Více
  18.8 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Tipy na sázení: EVERTON vs. ASTON VILLA

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V anglické Premier League přivítá domácí Everton na svém stadionu Goodison Park hostující Aston Villu, kterou v současné době vede legenda Liverpoolu Steven GerrardTento trenér není u fanoušků Evertonu oblíbený kvůli rivalitě s Liverpoolem.

  Domácí tým se nachází na šestnácté pozici, která nemá velký náskok nad sestupovým pásmem. Nyní jsou navíc bez hlavního trenéra.

  Z posledních pěti ligových zápasů dokázali zvítězit jen jednou, jednou také remizovali a hned třikrát tento tým utrpěl porážku. Nepříznivé skóre činí 7:10.

  Aston Villa na tom není o moc lépe. V lize se nachází na na 13. pozici a má jen o 4 body více než Everton. S formou za posledních zápasů je na tom úplně stejně. Také zaznamenali jednu výhru, jednu remízu a tři porážky. Jejich skóre činí 6:8.

  Od doby, co se Aston Villa vrátila do Premier League, se tyto týmy potkaly na hřišti celkem čtyřikrát. Aston Villa dokázala Everton dvakrát zdolat a dvakrát duel skončil remízou. Skóre z těchto čtyř zápasů hraje ve prospěch Villy 6:2.

  Zajímavé může být sledovat Philippa Coutinha, kterého do svého týmu získal jeho bývalý spoluhráč Steven Gerrard. Coutinho zatím naskočil za Aston Villu jen jako střídající hráč, nicméně za 20 minut na hřišti dokázal zaznamenat asistenci proti Manchesteru United.

  Coutinho by nyní mohl nastoupit za svůj tým v základní sestavě, což by mělo být pro Aston Villu značné posílení. Everton zatím nenalezl ani nového hlavního trenéra a v zápase nebude hrát příliš jistě.

  Tip na sázení | Výsledek zápasu a počet gólů v zápasu: Aston Villa a méně než 4,5 gólů v kurzu 2,98 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ