Více
  14 C
  Czech
  Neděle 14. dubna 2024

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.

  Není tomu tak dávno, co se oba tihle borci představili v kleci. Jedno měli v roce 2021 společné, a tím byl soupeř. Jak Conor McGregor, tak Charles Oliveira, narazili na Dustina Poiriera. Brazilec svůj duel vyhrál a zároveň obhájil pás, Ir si v poslední bitvě zlomil nohu a padl.

  Podle dostupných zdrojů už se ale McGregor ze svých trápení dostal a těší se na další výzvu. Tou by mohl být zmiňovaný šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira. Ani ten se prý měření sil nebojí a všanc chce dát klidně i titul. Nebojí se zároveň ani přechodu do jiné váhovky.

  „Conor mě sám vyzval a zeptal se mě na termín zápasu. Tohle je šance, která se neodmítá. Proto jsem mu odpověděl, že do toho půjdu,“ pronesl Oliveira. „Budu na něj čekat v květnu. Může to být v lehké váze, velterové nebo střední. A samozřejmě do toho boje klidně vsadím svůj pás,“ řekl pro Sherdog.

  Fight chce podle vlastních slov sám Oliveira, samozřejmě i McGregor, kromě nich ale celý zbytek světa bojových umění. „Nejen on nebo já, ale i celý svět chce tento zápas vidět. Tak pojďme do toho,“ vybízí Brazilec irského ranaře.

  Oliveira jako motivace

  Problém ale nastává v pořadí. Na bitvu s Oliveirou má políčeno Justin Gaethje, jemuž duel přislíbil i šéf UFC Dana White. Brazilec ale návrh zamítl a pronesl, že by raději obhajoval pás proti McGregorovi. Pro něj Oliveira slouží jako zdroj motivace.

  „Znáte Conora, chce se měřit pouze s těmi nejlepšími a duel s Oliveirou v něm budí extra motivaci. Jsem si jistý, že kdyby se k tomuto zápasu schylovalo, Conor by vstával hodně brzy ráno, aby začal s tréninkem. Tohle je přesně ten typ výzvy, kvůli které máte husí kůži a kvůli které ze sebe chcete vydat to nejlepší,“ myslí si Conorův kouč John Kavanagh.

  „V celém UFC nenajdete člověka, který by měl lepší jiu jitsu. Charles je pravým šampionem, který neponechává nic náhodě, ukončuje prakticky všechny své soupeře před limitem. Má slušný postoj, dobrý wrestling a skvělé jiu jitsu, to jsou prostě aspekty, které budí respekt,“ doplnil.

  Co myslíte? Uvidíme další parádní souboj, ve kterém bude hrát klíčovou roli Conor McGregor?

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.