Více
  27.7 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Smolný den. Bojovník UFC vydržel na nohou pouhých 15 vteřin, klec opustil v bolestech

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Včerejší galavečer UFC, který se konal v Londýně, hlavním městě Anglie, nedopadl pro Toma Aspinalla vůbec dobře. Po dlouhých přípravách přišel den D, Aspinall ale vydržel pouhých 15 sekund. Poté, co kopl do soupeře, si zranil koleno a odpadl. Z ringu ho museli odnášet.

  Bojovník z Wiganu se v sobotu večer utkal v hlavním zápase UFC Fight Night 208 v londýnské O2 Areně s Curtisem Blaydesem. V tento večer se měla ukázat jeho opravdová síla a připravenost. Osud tomu ale nepřál a místo vítězství Tom Aspinall zapsal prohru a k tomu ještě dlouhou rekonvalescenci.

  „Jsem frustrovaný. Nikdo by takhle nechtěl vyhrát. Získal jsem vítězství, získal jsem peníze. Ale stalo se to vůbec? Takhle bez práce?“ uvedl v pozápasovém rozhovoru vítěz Curtis Blaydes.

  Ačkoliv samotný kop nevypadal, že by Curtise nějak rozhodil, Tomovi se nejspíš zatmělo před očima. Při jednom z prvních kopů nejspíše zasáhl špatné místo, které mu pochroumalo koleno. Jediné, co zvládl, bylo lehnout si na zem a svíjet se bolestí.

  Za zranění si může Aspinalla sám

  Doktoři mají podezření na přetržený přední křížový vaz. Z ringu nedokázal sám odejít a musel být ihned převezen do nemocnice. Po zápase se oba zápasníci sešli na pivo a vše si vyjasnili. Oba dva svoje pocity sdíleli na sociálních sítích.

  „Včerejší večer nebyl mým večerem, můj tréninkový kemp před zápasem byl ale skvělý. Někdy se takové věci stávají, teď je čas na zotavení, obnovu a silnější návrat. Chtěl jsem říct obrovské díky UFC, lékařům a zdravotníkům, kteří se o mě starali. Ale také fanouškům! Za všechny vzkazy, které jste mi poslali, a za podporu, kterou jste mi poskytli v přípravě na zápas i po tom podivném zranění. Jste všichni úžasní,“ začal Aspinall na svých sociálních sítích.

  Pak poděkoval také soupeři. „Chci poděkovat Curtisovi, že se zachoval jako opravdový gentleman, nevyšlo to, jak jsme oba chtěli, ale to, že jsi za mnou po zápase přišel na pivo, z tebe v mých očích dělá legendu. A nakonec můj tým a moje rodina. Všichni víme, že tohle je elitní sport, žijeme, abychom bojovali další den! S velkou láskou Tom,“ napsal po zápase tom na svůj instagramový profil.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS