Více
  21 C
  Czech
  Úterý, 28 června, 2022

  To by byla senzace. Tom Brady prý vymýšlí obří věc, s kariérou se chce rozloučit jako Patriot

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Novinové plátky po celém světě byly zpráv o konci kariéry slavného Toma Bradyho v posledních dnech plné. Nejlepší hráč v dějinách NFL a majitel sedmi mistrovských prstenů vypadl se svou Tampou ve čtvrtfinále, po neúspěchu se tak rozhodl skončit. Bude tomu ale skutečně tak? Možná se prý rýsuje další neskutečná věc.

  Pokud se podíváte na historické tabulky nejlepší ligy amerického fotbalu planety, lepší čísla, než jaká má Tom Brady, mezi hráči nenajdete. Tenhle quarterback vyhrál Super Bowl celkem sedmkrát a do historie NFL se zapsal nesmazatelným písmem. Další trofej už ale nepřidá.

  „Je to pro mě těžké napsat, ale je to tady. Už to nebudu podstupovat. Svou kariéru v NFL jsem miloval a teď přišla chvíle věnovat čas a energii něčemu jinému,“ napsal Brady před pár dny na své sociální sítě. Následně děkoval trenérům, městům i fanouškům. Na někoho ale ve své řeči zapomněl.

  Brady hrával v posledních dvou sezonách za Tampu Bay Buccaneers a ve svém proslovu ze sebe chrlil slova chvály hlavně tímto směrem. Zmínil město, spoluhráče, trenéry. Město na Floridě ale není tím, se kterým tenhle borec spojil své jméno nejvíce. Už předtím hrál 20 sezon za New England Patriots.

  Právě tam získal šestkrát titul, vydobyl si nálepku té největší legendy a miláčka. Je tak jasné, že fandové nenechali na odpověď dlouho čekat. „Tento zrádce se vůbec nestará o své fanoušky a podvádí je znovu a znovu,“ napsal jeden z příznivců Patriotů, kterého Bradyho nezmínění v proslovu pořádně naštvalo.

  Dost možná ale šlo pouze o marketingový tah.

  Jednou Patriot, navždy Patriot

  Deník Marca informuje o tom, že Brady přemýšlí o neskutečné bombě. Podle dostupných zpráv má na stole nabídku na podpis jednodenního kontraktu, který by mu umožnil oficiálně ukončit kariéru v dresu New England. Právě z tohoto důvodu zřejmě neděkoval. Udělá to přímo na stadionu.

  Vše by se mohlo upéct na startu nové sezony, během prvního domácího zápasu. Brady by oblékl dres, šel by na plochu zamávat fanouškům a odehrál pár minut. Po jednom jediném dnu by mu kontrakt vypršel. Celkem zajímavý plán, že?

  Jak už bylo řečeno, právě Patriots povznesli Bradyho do závratných výšin. Tady získal šest Super Bowlů, tady se stal nejslavnějším quarterbackem v historii a tady platí za někoho, kdo by se při městském hlasování stal nejslavnějším obyvatelem v dějinách města.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ