Více
  9.1 C
  Czech
  Pondělí, 26 září, 2022

  Tom Brady je zpět. Legenda NFL si důchod rozmyslela, pomohlo setkání s Ronaldem

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ještě na začátku února měl Tom Brady ve svých plánech jasno. Konec kariéry, sledování NFL pouze z tribuny. Stačilo ale jen pár měsíců a všechno je jinak. Legendární quarterback o víkendu pozoroval vystoupení Cristiana Ronalda na Old Trafford a řekl si, že ani on ještě nemá dost. Příští rok tak bude opět hrát za Tampu Bay.

  Rozhodnutí, které čekal asi jen málokdo. Tak by se dalo mluvit o myšlenkových pochodech Toma Bradyho, nejlepšího hráče amerického fotbalu všech dob. Brady na konci ledna letošního roku vypadl s obhájci titulu z Tampy Bay ve vyřazovací fázi soutěže celkem brzy a hlásil, že končí.

  „Je to pro mě těžké napsat, ale je to tady. Už to nebudu podstupovat. Svou kariéru v NFL jsem miloval a teď přišla chvíle věnovat čas a energii něčemu jinému,“ psal tehdy. Jenomže teď se veškeré jeho plány mění. A vinu zřejmě nese také návštěva utkání Premier League mezi United a Spurs.

  Brady se po zápase potkal s hrdinou Cristianem Ronaldem, už 37letým snajprem, který položil „Kohouty“ hattrickem. Dvě ikony prohodily pár slov a jedna z nich usoudila, že ještě není čas chodit do důchodu. Quarterback napsal pár hodin poté na Twitter, že své místo stále vidí na hřišti a ne v ochozech.

  „Během posledních dvou měsíců jsem si uvědomil, že moje místo je stále na hřišti a ne na tribuně. Ten čas přijde, ale nebude to teď. Miluji své spoluhráče a miluji svou rodinu. Díky nim je to všechno možné. Vracím se na svou 23. sezonu v Tampě. Mám tady nedokončený business,“ napsal Brady.

  Odchod do důchodu oddaluje

  Loučení bylo velké, emotivní, ale tak nějak úplně k ničemu. Majitel sedmi mistrovských prstenů za triumf v Super Bowlu chce hrát ještě minimálně rok, což znamená, že mu bude na konci sezony už 45 let. Brady se stále udržuje ve vynikající kondici, žádné známky ubývání sil nepociťuje.

  Celkově 103. a Bradyho 23. sezona NFL startuje až 8. září, hráči i týmy tak mají ještě nějaký ten čas pro sběr sil. Tampa Bay bude chtít po neúspěchu z loňského roku opět pomýšlet na návrat na ligový trůn a právě Brady by měl opět sehrát ústřední roli.

  Parádní zprávy na úvod týdne.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS