Více
  10.8 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Tipy na sázení: ŠVÉDSKO vs. UKRAJINA

  Ukrajinci si v úterý zahrají svůj první zápas vyřazovací fáze na Euru v historii, čeká je Švédsko. Budou mírným outsiderem, přesto rozhodně mají šanci podívat se mezi nejlepších osm.

  Švédsko prošlo skupinou nečekaně hladce. Postup mělo jistý již po druhém hracím kole, utkání s Poláky přesto nevypustilo a postoupilo z prvního místa. Uhrálo sedm bodů za výhry nad Poláky a Slováky a remízu se Španěly.

  To Ukrajina postoupila díky neschopnosti ostatních výběrů. Ve skupině totiž uhrála pouhé tři body za výhru nad Makedonií a jistotu postupu ze třetího místa jí dala až vysoká prohra Slovenska se Španělskem.

  Švédsko je závislé na gólech záložníka Emila Forsberga, jenž dal tři ze čtyř jeho gólů. Výborné výkony podává i mladíček Aleksandr Isak, stoper Victor Lindelof či gólman Robin Olsen.

  Ukrajina se spoléhá na dva gólové hráče, Andrij Jarmolenko a Roman Jaremčuk dali po dvou gólech a jsou hlavními stavebními kameny týmu. Dobře hraje i Ruslan Malinovskij nebo Oleksandar Zinčenko.

  Švédové budou kompletní, Ukrajinci budou bez zraněného Zubkova.

  Švédsko se dobrou defenzivou nechlubí jen na Euru, ale dlouhodobě, v posledních osmi zápasech inkasovalo pouze třikrát.

  V zápasech Ukrajiny padá hodně branek, v šesti z posledních devíti se prosadily oba mančafty.

  Vzhledem k tomu, že Švédové dali tři ze svých čtyř gólů na turnaji ve druhé půli, si myslím, že o poločase bude skóre nerozhodné

  Tip na sázení l O poločase bude skóre nerozhodné v kurzu 1,95 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích