Více
  14 C
  Czech
  Neděle 14. dubna 2024

  Rakouský provokatér urazil Procházku i českou vlajku. Odpad, odvětil český bijec

  Tenze mezi rakouským zápasníkem Aleksandarem Rakičem a zbytkem světa MMA sílí. Provokatér se nově opřel i do Jiřího Procházky, kterého kritizoval na sociálních sítích. Kromě něj urazil i českou národní vlajku. „BJP“ samozřejmě na odezvu dlouho nečekal a Rakiče nazval lhářem a odpadem.

  Světem bojových umění hýbe v posledních hodinách kauza, kterou spustil rakouský borec z polotěžké váhy UFC Aleksandar Rakič. Ten touží po společném zápase s Jiřím Procházkou, po údajném odmítnutí ze strany Čecha se ale rozohnil. A začal kolem sebe pořádně kopat.

  „Pokud on má zápasit o titul, tak proč mi UFC před dvěma dny nabídla s ním zápasit o to, kdo bude vyzyvatel číslo 1. Zeptejte se ho, proč nepřijmul náš zápas, když mu byl před dvěma dny nabídnut?“ supí Rakič, který je v žebříčku třetí za Procházkou.

  Rakušan nemůže zkousnout, že Teixeira, který o víkendu porazil v boji o pás polotěžké váhy UFC polského obra Blachowicze, vyzval k zápasu o titul Procházku. Ten zřejmě nabídku přijme, s tím ale Rakič absolutně nesouhlasí.

  “Ten čas přijde a já ti z hlavy servu tu ošklivou rádoby českou vlajku,“ napsal na Twitter.

  Odpad, myslí si Procházka

  Jiří Procházka během UFC 267 plnil roli náhradníka, k jeho vystoupení však nedošlo. Síly tak nyní může střádat na květen, kdy by se mohl souboj se šampionem Teixeirou upéct. Českého samuraje ale nařčení Rakiče samozřejmě vůbec nepotěšilo.

  „Jsem z toho zklamaný a není to pravda. Mluvil jsem i s mým manažerem, který komunikuje s UFC a ten mi potvrdil, že to, co říká, není pravda. Ukazuje to tak jen jednu věc, že je to lhář,“ myslí si Procházka. Bez odezvy samozřejmě nenechal ani vlajku.

  „A ta věc s vlajkou. Ukazuje to, že není zápasník. Je to pouze odpad a nemám pro něj další slova,“ odvětil Rakičovi. Rakušan má v profi MMA bilanci 16 zápasů, 14 vítězství a 2 porážky. I on měl zálusk na pás, o ten se ale zřejmě nejprve serve Procházka.

  Dost možná přijde Rakičův čas v případě, že Čech uspěje. Pak mu bude chtít titul sebrat tak moc, jak to jen půjde.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  1 komentář

  1. Nadarmo se neříká, že „Rakušák je Němec v teplákách“… a „kupují si našlapaného Superba, protože nemají na holého Passata.“

  Comments are closed.