Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Ronaldo s Rooneym v jednom týmu. Žádný vtip, spojení v United znovu ožívá

  Někteří si mohou myslet, že něco takového už v současné době nejspíš možné není, opak je ale pravdou. Ronaldo se spolu s Rooneym skutečně představí v jednom dresu. Změnou je jen to, že nejde o údernou dvojici, která trýznila ligu na Ostrovech v letech minulých, ale dva synky slavných kanonýrů.

  O přestupu Cristiana Ronalda do Manchesteru United se toho v posledních dnech namluvilo až, až. Portugalec se po dlouhých letech rozhodl k návratu do Premier League. I když se zmiňoval transfer do City, „CR7“ uklidnil fanoušky a zamířil domů.

  Přesněji do United, kde získal během 292 utkání Zlatý míč, třikrát kraloval anglické nejvyšší soutěži a jednou ovládl Ligu mistrů či FA Cup. Úspěchy teď bude chtít přidat i v následujících minimálně dvou letech. Na tak dlouho si jeho služby „Rudí ďáblové“ pojistili.

  Na Ostrovy se stěhuje i synek

  Je jasné, že stěhováci budou muset do Anglie přesunout kromě osobních věcí Cristiana i všechno, co vlastní jeho přítelkyně Georgina a tři děti – Mateo, Eva, Alana a Cristiano junior. Právě o tom se v poslední době mluví nejvíce. I on hraje fotbal a celkem mu to jde.

  V mládeži Juventusu zářil. Góly střílel jako na běžícím pásu a navazoval na úspěchy svého táty. Záměrně píšeme o jeho kariéře v Turíně v minulém čase, neboť teď už ho má ve svých řadách Manchester United.

  Bude stejně dobrý jako Ronaldo senior? „Ještě ne. Jsem na něj celkem tvrdý, protože pije Coca-Colu a Fantu. Pak jsem naštvaný. Hádám se s ním, když jí chipsy a hranolky,“ prozradil před časem Ronaldo. „Ale abych byl upřímný, má potenciál. Je to urostlý kluk a je rychlý. Pořád mu ale říkám, že to chce hodně obětavosti a tvrdé práce,“ doplnil.

  Nové elitní duo?

  Ronaldo jr. se narodil v roce 2010, díky svým předpokladům ale hraje o jeden ročník výš. A stejně tomu bude i v Manchesteru, kde se potká s dalším synkem legendy United. Kai Rooney přišel na svět o rok dřív. V mládeži ale budou oba nosit stejný dres.

  Jejich tátové vyhráli během let 2007 až 2009 tři tituly v řadě, oba kluci teď budou chtít vyhrávat v kategorii U12. Kai nasázel v loňské sezoně svůj první hattrick, i on tak zřejmě něco po svém otci Waynovi něco zdědil.

  Je jisté, že nás čeká zajímavá budoucnost.Ronaldo s Rooneym v jednom týmu. Žádný vtip, spojení v United znovu ožívá

  Sledujte nás na sítích