Více
  20.2 C
  Czech
  Úterý 25. června 2024

  Sima, Olayinka či Kolář. Slavia uspořádá v Edenu velký výprodej

  Už počtvrté z pěti pokusů do neklaplo. Slavia si znovu musí nechat na Ligu mistrů zajít chuť. Doma sice Slávisté porazili Ferencváros, první bitva v Maďarsku ale veškeré sny o milionářské soutěži roztrhala. Co bude teď? Na to se ptají mnozí. Faktem ale je, že peníze se teď budou muset shánět přes prodeje.

  Slavia se nenachází zrovna v ideální finanční situaci a jedno z mála východisek představoval postup do Ligy mistrů. Jenomže po včerejší odvetě 3. předkola je jasné, že půl miliardy korun do klubové kasy nepřistane. Musí se tak sehnat jinde.

  Nikdo v klubu o tom ještě příliš nemluví, ale taková je krutá realita. „Je to velmi těžké, chtěli jsme vyhrát a kvalifikovat se do dalšího kola. Ale vstřelili jsme jen jeden gól. Je to pro nás i fanoušky hodně těžké, protože jsme do toho dali všechno,“ hodnotil duel Abdallah Sima.

  Ten přihrál na jediný gól Masopustovi a měl by to být on, kdo ještě v tomto přestupovém období klub opustí. Mluví se o zájmu klubů z Turecka, Itálie, Francie, ale hlavně Ostrovů. Po Simovi touží West Ham, Crystal Palace či Everton.

  Jeho kroky ven z klubu by měl následovat i Peter Olayinka. Neví se přesně, kam by mohl Nigérijec zamířit, je ale pravděpodobné, že ani jeho Slávisté neudrží. Ještě navíc, když se nebude hrát nejprestižnější klubová soutěž na „starém“ kontinentu.

  „Ven“ půjde i Kolář!

  Byl to on, komu v Budapešti projel balon pod nohou a nastartoval pohromu. Za všechny ty roky si ale gólman Ondřej Kolář zaslouží pochvalu. Předvedl se v parádním světle, skvělé zákroky, kvalitní rozehrávky, v poslední době mu ale fanoušci spíš spílají.

  Jeho otec dříve hrál volejbal ve Francii a mladý Kolář se tak naučil jazyk. Jeho volba je jasná, český brankář by si mohl zachytat v Ligue1 proti Lionelu Messimu, kterého včera představili v Paříži. Jeho pozici si uzme Aleš Mandous.

  S těmito přestupy by Slavia mohla slušně vydělat. Je ale otázkou, zda to bude zmiňovaná půl miliarda, se kterou se počítalo po bitvě o Ligu mistrů.

  Evropská liga jistá není!

  Slávisté ještě nemají vyhráno. Na rozdíl od Sparty, která má jistou základní skupinu Evropské ligy, jsou Pražané „pouze“ v Evropské konferenční lize. Budou se ale snažit ze všech sil, aby dosáhli alespoň na dvojku. V cestě bude stát varšavská Legia, za kterou pálí třeba Tomáš Pekhart.

  Program v boji o Evropu:

  • 19.8.: Slavia – Legia
  • 26.8.: Legia – Slavia

  Sledujte nás na sítích

  Lando Norris předstihl Maxe Verstappena a získal pole position ve Velké ceně Španělska

  Lando Norris, pilot McLarenu, dosáhl své první pole position ve Formuli 1 po téměř třech letech, když v Barceloně porazil Maxe Verstappena. Norris popsal své kolo na pole position při Velké ceně Španělska jako "umělecké dílo".

  Lando Norris předstihl Maxe Verstappena a získal pole position ve Velké ceně Španělska

  Lando Norris, pilot McLarenu, dosáhl své první pole position ve Formuli 1 po téměř třech letech, když v Barceloně porazil Maxe Verstappena. Norris popsal své kolo na pole position při Velké ceně Španělska jako "umělecké dílo".

  11 KOMENTÁŘE

  1. Za Koláře byla nabídka 400mega. Nyní to bude zlomek. Pozdě bycha honit.

  2. Zdravím , a nevěřím že by ve Slávii nevěděli co dělají . Jde o to že měli mizernou přípravu.A asi to nebylo nejlepší ani pro ostatní kluby.Nechápu proč se musí hrát nadstavba která nedává smysl a musí se tak odehrát 20 kol už na podzim. Ale asi to určuje O2. Čím víc zápasů, asi , tím víc peněz z reklamy. Ale třeba je to jinak? T

  3. LM, je pryč, ale mistra ligi Slavií nikdo nevezme. Protože v Česku je nejlepší.

  4. Tvrdik byl neschopny ministr,neschopny manazer Čsa, tak nemuze byt schopny vest Slavii v peneznich otazkach,doufam ,ze brzo poleti,ale Slavii to preji,moc machrovala i s celym Trpisovskym,hlavne ze berou milionove prachy,Liga mistru je na hony vzdalena👽👽👽👽👽👽🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ papá.Vykony trapne,je po slave!!!

  5. Soudruh Tvrdík, navazuje na další temno jako po JÁBULÍMOVI. Dobře se to rozhazuje z cizího.

  6. Čínské soudruhy nemá nikdo rád, je dobře, že jejich krátká episoda opět končí.

  7. To že do Slavie již rok Čiňané nesypou peníze se ví a také to jak řikal pan Nezmar že Tvrdíkem nastavený finanční kurz je neudržitelný ! Slavie musí prodat hráče za minimalně 400mil.kč aby byla schopna pokrýt celou sezonu kdy jen Stanciuv měsiční základní plat má být 3mil.kč + bonusy v řádu 500 tis.kč měsičně! Pokud by Slavie nepostoupila ani do El bude jí chybět dalších 25-30 mil.kč do rozpočtu ! Po vypadnutí s Ferencvarosem se již v kuloarech špitá že na přiští sezonu bude muset Slavie snížit roční rozpočet o minimalně 250 mil.kč !

  8. Zdeňku, oproti isportu si alespoň tady ten článek můžu přečíst celý, a zadarmo.. nemusím si přečíst 5 vět a zjistit, že za dočtení si musím zaplatit 49 Kč, takže za mě je to článek úplně v pohodě.. nevím, co ke to za dobu, že už ani blbou zprávu si nemůžeš přečíst celou bez poplatku..

  Comments are closed.