Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Čtyři varianty pro Ronalda. Ve hře je Itálie, návrat do Realu, City i spojení s Messim

  Úhlavní sok z dob ve Španělsku Lionel Messi už si může číslo na stěhováky vymazat, Cristiano Ronaldo ale ještě o své budoucnosti jedná. Mluví se o několika možnostech, které se před Portugalcem naskýtají. Tou nejpravděpodobnější je setrvání na Apeninském poloostrově, tou nejchtěnější zřejmě přesun k Messimu do Paříže.

  Letošní přestupové období, to je jedna bomba vedle druhé. Tu, která napáchala největší škody a zmatek, představuje přestup Lionela Messiho do hlavního města Francie. Argentinský „sniper“ bude nově hrát za Paříž, k němu se navíc přidaly i další hvězdy.

  Jako třeba Sergio Ramos z Realu, Gini Wijnaldum z Liverpool či italská jednička Gigi Donnarumma. Pozor, všichni navíc byli zadarmo. Šílenství ale způsobil hlavně „božský“ Leo. Reakce byly jak pozitivní, tak i negativní. A to rovnou v týmu.

  Mluví se o tom, že více než spoluhráče v něm vidí soka Kylian Mbappé. Mladý talent chtěl být lídrem, po boku Messiho to ale zřejmě nepůjde. A tak se zmiňuje odchod do Realu Madrid, kam Francouz touží přestoupit už nějaký pátek.

  Spekulacím nahrála i fotka z oslavy Andera Herrery, na které Mbappé jako jeden z mála chyběl.

  Co bude s Ronaldem?

  Tím, že by Mbappé přestoupil do Španělska, otevře dveře dalšímu hvězdnému hráči. Tím by se mohl stát Cristiano Ronaldo. Hrát po boku Lea? To si přejí zřejmě všichni fotbaloví fanoušci. Není to ale jen Paříž, kdo se o služby 36letého kanonýra zajímá.

  V řadě stojí i Real Madrid, tedy klub, ze kterého „CR7“ před lety odešel do Itálie. Kouč Ancelotti považuje Ronalda za legendu, o jeho přesunu má ale pochyby. „Cristiano Ronaldo je legenda Realu Madrid a já si ho opravdu vážím. Ale nikdy jsem ho nežádal ani neplánoval podepsat. Myslíme spíš na budoucnost,“ prozradil.

  Komu by se Ronaldo hodil, to je i Manchester City. Ano, městský rival United, v jejichž dresu se Cristiano představil světu. „Citizens“ hledají útočníka a s Harrym Kanem to nevypadá bůhvíjak dobře, portugalský kapitán by tak mohl představovat alternativu.

  Juventus věří, že Ronaldo podepíše nový kontrakt!

  Velkoklub z Turína ví, že pokud Ronaldo nepodepíše novou smlouvu, příští léto si sbalí kufry a půjde jinam. Proto nastávají dva scénáře. Buď se ho bude snažit přinutit k podpisu, nebo ho vedení klubu bude chtít ještě letos v létě prodat jinam.

  Podle dostupných zpráv byl nabídnut několika nejmenovaným klubům, žádná oficiální nabídka ale zatím nepřišla. Přestupové období na Ostrovech končí 31. srpna, stejně tak i ve francouzské Ligue1, španělská La Liga může uzavírat přesuny do 2. září.

  Tak se nechme překvapit.

  Sledujte nás na sítích