4.6 C
Czech
Neděle 29. března 2026
Zajímavosti"Špílmachr" Evertonu v problémech, byl zatčen kvůli znásilnění dítěte

„Špílmachr“ Evertonu v problémech, byl zatčen kvůli znásilnění dítěte

Do opravdu velkých problémů se dostal jeden z fotbalistů anglického Evertonu. Zatím není zcela jasné, o koho jde, ale v policejním prohlášení se uvádí, že k zatčení došlo kvůli sexuálnímu obtěžování dětí. Vyšetřování stále probíhají.  

Další průšvih na fotbalové scéně. A tentokrát může dosáhnout obrovských rozměrů a mít neblahé dopady. Jeden z hráčů Evertonu byl totiž dočasně klubem suspendován, protože je vyšetřován kvůli závažnému trestnému činu. O co přesně jde? Nespecifikovaný fotbalista byl zatčen a obviněn ze sexuálního obtěžování, obětí se mělo stát dítě.

Islandská média přišla s verzí, kdo obviněným je. Podle jejich informací se jedná o Gylfiho Sigurdssona. Tamější reprezentant odehrál v národním dresu 78 utkání a nasázel 25 branek. Už několik let je považován za jednoho z největších tahounů týmu.

Fotbalista byl zatčen manchesterskou policií v pátek a následně byl předvolán k výslechu. Zpovídat se musel z velmi vážných útoků a policie mu doma navíc zabavila několik věcí. Nyní se dostal do velice nepříjemné situace.

Není však oficiální, že se jedná právě o Islanďana. „Strážníci zatkli 16. července muže, který je podezřelý ze sexuálního útoku proti dítěti. Nyní je ve vazbě a probíhá další vyšetřování,“ uvedla policie v oficiálním prohlášení.

Fanoušci začali vtipkovat

Suspendaci potvrdil také tiskový mluvčí klubu, který rovněž neprozradil, kdo obžalovaným je. „Můžeme potvrdit, že jsme suspendovali hráče prvního týmu. Budeme i nadále spolupracovat s autoritami, ale z pochopitelných důvodů neprozradíme víc,“ řekl.

Vážnou situaci, která může mít tvrdý dopad pro obviněného, mnozí zlehčují. Na internetu třeba koluje příspěvek, ve kterém se informuje o přesunu Sigurdssona do věznice Walton. Už je prý třeba jenom rozhodnout, na jak dlouhou dobu bude dohoda dojednána.

Fanoušci vtipkují na jeho účet také v souvislosti s Adamem Johnsonem. Bývalý anglický fotbalista dostal kvůli styku s patnáctiletou dívkou šest let natvrdo, ale jeho trest mu byl zmírněn na polovinu. Aktuálně už je na svobodě.

Zda opravdu stráví nadcházející ligovou sezonu ve vězení, jak předpovídá tento humorný příspěvek na Twitteru, se ukáže v dalších dnech či týdnech.

Nejčtenější tento týden

Růžička odehrál v extralize tisící zápas

Martin Růžička si v Hradci Králové připsal další mimořádný milník. Kapitán Třince nastoupil k tisícímu extraligovému utkání a hned v úvodu večera posunul i rekord produktivity v play off. Jeho tým navíc vyhrál 3:2 ve druhém prodloužení a po pátém čtvrtfinále slaví postup do semifinále.

Antonelli ovládl kvalifikaci v Japonsku před Russellem a Piastrim

Mercedes potvrdil v Suzuce velkou formu a obsadil první dvě místa na startu. Pole position získal Andrea Kimi Antonelli, který porazil George Russella o 298 tisícin sekundy. Třetí skončil Oscar Piastri, do závěrečné části se naopak nedostal Max Verstappen.

Jiří Lehečka si v Miami zahraje o největší titul kariéry

Český tenista Jiří Lehečka dál prožívá skvělý turnaj v Miami. V semifinále smetl Arthura Filse 6:2 a 6:2, znovu si podržel servis v celém zápase a poprvé v kariéře postoupil do finále podniku Masters 1000. O titul si zahraje s Jannikem Sinnerem, který v druhém semifinále přehrál Alexandera Zvereva.

Chmelař asistoval, Sýkora dal první gól v NHL

New York Rangers po šesti porážkách zabrali a doma smetli Chicago 6:1. Do povedeného večera výrazně promluvili i mladíci z farmy. Jaroslav Chmelař zapsal první asistenci v NHL, Adam Sýkora zase premiérový gól. Detroit mezitím vyhrál v Buffalu 5:2 a český brankář Michal Postava zůstal na střídačce jako náhradník.

Letná se plní, finále baráže s Dánskem táhne fanoušky

Úterní zápas českých fotbalistů proti Dánsku se blíží vyprodání. Na Letné už zbývají jen desítky vstupenek, hlavně v rohových sektorech. Reprezentace tak může v klíčovém duelu o mistrovství světa čekat mimořádně silnou kulisu.

Dvakrát 170. Luke Littler v Berlíně ohromil drtivou nominací 

Angličan Luke Littler v Berlíně předvedl výkon na hranici dokonalosti, když ve finále Premier League dvakrát zavřel maximální 170 a zlomil odpor Michaela van Gerwena. Devatenáctiletý mladík tak potvrdil, že patří k největším hvězdám současných šipek.

Sabalenka porazila Rybakinu a zahraje si finále Miami Open

Aryna Sabalenka postoupila podruhé za sebou do finále turnaje v Miami a dál útočí na mimořádný double. Světová jednička v semifinále přehrála Elenu Rybakinu 6:4, 6:3 a po triumfu v Indian Wells zůstává jediný krok od takzvaného Sunshine Double. Ve finále ji čeká domácí Coco Gauff.

Dobeš dovedl Montreal k další výhře, Nečas bodoval a Ovečkin nasázel hattrick

Český brankář Jakub Dobeš znovu zaujal v NHL. Montreal i díky jeho 25 zákrokům porazil Columbus 2:1. Martin Nečas pomohl asistencí k výhře Colorada nad Winnipegem a bodoval ve čtvrtém utkání za sebou. Velký večer prožil také Alexandr Ovečkin, který proti Utahu nastřílel hattrick.

Češi po dramatu s Irskem dál živí sen o mistrovství světa

Česká reprezentace zvládla v Edenu divoké semifinále baráže a po remíze 2:2 slavila postup až po penaltách. Hrdinou večera se stal brankář Matěj Kovář, který v rozstřelu zneškodnil dva irské pokusy. Tým trenéra Miroslava Koubka tak zůstává ve hře o první účast na světovém šampionátu po dvaceti letech. O všechno rozhodne úterní duel s Dánskem na Letné.

Reshtenko i přes pád zvládl postup do volných jízd na MS v Praze

Georgii Reshtenko si na mistrovství světa v Praze poprvé v kariéře zajistil účast ve volných jízdách. Český krasobruslař sice v krátkém programu chyboval při čtverném toeloopu, přesto mu výkon před domácím publikem stačil na místo mezi nejlepší čtyřiadvacítkou.

George Russell se ostře ozval. Zákulisní válka se rozjela naplno 

Lídr šampionátu George Russell se před Velkou cenou Japonska pustil do soupeřů. Podle britského pilota není v pořádku, že rivalové zpochybňují technická řešení Mercedesu, který vstoupil do sezony ve skvělé formě.

Sabalenka zvládla těžký test, v Miami jde na Rybakinu

Aryna Sabalenka postoupila na turnaji v Miami do semifinále po výhře 6:4 a 6:4 nad Hailey Baptiste. Světová jednička neměla duel pod plnou kontrolou, v klíčových chvílích ale zabrala a teď ji čeká další souboj s Elenou Rybakinou.

Conor Benn míří za titulem. Jako dalšího chce vyzvat Garcíu

Britský boxer Conor Benn stojí na prahu klíčového momentu kariéry. Pokud 11. dubna uspěje proti zkušenému Američanovi Regisi Prograisovi, chce okamžitě zaútočit na světový titul. A to ideálně v domácím prostředí velkého fotbalového stadionu proti hvězdnému šampionovi Ryanu Garcíovi.

Lehečka je v Miami v semifinále a čeká ho Fils

Jiří Lehečka zvládl v Miami další těžký test a po výhře 7:6, 7:5 nad Martínem Landalucem postoupil do semifinále. Český tenista si na turnaji Masters zahraje mezi nejlepší čtyřkou teprve podruhé v kariéře. O finále se utká s Arthurem Filsem, který otočil dramatický zápas s Tommym Paulem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama