-0.3 C
Czech
Pátek 6. března 2026
FotbalBožská DNA za 13 milionů. Kráska z Playboye chce koupit kapesník, do...

Božská DNA za 13 milionů. Kráska z Playboye chce koupit kapesník, do kterého Messi utřel slzy

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co byste dělali, kdybyste měli nepřeberné množství peněz? Pokud ano, máme pro vás jeden tip. Za celý 1 milion dolarů jste si mohli v posledních dnech brousit zuby na kapesník, do kterého si Lionel Messi utíral slzy během tiskovky k odchodu z Barcelony. Světe div se, kupec se možná našel.

O přesunu kanonýra z Argentiny do hlavního města Francie se toho napovídalo dost. Změna adresy po 21 letech, trpký konec v Barceloně, smlouva v Paříži na 2 roky. To jsou teď už velice dobře známá fakta, kolem Messiho se toho ale stále děje až, až.

Minulý týden se proletěla internetem nabídka, nad kterou zůstával rozum stát. V aukci byla za neuvěřitelný 1 milion dolarů, tedy v přepočtu asi 21,5 milionu korun, DNA nové akvizice v dresu PSG. A to ve formě kapesníku, do kterého Messi utřel slzy.

Odchod to byl velice emotivní a sám Leo potvrdil zvěsti na tiskové konferenci. Do místnosti vkročil se slzami v očích, kterým dal za několik dalších vteřin průchod. Vstřebal je kapesník, který Messi vytáhl z kapsy. Právě ten byl k mání.

„Je použitý, ale v dobré stavu,“ stálo v inzerátu.

Zájem projevila kráska z Playboye!

DNA božského Messiho chtěla mít ve svém vlastnictví modelka Luana Sandienová, která pózuje i pro oblíbený pánský časopis Playboy. Sama patří mezi velké fanynky Barcelony, a když se fotila v jejím dresu pro Playboy Africa, stouply prodeje téměř o 50 procent.

„Nabídla jsem za Messiho kapesník 600 000 (asi 13 milionů korun), poté ale inzerát zmizel. Byla jsem připravená dát více než polovinu inzerované částky v domnění, že vyhraji. Nabídka byla ale zničehonic pryč,“ smutní modelka. I tak má ale stále velkou šanci.

Dost možná to totiž byla právě ona, kdo odeslal největší nabídku. „Nevím, jestli se majitel lekl nebo vzdal, ale pořád tak nějak doufám, že jsem vyhrála,“ doplnila Sandienová. S kapesníkem už má totiž velké plány.

Vyfotím se s ním nahá, slibuje

Pokud by vše klaplo a modelka by skutečně koupila Messiho kapesník, slibuje, že se s ním vyfotí. Nebude to ale jen tak nějaká obyčejná fotka, Sandienová plánuje být úplně nahá a kapesníkem si zakrývat pouze své partie.

Zda její nápad vyjde nebo ne, se dozvíme v budoucnu.

Reklama

Nejčtenější tento týden

Čeští baseballisté vstoupili do WBC porážkou s Jižní Koreou 4:11

Čeští baseballisté vstoupili do World Baseball Classic porážkou 4:11 s Jižní Koreou v tokijském Tokyo Dome. Hned v první směně nabrali manko 0:4 a favorizovaný soupeř pak náskok postupně navýšil čtyřmi homeruny. Český tým podržel tříbodový homerun debutanta Terrin Vavra, další duel ve skupině C čeká reprezentaci v pátek od 4:00 SEČ proti Austrálii.

Aston Martin má problém. Motory Honda mohou vážně zranit jezdce 

Týmový šéf stáje Aston Martin Adrian Newey upozornil na vážný technický problém nového motoru Honda, který podle něj může představovat zdravotní riziko pro jezdce. Silné vibrace pohonné jednotky se totiž přenášejí do šasi a následně až do volantu, což podle něj může během několika desítek kol způsobit i trvalé poškození nervů v rukou.

Velké ceny Formule 1 Bahrajnu a Saúdské Arábie jsou v ohrožení kvůli konfliktu na Blízkém východě

Eskalující konflikt na Blízkém východě může výrazně zasáhnout i svět Formule 1. Velké ceny Bahrajnu a Saúdské Arábie, které jsou na programu v dubnu, jsou kvůli raketovým útokům a bezpečnostním rizikům v regionu nejisté. Organizátoři šampionátu nyní pečlivě sledují vývoj situace a v následujících týdnech budou muset rozhodnout, zda se závody vůbec uskuteční.

Krejčí pomohl Portlandu k důležité výhře na palubovce Memphisu

Vít Krejčí pomohl Portlandu k cenné výhře 122:114 na hřišti Memphisu. Český basketbalista dal trojku, k tomu zapsal šest doskoků a tři asistence. Trail Blazers uspěli v přímém souboji týmů ze spodku postupových příček a udělali další krok směrem k play off.

Hertl vystřelil Vegas výhru v prodloužení a Hronek nasbíral tři body

Česká stopa se výrazně zapsala do středečního programu NHL. Tomáš Hertl nejdřív připravil vyrovnání a pak gólem v prodloužení rozhodl o výhře Vegas 4:3 v Detroitu. Filip Hronek zase zazářil gólem a dvěma asistencemi, Vancouver ale i tak padl s Carolinou 4:6. David Rittich inkasoval v Anaheimu čtyřikrát a Islanders odjeli s porážkou 1:5.

Napětí před MS 2026. Donald Trump řekl, že účast Íránu mu nevadí

Prezident Spojených států Donald Trump uvedl, že mu „nezáleží“ na tom, zda se Írán zúčastní letošního mistrovství světa ve fotbale 2026. Jeho vyjádření přichází v době eskalujícího konfliktu na Blízkém východě poté, co Spojené státy a Izrael podnikly vojenské útoky na cíle v Íránu. Teherán následně reagoval útoky na státy Perského zálivu, které jsou spojenci Washingtonu.

Baseballisté jdou znovu mezi elitu WBC a začnou proti Jižní Koreji

Čeští baseballisté se po třech letech znovu představí na World Baseball Classic a v tokijské skupině C je čeká mimořádně těžký program. Turnaj otevřou ve čtvrtek od 11:00 SEČ proti Jižní Koreji, hned poté narazí na Austrálii, Tchaj-wan a na závěr na obhájce titulu Japonsko. Tým chce minimálně zopakovat čtvrté místo ze skupiny, které by mu udrželo místo mezi elitou i pro další ročník.

Nečas prostřelil Dostála a Nosek se po půl roce vrátil do NHL

Úterní program NHL nabídl řadu českých stop. Martin Nečas se prosadil v přesilovce proti Lukáši Dostálovi a Colorado vyhrálo v Anaheimu 5:1. Do zápasů promluvili i Pavel Zacha a Adam Klapka, v brankovištích pak Jakub Dobeš a vítězný Karel Vejmelka. Velkou pozornost ale přitáhl také návrat Tomáše Noska, který si po operaci kolena připsal první start sezony.

Dvacet let na vrcholu. Lewis Hamilton chce dostat Ferrari mezi elitu

Lewis Hamilton vstupuje do své dvacáté sezony ve Formuli 1 a čeká ho další významný moment kariéry. Sedminásobný mistr světa dává jasně najevo, že se nechce držet zpátky, ani hledat kompromisy. Před startem Velké ceny Austrálie prohlásil, že je stále plný energie, motivace a odhodlání pokračovat v cestě za snem, který ho přivedl do světa Formule 1 už před dvaceti lety.

Floyd Mayweather se před odvetou s Pacquiaem utká s řeckým kickboxerem Zambidisem

Boxerský svět se znovu chystá na návrat jedné z největších ikon moderní éry. Floyd Mayweather se ještě před očekávanou odvetou s Mannym Pacquiaem představí v exhibičním souboji proti zkušenému řeckému kickboxerovi Mikeu Zambidisovi. Duel je naplánován na červen v Aténách a má sloužit jako příprava na zářijový vrchol sezony.

Fotbalistky začnou kvalifikaci MS doma proti Walesu

České fotbalistky dnes od 18:30 rozehrají kvalifikaci mistrovství světa, které příští rok hostí Brazílie. V Uherském Hradišti je čeká Wales, soupeř s evropskou zkušeností a řadou hráček z anglické ligy. Tým trenérky Jitky Klimkové chce vstoupit do skupiny vítězně a dál živit sen o premiérové účasti na velkém turnaji.

Tříbodový Nečas zlomil Kings, Vladař dotáhl Flyers k výhře po nájezdech

Martin Nečas po návratu na scénu NHL dál sbírá body, tentokrát pomohl Coloradu k výhře 4:2 nad Los Angeles gólem a dvěma asistencemi. Český útočník bodoval výrazně i ve čtvrtém utkání po restartu soutěže a vrátil se do elitní desítky produktivity. V ten samý hrací den uspěl také brankář Daniel Vladař, který 29 zákroky dovedl Philadelphii k vítězství 3:2 nad Torontem po samostatných nájezdech a připsal si devatenáctou výhru v sezoně.

Krejčí dal v Atlantě 14 bodů, Portland ale schytal debakl

Vít Krejčí se vrátil do haly Atlanty poprvé od únorového odchodu a hned ukázal chuť. Za Portland nasázel 14 bodů a odehrál dosud největší porci minut v novém dresu. Výsledek ale byl krutý, Blazers prohráli 101:135 a domácí si došli pro čtvrtou výhru v řadě.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama