout rozlučku 

Zranění přišlo v nejméně vhodný moment, kdy se jeho éra v Liverpoolu chýlí ke konci. Mohamed Salah ale podle prvních zpráv neřekl poslední slovo a fanoušci slavného klubu tak stále věří, že svou hvězdu uvidí na hřišti ještě jednou.

Vladař zazářil a poslal Flyers dál, druhou nulou řídil postup, Dobeš vychytal Montrealu mečbol

Čeští brankáři výrazně promluvili do play off NHL. Daniel Vladař zazářil v brance Philadelphie, proti Pittsburghu pochytal všech 42 střel a dovedl Flyers k výhře 1:0 v prodloužení i k postupu do druhého kola. Jakub Dobeš zase pomohl Montrealu k vítězství 3:2 nad Tampou Bay a Canadiens vedou v sérii 3:2 na zápasy.

Bezpečnost FIFA MS 2026 není jistá. Bílý dům žádá obnovení klíčového úřadu 

Přípravy na fotbalové mistrovství světa ve Spojených státech komplikují politické spory i bezpečnostní incident ve Washingtonu. Bílý dům varuje, že bez plně funkčního ministerstva vnitřní bezpečnosti může být organizace turnaje ohrožena. FIFA zatím mlčí. 

Fabio Wardley poslal jasný a tvrdý vzkaz svému soupeři Duboisovi

Souboj dvou ranařů slibuje krev už od prvního gongu. Fabio Wardley chce v titulovém zápase proti Danielu Duboisovi rozpoutat otevřenou bitvu bez taktizování. V Manchesteru půjde o pás organizace WBO a podle všeho i o rychlý a nekompromisní průběh.

Pastrňák rozhodl v prodloužení a udržel Boston ve hře

David Pastrňák znovu ukázal, proč patří mezi největší lídry Bostonu. Český útočník rozhodl pátý zápas série proti Buffalu krásným blafákem v prodloužení. Bruins vyhráli 2:1 a snížili stav série na 2:3. Jejich sezona tak pokračuje a série se vrací do Bostonu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama