Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Další velké jméno v Real Fight Aréně! Přichází bývalý obrovský talent českého ledního hokeje

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nová česko-slovenská organizace smíšených bojových umění – Real Fight Arena, oficiálně vstoupila na scénu MMA jen v říjnu tohoto roku a už stihla udělat pořádný rozruch zejména díky kontraktům s kvalitními bojovníky z Čech a Slovenska. Dnes opět ohlašuje další velké jméno z České republiky.

  RFA má už nyní ve své organizaci špičková jména jako Tomáš Deák, Jozef Wittner, Tomáš Možný, Sebastián Fapšo nebo Leo Brichta.

  Dalším hvězdným bojovníkem, jehož Real Fight Arena oficiálně představila na tiskovém online briefingu je pražský „Inkvizitor“ Miroslav Brož, který před nastartováním MMA kariéry patřil k obrovským talentům českého ledního hokeje. Jako brankář si vysloužil po famózních výsledcích místenku ve výběru talentů v nejprestižnější hokejové lize světa NHL. 

  Vážné zranění mu však tuto možnost vzalo, ale zároveň mu připravilo něco nového. Tím byl první trénink MMA, kde se do tohoto sportu zamiloval a začal díky němu novou etapu své profesionální sportovní kariéry. Dnes patří ve své váze ke špičce československého MMA a organizace Real Fight Arena je pro něho další obrovská výzva.

  „Těšíme se, že můžeme ohlásit další velké jméno nejen na československé scéně a věříme, že se předvede v té největší a nejlepší formě. Víme, že Mirovy ambice jsou opravdu vysoké a tomu přizpůsobuje i celou svou práci,“ říká spoluzakladatel organizace RFA, Boris Marhanský, který se aktuálně vrátil z pracovní cesty na Kubě, kde získal další zahraniční bojovníky.

  „S Mirem komunikujeme opravdu dlouhou dobu. Máme za sebou několik profesionálních, ale i kamarádských setkání, kde jsme mu podrobně představili náš plán fungování organizace. Uvědomujeme si, že Miro obdržel několik zajímavých nabídek, o to víc se těšíme, že si vybral pro svou kariéru tu nejlepší cestu – a to dlouhodobý kontrakt s RFA. O nabídce na zápas v polské organizaci KSW nás informoval hned, jak se to dozvěděl jeho trenér a samozřejmě jsme ho v tom podpořili. Nikdy nebudeme mít problém se střídavým startem v zahraničních organizacích. Právě naopak, když se nám podaří, rádi ho tam půjdeme i osobně podpořit,“ říká Marhanský.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jiří Procházka

  Na českou MMA scénu padá bomba. Procházka může přepsat historii, v UFC zabojuje o titul

  Může se stát šampionem. Může se stát šampionem UFC. A může se stát vůbec prvním Čechem, kterému se povede získat pás šampiona v této prestižní organizaci. Řeč je o Jiřím Procházkovi, českém MMA bojovníkovi, jemuž se doposud v Japonsku, USA i Spojených arabských emirátech dařilo při zápasení vlastně vše, co si zamanul. A nyní může svým výkonům nasadit královskou korunu. Dle zahraničních médií jej totiž čeká titulový zápas s Gloverem Teixeirou.
  UFC: Dvořák vs. Ronderos

  Jiný měsíc, jiný kalibr. Brazilec je zajímavější, říká po změně plánu UFC bijec Dvořák

  Jiří Procházka na verdikt stále čeká, jeho krajan David Dvořák už si ale může do diáře napsat, kdy ho čeká další fight. Český zástupce v organizace UFC měl původně bojovat v únoru s Číňanem Su Mutaer-ťinem, plány se ale změnili. Do klece půjde až v březnu, navíc proti šestce žebříčku.
  UFC 268

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.
  Francis Ngannou

  Další soupeř pro Furyho. Král těžké váhy tlačí vedení UFC, chce si splnit sen v ringu

  Boxerské souboje celebrit, bývalých sportovců, ale také borců, kteří už udělali kariéry jinde. Ve sportovním světě se v posledních měsících rozmohl trend a chytit by se ho chtěl i další zápasník prestižní organizace UFC. Šampion těžké váhy Francis Ngannou odmítá podepsat novou smlouvu a hlásí, že chce naskočit do ringu.
  Jake Paul vs. Tyron Woodley

  Jake Paul chce přestoupit z ringu do UFC. Na rozhodnutí máš 5 dní, vzkazuje Paul šéfovi Whiteovi

  Youtuber a boxer Jake Paul říká, že by odešel z boxerského světa, pokud by Dan White souhlasil s jeho podmínkami pro vstup do UFC. Podle Fox News White nikdy zápas mimo smlouvu UFC nepovolil. Proto se mladý boxer rozhodl, že přestoupí, aby mohl zápasit se sportovci z UFC. Podle White je Jake příliš hloupý na to, aby takový seznam vymyslel sám.
  Conor McGregor

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.
  Reklama
  Reklama
  Reklama