Více
  16.9 C
  Czech
  Neděle 14. dubna 2024

  Vnadná chorvatská fanynka provokuje dál. Obří prsa už ukazuje i DiCapriovi

  Na hřišti byl v Kataru nejvíce vidět Messi. Na tribunách byl ale nejvýraznější někdo jiný. Lépe řečeno jiná. Krásnou tvář, a především obří vnady dávala na odiv sexy bruneta z Chorvatska, bývalá miss Ivana Knöllová. A mužům z toho stoupal nejenom tlak. Její popularita letí strmě vzhůru a šampionát ji zajistil místenku do první ligy šoubyznysu – nyní už toká na party s hercem Leonardem DiCapriem.

  Luka Modrić promine, ale geniální chorvatský záložník nebyl nejsledovanějším občanem Chorvatska během šampionátu v Kataru. Dovádění na tribunách, sexy křivky a šachovnicový oděv, který sloužil pouze jako doplněk, proslavil děvu Ivanu Knöllovou, která se stala přeš noc celebritou. Jak se říká – zrodila se hvězda. „Když jsem si četla, že povinný dress code v Kataru musí zakrývat kolena, ramena a bříško, tak jsem se orosila, protože takové oblečení ani nemám,“ chechtala se uhrančivá brunetka.  

  Dokázala obejít přísná katarské nařízení o zahalování se na tribunách a samotní šejkové si s ní dokonce ochotně pořizovali selfíčka. I když to Katarští boháči později dementovali a tvrdili, že fotka měla sloužit jako pohoršení nad jejím nevkusným oděvem. Holt jiný kraj, jiný mrav.

  Počet jejich followers mezitím na instagramu, kam dávala fotky i z dauháské pláže, raketově rostl. Čím šli Chorvaté na turnaji dále, tím více o sobě dávala Knöllová vědět. Dokonce před semifinále pustila do světa, že pokud Chorvaté vyhrají mistrovství, tak se ukáže celá nahá. Lionel Messi ale tuto představu rozšlapal do země…

  Kde se vlastně Knöllová vzala? Narodila se v Německu a na chleba si vydělávala tančením u tyče v Kolíně nad Rýnem. Ke slávě ji katapultovala trofej o miss Chorvatska 2016. Český obran ji mohl zahlédnout i v Praze, kterou navštívila v lednu 2020.

  Myslíte, že se ale Ivana stala hvězdou pouze na několik týdnů? Chyba lávky! Naopak se ze své popularity a náhle nabyté slávy snaží vytřískat maximum. Tento týden se dokonce účastnila party hollywoodské hvězdy a známého sukničkáře Leonarda DiCapria, kde se fotila s rapovou hvězdou Drakem. Silvestr měla zase strávit s jiným hercem Jamie Foxxem, známého z filmů Nespoutaný Django či Spider-Man: Bez domova. 30letou krasavici prý kontaktovalo několik fotbalistů přímo do zpráv během mistrovství. Někteří Argentinci se měli snad dokonce omlouvat, že její miláčky Messi ze šampionátu vyřadil.

  Kdepak, s Ivanou se budeme setkávat i nadále. Už příští rok se koná mistrovství Evropy v nedalekém Německu a pokud se Chorvaté na kontinentální šampionát probojují, tak si pište, že nejslavnější fanynka na tribunách chybět nebude.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.