Více
  18.8 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Přípravy na další fight vrcholí. McGregor maká v posilovně, svaly z něj udělaly monstrum

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jeden z nejlepších a zároveň nejkontroverznějších bijců historie se proměnil k nepoznání. Řeč je o irském zápasníkovi Conoru McGregorovi, kterému byl v budoucnu přislíben další zápas v rámci organizace UFC. Jak se na něj hlavní aktér připravuje? Tvrdě maká v posilovně a svaly z něj udělaly monstrum.

  Ten, kdo sleduje sport, tak ví, o koho při zmínce jména Conor McGregor jde. Rodák z Dublinu patří mezi vyhlášené raubíře, zároveň ale i borce, kteří umí díky svému umění pořádně vydělat. Doteď platí „Notorious“ mezi ty nejvýdělečnější zápasníky v rámci UFC.

  McGregor se postavil do klece naposledy v červenci letošního roku, kdy prohrál s Dustinem Poirierem. Přitom si stihl zlomit nohu a stát se terčem kritiky. Teď se ale zdá, že už Ir znovu zbrojí a chystá se na další fight. Ten mu přislíben byl, bývalý šampion se tak opět stane středem dění.

  Kdy? To zatím jasné není. V současné době McGregor tvrdě trénuje a ladí formu. Pozornost poutají zejména fotky na sociálních sítích, na kterých ranař jasně ukazuje, že je v perfektní kondici. Svaly nabral hlavně v horní polovině těla a působí, jako by byl na svém maximu.

  „Hraju s takovými kartami, jaké mi rozdal osud,“ pronesl před pár dny McGregor. „Když si obvážu nohu, můžu už teď zkusit nějaké opravdu lehké kopy. Do plné přípravy se ale dostanu až tak za měsíc a nejpozději od dubna bych chtěl být schopný naplno trénovat MMA,“ dodal hvězdný Conor.

  Monstrum!

  Conora se začínají po čase stráveném v posilovně všichni bát. Během příštího roku bude v ještě lepší formě než teď a bude chtít zápas. S tím už šéf Dana White tak trochu počítá, soupeře ani datum ale ještě nikdo neví. Mohl by jím být Michael Chandler?

  Ten bojoval naposledy s Justinem Gaethjem v rámci UFC 268. Fight večera, parádní podívaná. Zápas měl tehdy úplně všechno. Sám Chandler už se k tématu souboje s Conorem vyjádřil a nebál by se. Zároveň ale považuje svého potenciálního soka za obří hrozbu.

  „Conor je tím nejtvrdším člověkem planety, a to jak mentálně, tak i fyzicky. Podívejte se, jak se vypořádal se zlomenou nohou a jak se s takovou frakturou vypořádávají ostatní bojovníci. Ten člověk nezná bolest, jde si tvrdě za svým cílem. Podle mě se mu mentálně nikdo z této hry nemůže rovnat,“ myslí si bývalý šampion Bellatoru.

  Také White nemá o McGregorovi žádné pochyby a zdaleka ho ještě neodepsal. „Conor hoří vášní pro tento sport. Nikdy si nepřipustí, že by jeho forma mohla polevit, on si naopak vždy najde cestu a přesvědčí vás o opaku. Vždy si tvrdě půjde za svým cílem,“ pronesl boss UFC.

  Co na Conorovu proměnu říkáte?

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  2 KOMENTÁŘE

  1. Úroveň bojovníka není jen o svalech, ale také o tom, co má v hlavě. Justin Poirier nebo Jan Blachowitz jsou mi daleko sympatičtější než Conor, i když vím, že tito bojovníci určitě nemají holubičí povahy.

  2. Svaly jsou jedna věc a druhá je to potom udýchat. Větší svaly = větší spotřeba kyslíku.

  Comments are closed.