Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Tipy na sázení: FRANCIE vs. ŠVÝCARSKO

  Úřadující mistr světa Francie začne svou cestu v play-off za další trofejí proti Švýcarsku. Ze skupiny smrti vyšli Francouzi jako vítězové s pěti body, Švýcaři postoupili ze třetího místa.

  Francie sice skupinu smrti vyhrála s pěti body před Německem a Portugalskem, žádného soupeře včetně Maďarska (1:1) ale vyloženě nepřehrála. Zároveň však také nepoznala porážku, což může hráče Les Bleus před vyřazovací fází posílit.

  Švýcaři se 4 body postoupili jako jeden z celků na třetích místech. Postup si Shaqiri a spol. zařídili až v posledním utkání díky výhře 3:1 proti Turecku.

  Ačkoliv Francie možná na oko hraje pod svoje možnosti, Deschamps sází na fungující systém. Vychází z pevné defenzivy, ze které vyjíždějí útočné hvězdy do smrtících protiútoků.

  A právě na tento styl by mohl Deschamps vsadit i ve vyřazovacích bojích. Švýcarsko sice může kousat, ale na kvalitu Francie mít zřejmě nebude.

  Proti Portugalsku se dvakrát trefil Benzema, Griezman skóroval proti Maďarsku. Mbappé na svůj první zářez zatím čeká, možná si tak schoval své góly na play-off.

  Tip na sázení | Výsledek zápasu Francie v kurzu 1.58 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích