Tipy na sázeníTipy na sázení: CHELSEA vs. ZENIT PETROHRAD

Tipy na sázení: CHELSEA vs. ZENIT PETROHRAD

Chelsea čeká v cestě za obhajobou Ligy mistrů první překážka v podobě Zenitu Petrohrad. Loňský mistr ruské Premier ligy by se rád po letech dostal do vyřazovací fáze. Co od utkání očekávat?

Vítěz posledního ročníku Ligy mistrů si zatím vede výborně i na startu nové ligové sezóny. Po čtyřech kolech je stále neporažen a má deset bodů. A to hrál už s nepříjemnými Crystal Palace či poločas na Anfieldu v oslabení.

I Zenit je zatím s novou sezónou spokojen. Obhajobu má ve svých rukou, se sedmnácti body je první. Doposud ztratil jen čtyři body a na druhé Dynamo Moskva má náskok dvou bodů.

Do dobré formy se dostal rychle po přestupu Romelu Lukaku, trefil se proti Arsenalu, dva další zásahy přidal proti Aston Ville. Daří se i Edouardu Mendymu, proti Aston Ville zářil Thiago Silva.

Zenit se opírá o dva gólové útočníky, Aleksandr Erochin a Sardar Azmoun dali dohromady deset gólů, každý se trefil pětkrát. Jeden gól a dvě asistence má na kontě střední záložník Daler Kuzyayev.

Chelsea nouzi o střílení gólů nemá, v šesti z posledních osmi utkání skórovala minimálně dvakrát. Zenit se zase opírá o pevnou obranu, více než jeden gól nedostal již čtyři zápasy.

Vzhledem k dobré formě Chelsea doporučuji vsadit na její výhru o dva a více gólů.

Tip na sázení l Výhra Chelsea o dva a více gólů v kurzu 1,69 u Tipsportu

Nejčtenější tento týden

Tottenham rozbil vlastní rekord. Za Tonaliho zaplatí až tři miliardy korun

Tottenham pokračuje v mimořádně ambiciózním přestupovém létě. Londýnský klub se podle britských médií dohodl s Newcastlem na příchodu italského záložníka Sandra Tonaliho. Celková hodnota transferu může dosáhnout až 100 milionů liber, což by z něj udělalo nejdražší posilu v historii Spurs.

Max Verstappen může odstartovat největší přestupovou rošádu ve Formuli 1. Jeho budoucnost zaměstnává celý paddock

Max Verstappen může být hlavním aktérem největší přestupové ságy posledních let. Přestože má s Red Bullem dlouhodobou smlouvu, zákulisní spekulace sílí a jeho případný odchod by mohl rozpoutat dominový efekt, který zasáhne téměř celé startovní pole Formule 1.

Muchová zvládla druhé kolo a ve Wimbledonu pokračuje dál

Karolína Muchová potvrdila roli favoritky a po přesvědčivém výkonu postoupila do třetího kola Wimbledonu. Česká tenistka si poradila s Číňankou Čang Šuaj ve dvou setech. Dál jde také Nikola Bartůňková, která v českém derby vyřadila Kateřinu Siniakovou. Předloňskou šampionku Barboru Krejčíkovou naopak čeká souboj s vítězkou letošního Roland Garros Mirra Andrejeva.

Oleksandr Usyk plánuje poslední zápas kariéry. Třetí duel s Furym podle jeho týmu nepřipadá v úvahu

Oleksandr Usyk se blíží závěru své mimořádné boxerské kariéry. Neporažený Ukrajinec už se vzdal všech titulů mistra světa v těžké váze a podle svého týmu absolvuje už jen jediný profesionální zápas. Přestože se dlouho spekulovalo o trilogii s Tysonem Furym, promotéři dávají jasně najevo, že tato kapitola je uzavřená.

Novak Djokovič se na úvod Wimbledonu pořádně nadřel. Po tříhodinové bitvě ale zůstává ve hře o historický rekord

Novak Djokovič vstoupil do letošního Wimbledonu vítězně, první kolo mu ale dalo pořádně zabrat. Čínského tenistu Wu I-pinga porazil po více než třech hodinách boje 6:4, 5:7, 6:4 a 6:4. Sedminásobný šampion londýnského grandslamu tak pokračuje v honbě za rekordním pětadvacátým grandslamovým titulem.

Gudas se vrací na Floridu, Anaheim ho vyměnil

Radko Gudas mění působiště v NHL. Anaheim vyměnil zkušeného českého obránce na Floridu výměnou za útočníka A. J. Greera. Oběma hráčům po sezoně skončila smlouva, proto nyní Panthers získali především přednostní právo jednat s Gudasem o novém kontraktu ještě před otevřením trhu s volnými hráči.

Tenisté na Wimbledonu ukončí protest, obnoví kontakt s médii

Nejlepší světoví tenisté po víkendových jednáních s pořadateli Wimbledonu ukončí protest proti médiím. Sporné otázky kolem rozdělování peněz a postavení hráčů ale zůstávají otevřené a jednání budou pokračovat i po skončení turnaje.

George Russell znovu útočí na titul. Po vítězství v Rakousku přiznal, že si sáhl na dno

Ještě před několika týdny ztrácel George Russell na týmového kolegu Kimiho Antonelliho propastných 68 bodů a přiznával, že prožívá jedno z nejtěžších období své kariéry. Po triumfu na Velké ceně Rakouska je ale zpět ve hře o titul mistra světa formule 1 a do další části sezony hledí s novou dávkou sebevědomí.

Manuel v Paříži znovu posunula osobní rekord a vládne Evropě

Lurdes Gloria Manuel pokračuje ve skvělé sezoně. Na mítinku Diamantové ligy v Paříži doběhla podruhé, znovu si výrazně vylepšila osobní rekord a časem 49,37 sekundy se zařadila na čtvrté místo letošních světových tabulek. Rychlejší letos nebyla žádná evropská čtvrtkařka.

Šok pro domácí fanoušky. Emma Raducanu kvůli zranění odstoupila z Wimbledonu

Velká rána pro britský tenis i samotný Wimbledon. Emma Raducanu se jen několik hodin před svým úvodním zápasem odhlásila z turnaje. Lékaři u domácí jedničky odhalili únavovou zlomeninu pravé nohy, která jí nedovolí nastoupit před domácím publikem.

Ronaldinho se vrací na trávník, jeho novým klubem je Ravenna

Brazilská legenda Ronaldinho se stala hráčem italské Ravenny a zároveň vstoupila do projektu klubu jako jeho spolumajitel. Šestačtyřicetiletý bývalý vítěz Zlatého míče potvrdil, že by měl nastoupit alespoň do jednoho soutěžního zápasu. Kdy přesně se tak stane, zatím není jasné, zájem fanoušků je ale obrovský.

Krpálek získal na Grand Prix v Číně bronz

Lukáš Krpálek potvrdil na Grand Prix v čínském Čching taou dobrou formu a vybojoval bronzovou medaili v kategorii nad 100 kilogramů. Český judista zvládl tři ze čtyř zápasů a napravil dojem z předchozího turnaje v Ulánbátaru, kde skončil těsně pod stupni vítězů.

Chelsea chce přivést Xhaku zpět do Londýna

Chelsea pracuje na přestupu, který by v Premier League vyvolal pořádný rozruch. Londýnský klub se zajímá o Granita Xhaku, bývalého kapitána Arsenalu a současného lídra Sunderlandu. Švýcarský záložník má být s Chelsea ústně domluvený na podmínkách smlouvy, hotovo ale zdaleka není.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama