Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Žádost o ruku, luxusní jachty a vily. Jak tráví prázdniny Cristiano Ronaldo a spol.?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nastal čas dovolené a hráči hvězdného týmu Manchester United vyrazili do světa. O peníze nemají tihle kluci nouzi, mnozí s nich si tak vybrali luxus spojený s odpočinkem, jiné zase uspokojily kopce a činky. Kam si jel odpočinout Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho nebo Marcus Rashford?

  Nový kouč Eric ten Hag chtěl být o polohách svým svěřenců informován a proto i my víme, kam se slavní fotbalisté podívali na dovolenou. Ocitáme se v té části roku, kdy si fotbalisté mohou po dlouhé a náročné sezóně odpočnout. Většina týmu zamířila k moři do luxusních vil blízko pláže. Třeba Cristiano Ronaldo vzal svoji rodinu do domku na ostrově Mallorca. Nachází se daleko od lidí, aby nikdo neměl možnost narušit rodinnou pohodu. Luxusní ubytování se nachází na úpatí hor Tramuntana.

  Rodina přiletěla jak jinak než soukromým tryskáčem. Během rekreace nesměla chybět ani zábava na jachtě, která hvězdu vyšla na 5,5 milionu liber. Ne všechno se ale na dovolené vyvíjelo podle plánu. Ronaldo si nechal poslat svoje dvě oblíbená auta. Jeho Bugatti za 1,7 milionu korun mělo při převozu nehodu a utrpělo značné škody.

  Sancho na Jamajce, Rashford v USA

  Křídelník Jadon Sancho si dovolenou užíval už v květnu, kdy odjel do Montego Bay na Jamajce. Tam měl na programu především moře, slunce a písek. Nyní tráví fotbalista dny v Los Angeles, kde se poflakuje spolu s dalšíma fotbalisty typu Tammy Abraham nebo Mason Mount. Tedy spoluhráči z anglické reprezentace.

  To Marcus Rashford pojal dovolenou trochu jiným způsobem. Aby zapůsobil na nového manažera, rozhodl se i o volných dnech naplno trénovat. Momentálně se nachází v Portlandu v Oregonu a fanoušky na Instagramu neochudí o žádný příspěvek z tréninku. Posilování nebo vybíhání do prudkých kopců, to vše patří do Marcusovy denní rutiny.

  Pro Alexe Tellese to letos byla dovolená, na kterou nejspíš nikdy nezapomene. Svůj pobyt trávil na jachtě v portugalském Algarve. Na dovolené ho doprovázela jeho přítelkyně Vitoria, kterou právě zde při západu slunce požádal o ruku.

  Donny van de Beek si zase užíval volné dny po boku své krásné přítelkyně a dcery. Prvorozená dcera se jim narodila teprve před dvěma měsíci a mladý pár ji už stihl vyvést k moři. Dceři dali zajímavé jméno Lomée.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS