Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Pravý hák jako z učebnice. Rozjetý Jake Paul sejmul bývalého šampiona UFC i napodruhé

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Měl bojovat s bratrem Tysona Furyho, ten ale na poslední chvíli fight ze zdravotních důvodů odřekl. Jake Paul ale nijak smutnit nemusí, narychlo si totiž domluvil odvetu s bývalým šampionem UFC Tyronem Woodleym a jasně zvítězil. Z jeho KO se přímo tají dech.

  Kontroverze, peníze, tvrdé údery. Pokud by se někdo zeptal Jakea Paula, jak by sám sebe popsal v několika slovech, klidně by to mohlo vypadat nějak takto. Slavný Youtuber se přesunul z internetu do světa boxu. A udělal celkem dobře, ovládl totiž všech pět svých zápasů.

  Do ringu se Paul poprvé podíval už v roce 2019. Od té doby ovládl pět bitev se čtyřmi různými soupeři. Navíc, kromě jedné všechny ukončil stylem KO. Ať už je 24letý Američan jakýkoliv, zápal pro sport a tvrdou ránu mu upřít nelze.

  Fury out, Woodley in

  Jake Paul stále nemá dost a rukavice nasazuje téměř při každé možné příležitosti. Naposledy bojoval na konci srpna s Tyronem Woodleym a teď v prosinci si brousil zuby na bratra Tysona Furyho, Tommyho. Ten ale fight vzdal, neboť se necítil fit.

  Paul se ale přeci jen do ringu dostal. A to díky Tyronu Woodleymu, který si věřil na úspěch v odvetě. Bohužel pro něj se ale nic takového neudálo. Ne zrovna pohledný zápas ukončila v 6. kole parádní rána, po které bývalý šampion UFC upadl na zem a už se nezvedl.

  Další vítězství Jakea Paula tak bylo na světě. V profi ringu zatím marně hledá soupeře a každým soubojem zesiluje. Kromě toho se ale kolem Paula točí zvěsti o tom, že byl výsledek zápasu domluvený.

  Opět je tu kontroverze

  Vyhrál Paul čistě? Nebo nikoliv? O tom asi ví jen on sám. Faktem ale je, že před osudnou ránou Paul vykroutil pěst a naznačil, že chce Woodleyho sejmout. To se nakonec také stalo, Woodley nepochopitelně sundal ruce a nechal si dát tvrdý direkt na bradu.

  „Myslel jsem, že vyhrávám. Když jsem se podíval znovu na to KO, říkal jsem si, proč jsem proboha dal ruku dolů a přestal se bránit. Měl jsem obě ruce nahoře, byl jsem připravený. Věděl jsem, že to přijde a chtěl jsem to zblokovat. Nechápu, proč jsem tu ruku pustil dolů,“ kaje se Woodley.

  Zároveň zvěsti o tom, že by bylo na fightu něco domluveného, odmítá. „V tomto sportu může rozhodnout doslova jen jedna chyba. Spoustu úderů jsem předtím vyblokoval. Pokud by dal ruku dolů on, stalo by se mu to stejné,“ myslí si.

  Co říkáte na zápas vy?

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jiří Procházka

  Na českou MMA scénu padá bomba. Procházka může přepsat historii, v UFC zabojuje o titul

  Může se stát šampionem. Může se stát šampionem UFC. A může se stát vůbec prvním Čechem, kterému se povede získat pás šampiona v této prestižní organizaci. Řeč je o Jiřím Procházkovi, českém MMA bojovníkovi, jemuž se doposud v Japonsku, USA i Spojených arabských emirátech dařilo při zápasení vlastně vše, co si zamanul. A nyní může svým výkonům nasadit královskou korunu. Dle zahraničních médií jej totiž čeká titulový zápas s Gloverem Teixeirou.
  UFC: Dvořák vs. Ronderos

  Jiný měsíc, jiný kalibr. Brazilec je zajímavější, říká po změně plánu UFC bijec Dvořák

  Jiří Procházka na verdikt stále čeká, jeho krajan David Dvořák už si ale může do diáře napsat, kdy ho čeká další fight. Český zástupce v organizace UFC měl původně bojovat v únoru s Číňanem Su Mutaer-ťinem, plány se ale změnili. Do klece půjde až v březnu, navíc proti šestce žebříčku.
  UFC 268

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.
  Francis Ngannou

  Další soupeř pro Furyho. Král těžké váhy tlačí vedení UFC, chce si splnit sen v ringu

  Boxerské souboje celebrit, bývalých sportovců, ale také borců, kteří už udělali kariéry jinde. Ve sportovním světě se v posledních měsících rozmohl trend a chytit by se ho chtěl i další zápasník prestižní organizace UFC. Šampion těžké váhy Francis Ngannou odmítá podepsat novou smlouvu a hlásí, že chce naskočit do ringu.
  Jake Paul vs. Tyron Woodley

  Jake Paul chce přestoupit z ringu do UFC. Na rozhodnutí máš 5 dní, vzkazuje Paul šéfovi Whiteovi

  Youtuber a boxer Jake Paul říká, že by odešel z boxerského světa, pokud by Dan White souhlasil s jeho podmínkami pro vstup do UFC. Podle Fox News White nikdy zápas mimo smlouvu UFC nepovolil. Proto se mladý boxer rozhodl, že přestoupí, aby mohl zápasit se sportovci z UFC. Podle White je Jake příliš hloupý na to, aby takový seznam vymyslel sám.
  Conor McGregor

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.
  Reklama
  Reklama
  Reklama