Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Tipy na sázení: PROCHÁZKA vs. TEIXEIRA

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jiří Procházka je blízko svému cíli. Chce se stát nejlepším bojovníkem a už v neděli ráno to může dokázat, když bude o titul polotěžké váhy v UFC bojovat s Gloverem Teixeirou. Co od duelu čekat a na co si vsadit?

  Největší zápas v historii československého MMA. Moravský bojovník Jiří Procházka se představí v hlavním zápase číslovaného turnaje UFC 275 a v titulovém souboji s Gloverem Teixeirou, aktuálním šampionem polotěžké váhy.

  Favoritem je podle sázkových kanceláří nejen u nás, ale celosvětově právě Procházka. Podle serveru ESPN má Teixeira pouze 21% šanci na vítězství. To je pochopitelně skvělé, nicméně zápas nebude tak snadný, jak se podle těchto predikcí zdá.

  Teixeira je skvělý na zemi, což je naopak Procházkovou slabina. Nicméně moravský samuraj měl dostatek času, aby se na to připravil. Ostatně sám prohlásil, že je vděčný, že díky přípravě na tento zápas mohl trénovat svou slabou stránku.

  Cílem Procházky je dominovat v každém ohledu boje. I když se přenese na zem. Bude velmi zajímavé sledovat, jak si povede. Lze očekávat, že bude spoléhat na rychlejší pohyb a svou nečitelnost.

  Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

  Nenechme se však mýlit. Teixeira sice je prezentován jako skvělý zemař, nebezpečný je ale také v postoji, což dokázal i proti Janu Blachowiczovi. Mnoho zápasů ukončil právě via KO/TKO.

  Jestli je něco, na co se může Procházka spolehnout a proč je právem favorit, tak fakt, jak dokáže v zápasech zvládat skutečně krizové situace. Už mnohokrát to v jeho zápasech vypadalo, že má namále. Přesto se ze všeho dokázal dostat a souboj otočil.

  I v UFC připravil fanouškům několik infarktových momentů a lze to očekávat také proti zkušenému Teixeirovi.

  A na co si vsadit? Výhra Procházky je v kurzu 1,40 u Tipsportu slušnou volbou. Ještě lepší volbou, byť možná riskantnější, je vítězství Procházky na KO/TKO v kurzu 1,60.

  Jistotou je ovšem sázka na kola. Ani u jednoho z bojovníků často zápasy na body nekončí, právě naopak. Proto lze čekat, že uvidíme méně než 3,5 kol.

  Tip na sázení | Méně než 3,5 zahájených kol v kurzu 1,45 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS