Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Brno vítalo šampiona. Procházka je jako Jágr, úspěchu podřídil úplně všechno

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Během nedělních brzkých ranních hodin porazil Glovera Teixeiru, v pondělí odpoledne už se prodíral davem a vystupoval na pódiu v Brně. Šampiona polotěžké váhy UFC vítaly v moravské metropoli tisíce nadšených fanoušků, sám Jiří Procházka se usmíval od ucha k uchu a sklízel neskutečný aplaus.

  Sportovní moment, který Česká republika už dlouho nepamatuje. Mnozí experti označují titulový zápas Jiřího Procházky s Gloverem Teixeirou jako „Nagano bojových umění“ a od pravdy zřejmě nejsou daleko. Když hokejisté v roce 1998 přivezli z Japonska zlato z olympijských her, vypadalo to v Praze podobně jako včera v Brně.

  Tam se ze Singapuru před Vídeň přesunul Jiří Procházka. Novopečený šampion UFC, majitel mistrovského titulu polotěžké váhy a pisatel českých sportovních dějin měl zpoždění, za čekání ale brněnským fanouškům rozhodně stál. „Všechno je možné, pokud v to upřímně věříte. Všechno a cokoliv je možné,“ motivoval „BJP“.

  Jiří přiznal, že si dává na chvíli od zápasů pokoj a dá tělo do kupy. Nic mu ale nebrání v tom, aby do Vánoc stihl ještě jeden zápas. S kým? To se ještě uvidí. Na stole leží hned několik jmen. Pokud by se mu pod ruku dostal polský tank Jan Błachowicz, je dosti pravděpodobné, že bychom se dočkali zápasu UFC v Evropě. Jasné ale zatím nic není.

  Procházka jako Jágr

  Neskutečnému výkonu blahopřáli také významné hvězdy. Tyson Fury, Conor McGregor nebo náš nejslavnější hokejista Jaromír Jágr. K tomu je nyní Jiří připodobňován. Oba se rozhodli jít směrem neskutečné dřiny a píle. Rodina na druhé koleji a ženy nemají v jejich životech příliš velké místo. Možná i tohle je jednou z podmínek pro úspěchu.

  Jak sám Samuraj přiznal, ženy ho brzdí a rozptylují v jeho cestě. I přes to byl však Jirka po návratu na letiště spatřen v doprovodu mladé ženy, které ho doprovázela na pouti za svým snem. „Respekt Jirko a to hlavně za to, že tak moc věříš tomu, co děláš. To je nejdůležitější. Tak teď jak vždy říkáš „Vítězství,“ napsal Jágr na své sociální sítě.

  Když se zaměříme na sociální sítě hvězdy MMA Conora McGregora, jeho učet v posledních dvou dnech připomíná spíše fanpage Jiřího Procházky. Je jednoznačně vidět, že kluk z Hostěradic dokáže okouzlit celý svět.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS