Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Tipy na sázení: THE NEW SAINTS vs. PLZEŇ

  Plzeň čeká ve čtvrtek první zápas třetího předkola Evropské konferenční ligy, představí se na půdě The New Saints. Potvrdí Bílkova družina dobrou formu, nebo nečekaně odjede bez bodu?

  Velšský celek putoval Evropskou konferenční ligou od prvního předkola. V něm po remíze a výhře vyřadil severoirský Glentoran a poté litevský Kauno Žalgaris, jemuž nastřílel dohromady deset gólů (10:2).

  Viktoria začínala o předkolo dál, dostala však o něco těžšího protivníka. S Dinamem Brest si přesto poměrně s přehledem poradila, dvě výhry 2:1 navíc pomohly i ligovému koeficientu.

  Vynikající formu má záložník domácích Leo Smith, v pohárech dal letos čtyři branky a dvakrát asistoval. V dalších pěti trefách měl prsty hrotový útočník Declan McManus, který třikrát skóroval a dva góly připravil.

  V dresu Plzně se do formy dostává Jean-David Beauguel, v posledních třech zápasech se trefil dvakrát. Daří se i Pavlu Šulcovi, Radimu Řezníkovi nebo Jhonu Mosquerovi.

  Přestože je velšský vicemistr gólový, defenziva nefunguje ideálně. Čisté konto neudržel už šest zápasů.

  I Plzeň v posledních čtyřech zápasech dostala gól, přesněji řečeno pokaždé vyhrála poměrem 2:1. Tři body brala již šest zápasů v řadě.

  Vzhledem k dobré formě Viktorie si myslím, že zápas vyhraje a padnou minimálně dva góly.

  Tip na sázení l Plzeň vyhraje a padnou alespoň dva góly v kurzu 1,73 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích