Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Ronaldův útěk z Itálie. Stěhováci už mu naložili auta, firma je prý z Lisabonu

  Vztahy mezi hvězdným CR7 a Juventusem se dostávají na bod mrazu. A to, ať už mluvíme o vedení, spoluhráčích či fanoušcích. Portugalec má smlouvu platnou do roku 2022, už ale spřádá plány na přesun. Mluví se hlavně o domovině a stěhováci už mu dokonce odvezli 7 aut.

  Cristiano Ronaldo si zřejmě angažmá na Apeninském poloostrově představoval trochu jinak. Přišel sem s jasným cílem: vyhrát Ligu mistrů. Jenomže to se mu nepodařilo a letos dokonce s „Juve“ po 9 letech neovládl ani domácí ligu, Sérii A.

  Mluví se tak znovu o změně dresu. Sporting Lisabon, kde Ronaldo začínal, vyhrál o víkendu portugalskou ligu a jeho matka v euforii prozradila, že synek by měl příští rok nastupovat právě za mateřský klub. I přes to, že agent tvrdí opak.

  „Přiměju ho vrátit se,“ slibuje Dolores Aveiro, matka fotbalisty. Spekulacím nahrává také fakt, že Portugalec už nechal ze svého sídla v Turíně odvézt svých 7 luxusních aut. Na nahrávce je přitom jasně vidět, že vozy stěhuje firma, kterou znají hlavně v Lisabonu.

  Ronaldo vs. kabina Juventusu

  Na Ronalda jsou naštvaní skoro všichni příznivci i hráči „Staré dámy“. Zatímco se totiž spoluhráči před týdnem oklepávali z porážky 0:3 od milánského AC, Cristiano dostal na pondělní trénink volno a jel si vyzvednout své nové Ferrari za zhruba 35 milionů korun. Přitom stihl také navštívit fanoušky ve firmě a obdarovat je dresy.

  36letý fotbalista sice pořád sází jeden gól za druhým, už to ale nějak není ono. Problémem jsou špatné vztahy, ale také malý přínos týmu a šílený plat, který by mohl klub určitě investovat jinde než do výplaty „stárnoucího“ hráče.

  Kromě Lisabonu se zmiňují ještě 2 návraty. Ve hře je Real Madrid, ale také Manchester United, kde Ronaldo prožil skvělou část své kariéry. „Zvěsti o návratu Cristiana Ronalda do Madridu jsou jen fámy z jeho okolí. Nic tu není,“ potvrdil šéf „Bílého baletu“ Perez.

  Pak je tu ještě, jako vždy, Paris Saint-Germain. Majitelé Paříže patří mezi jedny z mála, kteří by si mohli Ronalda finančně dovolit, na pořadu dne je navíc i souhra s Brazilcem Neymarem, který se nechal před časem slyšet, že by si s Portugalcem velice rád kopnul.

  Uvidíme, co se bude okolo CR7 dít dál. Situace ale není ani trochu dobrá.

  Sledujte nás na sítích