Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Tipy na sázení: SUNDVALL vs. MALMÖ

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Páteční program švédské ligy nabídne souboj dvou týmů, od kterých se před sezónou očekávalo více. Předposlední Sundsvall přivítá na své půdě Malmö, které se přes ambice na titul nachází až na pátém místě.

  Sundsvall se zatím v této sezóně trápí, má nejvíce porážek ze všech týmů a na kontě pouhých šest bodů. Z předposlední příčky má na úplné dno (které obývá Helsingborg) náskok jediného bodu.

  Malmö jakožto favorit Allsvenskan taktéž nezačalo dobře, dvěma výhrami za sebou se ale trochu přiblížilo čelu soutěže. Z páté příčky ztrácí na vedoucí Hacken tři body, lídr ligy má ale k dispozici jedno utkání k dobru.

  V dresu domácích to pálí Pontusu Engblomovi, zkušený útočník se trefil pětkrát a jednou asistoval. Talentovaný finský křídelník a reprezentant Saku Ylätupa nasázel čtyři góly a na jeden nahrál.

  Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

  Za hosty to pálí Veljko Birmancevicovi, srbský reprezentant se prosadil sedmkrát a čtyřikrát asistoval. Ve 35 letech se mezi švédskou elitou stále neztratí Ola Toivonen, ofenzivní záložník nastřílel tři góly.

  Sundsvallu vůbec nefunguje obrana, s 29 inkasovanými góly je v tomto ohledu jasně nejhorší, více než jeden gól dostal při všech devíti prohrách.

  Malmö se naopak chlubí druhou nejlepší ligovou defenzivou, inkasovalo pouze desetkrát, v posledních čtyřech zápasech dokonce v součtu jen jednou.

  S ohledem na výborně fungující defenzivu Malmö i vzhledem k tomu, že v posledních třech kolech nastřílelo šest gólů, si myslím, že hosté zvítězí o dva či více gólů.

  Tip na sázení | Výhra Malmö o dva a více gólů v kurzu 1,89 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS