Více
  14.7 C
  Czech
  Sobota 13. dubna 2024

  Pravý hák jako z učebnice. Rozjetý Jake Paul sejmul bývalého šampiona UFC i napodruhé

  Měl bojovat s bratrem Tysona Furyho, ten ale na poslední chvíli fight ze zdravotních důvodů odřekl. Jake Paul ale nijak smutnit nemusí, narychlo si totiž domluvil odvetu s bývalým šampionem UFC Tyronem Woodleym a jasně zvítězil. Z jeho KO se přímo tají dech.

  Kontroverze, peníze, tvrdé údery. Pokud by se někdo zeptal Jakea Paula, jak by sám sebe popsal v několika slovech, klidně by to mohlo vypadat nějak takto. Slavný Youtuber se přesunul z internetu do světa boxu. A udělal celkem dobře, ovládl totiž všech pět svých zápasů.

  Do ringu se Paul poprvé podíval už v roce 2019. Od té doby ovládl pět bitev se čtyřmi různými soupeři. Navíc, kromě jedné všechny ukončil stylem KO. Ať už je 24letý Američan jakýkoliv, zápal pro sport a tvrdou ránu mu upřít nelze.

  Fury out, Woodley in

  Jake Paul stále nemá dost a rukavice nasazuje téměř při každé možné příležitosti. Naposledy bojoval na konci srpna s Tyronem Woodleym a teď v prosinci si brousil zuby na bratra Tysona Furyho, Tommyho. Ten ale fight vzdal, neboť se necítil fit.

  Paul se ale přeci jen do ringu dostal. A to díky Tyronu Woodleymu, který si věřil na úspěch v odvetě. Bohužel pro něj se ale nic takového neudálo. Ne zrovna pohledný zápas ukončila v 6. kole parádní rána, po které bývalý šampion UFC upadl na zem a už se nezvedl.

  Další vítězství Jakea Paula tak bylo na světě. V profi ringu zatím marně hledá soupeře a každým soubojem zesiluje. Kromě toho se ale kolem Paula točí zvěsti o tom, že byl výsledek zápasu domluvený.

  Opět je tu kontroverze

  Vyhrál Paul čistě? Nebo nikoliv? O tom asi ví jen on sám. Faktem ale je, že před osudnou ránou Paul vykroutil pěst a naznačil, že chce Woodleyho sejmout. To se nakonec také stalo, Woodley nepochopitelně sundal ruce a nechal si dát tvrdý direkt na bradu.

  „Myslel jsem, že vyhrávám. Když jsem se podíval znovu na to KO, říkal jsem si, proč jsem proboha dal ruku dolů a přestal se bránit. Měl jsem obě ruce nahoře, byl jsem připravený. Věděl jsem, že to přijde a chtěl jsem to zblokovat. Nechápu, proč jsem tu ruku pustil dolů,“ kaje se Woodley.

  Zároveň zvěsti o tom, že by bylo na fightu něco domluveného, odmítá. „V tomto sportu může rozhodnout doslova jen jedna chyba. Spoustu úderů jsem předtím vyblokoval. Pokud by dal ruku dolů on, stalo by se mu to stejné,“ myslí si.

  Co říkáte na zápas vy?

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.