Více
  16.9 C
  Czech
  Neděle 14. dubna 2024

  Šest tisíc kalorií denně, budíček na hymnu Ligy mistrů. Takový je režim Erlinga Haalanda

  Norská superhvězda se pochlubila, co stojí za jejím dokonalým tělem a přesnými kopy. Je to důkladně promyšlený spánkový režim a nadupaný jídelníček. Mnozí ho připodobňují ke Cristianovi Ronaldovi. Oba se totiž rozhodli svůj život žít velmi extrémně a mít naplánovanou každou minutu. Co na životní styl Erlinga Haalanda říkáte?

  V týmu Red Bull Salzburg se stal prvním teenagerem, který vstřelil gól v pěti zápasech Ligy mistrů v řadě. V sezóně 2020/21 pak vedl pořadí střelců v Lize mistrů. Poté si odskočil do Bundesligy a vyhrál titul Hráč sezony, následně se přestěhoval do Manchesteru City, kde naprosto dominuje Premier League a během prvního měsíce lámal rekordy. Dnes se ale podíváme na to, co stojí za tímto dokonalým strojem. Deník Daily Mail přišel se zajímavým článkem o spánkovém režimu Erlinga Haalanda.

  Norská střela však nemá vše zadarmo. Abyste byli nejlepší, musíte si také přeorganizovat životosprávu. Se zajímavým životním a hlavně spánkovým stylem přišel právě Erling. Začíná to večer, před spánkem, kdy hodiny před ulehnutím nosí oranžové brýle, které blokují energii vyzařovanou přirozeným světlem a digitálními obrazovkami. Jeho spánek většinou začíná mezi 22:00 až 22:30, přičemž v jeho pokoji určitě nenajdete žádná elektronická zařízení. Svůj mobil si pravidelně po příchodu domů dává na mód „NERUŠIT“. Co se týká vstávání, nebudí se jinak než na hymnu Ligy mistrů. Jen tím docílí, že jeho den bude na správné vlně.

  Při pravidelných fyzických testech vyniká. Pro správný životní styl mu pomáhá také speciálně navržený prsten Oura Ring. Tento prsten měří kvalitu spánku, vývoj teploty, stres a srdeční tep. Mnozí ho přirovnávají ke Zlatanu Ibrahimoviči, díky svému charisma a pro svůj životní styl. Sportovní hvězdy v něm však vidí superstar Cristiana Ronalda. Oba jsou na sebe velmi přísní a žijí tzv. „extrémní životní styl“. Každý aspekt jejich života musí být promyšlený.

  U spánku ale nekončíme. Co se týká jídelníčku, také je to pěkná jízda. Spoluhráči ho považují za medvěda, jelikož nikdo nechápe, jak dokáže sníst tolik jídla. Při svým 90 kilech spořádá denně neskutečných 6 tisíc kalorií. Zajímavostí je, že si nejvíce ujíždí na vnitřnostech. S oblibou prý konzumuje játra i srdce. Vnitřnosti jsou naplněny kvalitními minerály a přesně po nich Erling jde. Pokud si ale myslíte, že se vyhýbá nezdravému jídlu, tak jste na omylu. Rád si dopřeje pizzu, kebab nebo výborné těstoviny.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  1 komentář

  1. Kdyby Haaland zkonzumoval denně 6 tisíc kalorií, tak do týdne zemře hladem!! Průměrná denní dávka pro obyčejného chlapa je asi 2300 kcal. 6tisíc kalorií je 6 kcal. Pochopil jste?
   Co tak zopakovat si ZŠ a měrné jednotky?
   Jarda

  Comments are closed.